خدمات تشریفات

خدمات تشریفات

1397/9/14 سارا سلیمان پور
خدمات تشریفات مورد نیاز مردم بسیار گسترده و متنوع می باشد. شرکت خدمات پذیرایی قادر به سرویس دهی در زمینه پذیرایی از مجالس و اعزام مهماندار به شما عزیزان می باشد. اولین گام در خصوص برگزاری انواع مجالس، اجاره مکان مناسبی برای آن مجالس می باشد.

خدمات تشریفات

خدمات تشریفات مورد نیاز مردم بسیار گسترده و متنوع می باشد. شرکت خدمات پذیرایی قادر به سرویس دهی در زمینه پذیرایی از مجالس و اعزام مهماندار به شما عزیزان می باشد. اولین گام در خصوص برگزاری انواع مجالس، اجاره مکان مناسبی برای آن مجالس می باشد. برگزاری عقد و عروسی و تولد و جشن ها ، برگزاری کنفرانس ها و همایش ها و همچنین، برگزاری تشریفات ارگانی و سازمانی هر یک نیازمند مکان مناسبی بوده و شرکت خدماتی موج نو می تواند در خصوص تامین محل برگزاری انواع مراسمات، کمک رسان مشتریان خود باشد. 

خدمات تشریفات در خصوص مکان برگزاری مجالس

رزرو و اجاره باغ برای مجالس عروسی

ممکن است مشتریان مجالس عقد و عروسی و همچنین، مجالس تولد خود را در منزل، ویلا، باغ و یا سالن برگزار نمایند. شرکت خدماتی پذیرایی در راستای ارائه خدمات تشریفات به مشتریان، می تواند در خصوص رزرو و اجاره هر یک از موارد مزبور، مشتریان خود را یاری نماید. مکان برگزاری می بایست به گونه ای انتخاب شود که برای میهمانان صعب العبور نبوده و همچنین، به لحاظ دسترسی به وسایل نقلیه نیز مناسب باشد. همچنین، باغ ، ویلا و یا سالن مورد نظر می بایست دارای فضایی به منظور پارک نمودن ماشین میهمانان باشد تا در حین برگزاری مجلس، میهمانان نگران خودروی خود نبوده و بتوانند از حضور در مجلس لذت ببرند. 

رزرو و اجاره سالن کنفرانس و سالن همایش

رزرو و اجاره سالن برگزاری کنفرانس ها و همایش ها از دیگر خدمات شرکت خدماتی پذیرایی موج نو به مشتریان می باشد. این سالن ها می بایست دارای سیستم ویدئو پروژکتور و همچنین مجهز به مانیتورهای بزرگ بوده و ظرفیت سالن نیز می بایست متناسب با تعداد مدعوین کنفرانس و یا همایش مورد نظر باشد. همچنین، از آنجا که در کنفرانس ها و همایش ها عمدتا فرد یا افرادی با حضور بر روی سن، به سخنرانی برای حضار می پردازد، از دیگر خدمات تشریفات در سالن های برگزاری همایش ها و کنفرانس ها، تجهیز سالن به سیستم های صوتی قوی می باشد. 

طراحی و تزئین مکان برگزاری مجالس عروسی و تولد

طراحی و تزئین مکان برگزاری مجالس عقد، عروسی و تولد موضوع بسیار مهمی در حیطه خدمات تشریفات می باشد. شرکت موج نو با بهره مندی از طراحان مجرب و حرفه ای و اعزام آنها به مکان برگزاری جشن های مشتریان خود، در جهت خدمات رسانی به مشتریان و جلب رضایت آنها گام بر می دارد. خدماتی چون گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی و مواردی از این دست، در زمره سرویس های طراحی و تزئین شرکت ارائه دهنده خدمات تشریفات و پذیرایی می باشد.