نظافت مشاعات و راه پله به صورت ساعتی

نظافت مشاعات و راه پله به صورت ساعتی در شرکت خدماتی موج نو توسط تیم متخصص نظافت صورت می پذیرد. اکثر درخواست کنندگان خدمات نظافت مشاعات و راه پله ساعتی ساختمان های مسکونی و مجمتع های مسکونی می باشند. تیم موج نو با داشتن  12 سال سابقه درخشان در حوزه ارائه انواع خدمات نظافت مفتخر است خدمت نظافت مشاعات و راه پله ساعتی را به شهروندان عزیز تهرانی مخصوصا مدیران ساختمان هایی که به دنبال نظافت مشاعات و راه پله ساعتی هستند ، ارائه دهد. شرکت موج نو نسبت کار خود و نیروهایش بسیار متعهد بوده و شما عزیزان می توانید از هر جانب نسبت به انجام درست و کامل کار ها اعتماد داشته باشید. شرکت خدماتی موج نو ، در تمامی نقاط شهر تهران آماده ارائه خدمات نظافت مشاعات و راه پله می باشد. اگر میخواهید اطلاعات کاملتری نسبت به نحوه اجرای نظافت مشاعات و راه پله ساعتی ، بدست آورید حتما متن زیر را بخوانید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

عوامل بسياری در تعيين هزينه نظافت مشاعات (راه پله) تاثير گذار هستند. ولی مهمترين عوامل تاثير گذار بر هزينه نظافت مشاعات (راه پله) تعداد طبقات و واحدها، مساحت حياط و پارکينگ و پشت بام و همچنين مواردی چون آسانسور، درهاي شيشه‌ای، پنجره‌ها و ... می باشند.
نظافت مشاعات (راه پله) شامل نظافت کليه مکان‌هاي عمومی يک ساختمان از جمله راه پله، پارکينگ، پشت بام، حياط و ... میشود. به هنگام نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی بر اساس موارد نظافتی که مشتری مد نظر دارد قيمت تعيين شده و مدت زمان کار برای آن مشخص نمی گردد. مواردی که مشمول نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی می گردد،عبارت است از: کف راه پله، نرده، لبه قرنيز، کليد و پريز، آسانسور، شيشه سکوريت، درب ورودی حياط و پارکينگ و راه پله، درب واحدها، پادری و سایر موارد.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی