نظافت محل کار

نظافت محل کار از جمله خدماتی است که توسط شرکت خدماتی موج نو به شرکت ها ، کسبه ها ، کارخانه ها و ... ارائه می گردد. بسیاری از شرکت های شهر تهران ، نیروی ثابتی برای انجام نظافت محل کار خود ندارند یا آنکه ، نیروی کافی برای آماده سازی فضای محل کار برای جلسات مهم را دارا نیستند. شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه 12 ساله در حوزه خدمات نظافت ، اللخصوص نظافت محل کار ، آماده ارائه انواع خدمات به کار آفرینان و شرکت داران شهر تهران می باشد. اگر مایل هستید برای محل کار خودتان ،خدمات نظافت محل کار از جانب شرکت خدماتی موج نو دریافت کنید ، همین حالا با شماره داخل شرکت تماس حاصل فرمائید یا آنکه از طریق ثبت سفارش آنلاین که در قسمت بالای صفحه قرار دارد نسبت به ثبت سفارش اقدام نمائید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

از آنجا که جلب رضایت مشتری و نیز ارائه خدمات نظافت محل کار در بالاترین سطح کیفی سرلوحه کار شرکت خدماتی موج نو می باشد، همواره پس از حصول اطمینان از جلب رضایت مشتری، شرکت اقدام به تسویه حساب با نیروی نظافتی خواهد نمود. با این وجود، اگر پس از تسویه حساب نیز مشتری نارضایتی خود را به شرکت خدماتی اعلام نماید، شرکت در جهت رفع نواقص و جلب رضایت مشتری گام بر خواهد داشت.
به هنگام ارائه خدمات نظافت به مشتریان، نیروهای نظافتی اعزامی می بایست از تجهیزات کامل و مناسب استفاده نمایند. کامل بودن تجهیزات علاوه بر افزایش کیفیت خدمات نظافت، سرعت ارائه خدمات نظافت را نیز افزایش داده و در نتیجه هزینه کمتری برای مشتری در بر خواهد داشت. لازم به ذکر است که تجهیزات نظافتی دارای عمر مفید بوده و پس از گذشت این عمر مفید، می بایست با تجهیزات جدید جایگزین گردن
بهترين زمان برای رزرو نيروهای متخصص ارائه دهنده خدمات نظافت محل کار ، حداقل دو روز پيش از اعزام نيرو میباشد. همچنين، به منظور ثبت سفارش خدمات نظافت در همان روز، نياز به حداقل دو ساعت زمان برای انجام هماهنگي های لازم می باشد.
تجدید خدمات نظافت به معنای اعزام مجدد نیرو به صورت رایگان به منظور جلب رضایت مشتری می باشد. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت کنتراتی، اگر کار ناتمام مانده باشد و کیفیت خدمات نظافت برای مشتری مطلوب نباشد، شرکت نظافتی در اسرع وقت نیروی نظافتی جدیدی برای تجدید خدمات نظافت اعزام خواهد نمود. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت ساعتی نیز اگر کیفیت خدمات ارائه شده مورد رضایت مشتری واقع نگردد، روند تجدید خدمات نظافت به صورت رایگان با هماهنگی شرکت خدماتی طی خواهد شد
در صورتی که دریافت خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل و یا نظافت محل کار مشتری دارای روندی تکرار شونده باشد، مشتری می تواند سفارش خدمات نظافت خود را به صورت خودکار و در بازه های زمانی مشخص تکرار نماید. مزایای سفارش دوره ای خدمات نظافت عبارت است از: برنامه ریزی دقیق و آسودگی خاطر مشتری نیروی نظافتی مطلوب مشتری به صورت ثابت در رزرو مشتری باقی می ماند. مشتری به منظور دریافت خدمات نظافت نیاز به تماس و هماهنگی مجدد نداشته و شرکت خدماتی اقدام به انجام تمامی هماهنگی های لازم خواهد نمود.
دستمال های حوله ای و توری، تی، جارو و سطل آب تجهیزات عمومی برای ارائه خدمات نظافت می باشند. در موارد خاص، تجهیزاتی چون کاردک، اسکاچ، اسفنج و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از شوینده ها در فرایند ارائه خدمات نظافت می تواند به صورت اختصاصی و یا عمومی و با توجه به جنس و نوع سطوح صورت پذیرد. به عنوان مثال برای نظافت سطوح چوبی می توان از اسپری مخصوص چوب و یا اسپری چند منظوره استفاده کرد.
رزرو دوره ای نیروی نظافتی می تواند در هر بازه زمانی صورت پذیرد. اما به منظور ثابت ماندن روز رزرو(به عنوان مثال یکشنبه ها) و همچنین عدم تلاقی با برنامه کاری نیروی نظافتی، بهتر است بازه زمانی هفتگی مانند 28،21،14،7 استفاده گردد. در این صورت، یک نیروی ثابت در روز معینی بدون هیچ گونه تداخلی برای مشتری رزرو می گردد.
کارشناسان موج نو با بررسی اخلاق، رفتار و تمام سوابق نیرو موجبات اطمینان خاطر مشتریان را برآورده می کند. همه مدارک شناسایی لازم اعم از کارت شناسایی و شناسنامه و گواهی عدم سوء پیشینه از نیروها دریافت می شود.
شرکت های بزرگ هیچ محدودیتی از نظر تعداد نیرو ندارند اما شرکت های کوچک حداکثر امکان به کارگیری 6 نیروی نظافتی را دارند.
بله. شرکت موج نو تمام نیروهای خود را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث قرار می دهد.
بله. کارشناسان ما در موج نو تمامی نیروها را به صورت روزانه، چه از طریق مشتری چه نیرو، بررسی و ارزیابی می کنند.
اگر شرکت یا سازمانی بخواهد مواد شوینده موردنیاز از قبل تهیه شود، شرکت موج نو مواد لازم را تهیه کرده و فاکتور را به مشتری ارائه می کند در غیر این صورت مشتری مواد شوینده لازم را برای نظافت در اختیار نیرو قرار می دهد.
بله. مشتریان موج نو برای نظافت محل کار می توانند به صورت دوره ای نیرو بگیرند.
بله. در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره 02174402 تماس بگیرید.
با درخواست مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی جدید برای نظافت محل کار اعزام می شود
اگر خسارت مستقیما از جانب نیرو باشد، نیرو ملزم به پرداخت خسارت است.
نیرو هزینه رفت و آمد خود را پرداخت خواهد کرد.
هزینه به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت می شود.
با شماره 02174402تماس بگیرید تا در صورت خالی بودن نیرو، خدمت نظافتی به تاریخ دیگری موکول شود.
همه دستورالعمل ها و آموزش های لازم جهت نظافت محل کار به نیروها داده می شود.
نظافت محل کار شامل همه محدوده داخلی و خارجی مشخص شده توسط مشتری می شود.
بله. برای شست و شوی نماهای خارجی برج ها و مجتمع ها هم نیروی نظافتی مجربی در اختیار مشتری قرار داده می شود.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی