نظافت منزل توسط خانم

نظافت منزل توسط خانم

1397/1/7 سارا سلیمان پور
نظافت منزل توسط خانم و نظافت منزل توسط خانم جوان دو سرويس مهم است در حوزه خدمات نظافت می باشند. نظافت منزل خانم جوان و نظافت منزل توسط نيروی نظافتی آقا، هر يک دارای مشتريان خاص خود

نظافت منزل توسط خانم

نظافت منزل توسط خانم و نظافت منزل توسط خانم جوان دو سرويس مهم است در حوزه خدمات نظافت می باشند. نظافت منزل خانم جوان و نظافت منزل توسط نيروی نظافتی آقا، هر يک دارای مشتريان خاص خود می باشند. نيروهای نظافتی خانم و آقا هر يک دارای توانمندی ها و قابليت هايی می باشند. در اين مقاله قصد داريم بر توانمندی های نیروی خدماتی خانم تمرکز نماييم. نظافت منزل توسط خانم می تواند علل و مزايای زيادی برای مشتريان داشته باشد. در ادامه به بيان برخی دلائل استخدام نيروی نظافتی خانم توسط مشتريان خواهيم پرداخت. 


ثبت سفارش از طریق وبسایت


علل انتخاب نظافت منزل توسط خانم از سوی مشتريان

سليقه و ظرافت خانم ها در نظافت منزل

انتخاب نظافت منزل توسط خانم از سوی مشتريان، می تواند به دليل ظرافت و سليقه خانم ها باشد. نيروهای خدماتی خانم عمدتا بسيار با سليقه می باشند. آنها همچنين، سليقه و ظرافت خود را در تمامی امور منزل پياده سازی می نمايند. به عنوان مثال، نيروی خدماتی خانم در چيدن ميز شام و سرو نمودن غذا سليقه زيادی به خرج می دهد. همچنين، خانم ها در نظافت منزل به نکات ريزی توجه می نمايند که ممکن است چندان مورد توجه نباشد. 

نیروی خدماتی خانم

واگذاری اموری چون پخت و پز به نيروی خدماتی خانم

بسياری افراد خواهان استخدام فردی هستند که علاوه بر نظافت منزل، قادر به انجام پخت و پز نيز باشد. البته می بايست توجه نماييد که در اين صورت، دستمزد کارگر نظافت منزل افزايش پيدا خواهد نمود. نظافت منزل توسط خانم ، می تواند اين مزيت را داشته باشد که خانم ها عمدتا در اموری چون آشپزی قوی می باشند. بنابراين، در صورت درخواست کارفرما از نيروی خدماتی، خانم ها خواهند توانست از عهده اين کار برآمده و در کنار نظافت منزل، پخت و پز نيز انجام دهند. 

تنهايی خانم خانه در منزل

تمايل مشتريان به نظافت منزل توسط خانم می تواند دلايل مختلفی داشته باشد. از جمله اين عوامل می توان به عدم حضور همسر و تنهايی خانم خانه در منزل اشاره نمود. عمدتا زمانی که خانم ها در منزل تنها هستند، ترجيح می دهند نيروی نظافتچی خانم برای نظافت منزل خود استخدام نمايند. بدين ترتيب، خانم خانه احساس راحتی بيشتری خواهد نمود و می تواند ساعت ها بدون هيچ نگرانی با کارگر منزل خود تنها باشد. 

ديگر علل انتخاب نظافت منزل توسط خانم از سوی مشتريان

ارتباط برقرار کردن نيروی خدماتی خانم با کودکان

عمدتا خانم ها در برقراری ارتباط با کودکان موفق ظاهر می شوند. نظافت منزل توسط خانم حضور چندين ساعته نيروی خدماتی در منزل را طلب می نمايد. اگر مشتری دارای فرزند يا فرزندان کوچک در منزل باشد، فرزندان می توانند با نيروی خدماتی خانم به خوبی ارتباط برقرار نمايند. بدين ترتيب، فرزندان احساس حضور فردی غريبه در منزل نخواهند داشت. همچنين، در مواقع لزوم، مشتری می تواند برای مدتی کوتاه مراقبت از فرزندان خود را به نيروی خدماتی خانم واگذار نمايد. بدين ترتيب، مشتری خواهد توانست به انجام ساير امور خود بپردازد. 

واگذاری امور زنانه به نيروی خدماتی خانم

بسياری امور زنانه بوده و خانم ها ترجيح می دهند که انجام چنين اموری را به يک خانم واگذار نمايند. نظافت منزل توسط خانم می تواند اين مزيت را برای مشتريان داشته باشد که انجام امور زنانه خود را به نيروی خدماتی خانم محول نمايند. به عنوان مثال آماده کردن و آراستن کودکان برای ميهمانی تولد و يا عروسی امری است که خانم ها به خوبی قادر به انجام آن می باشند. همچنين، ممکن است مشتری، زنی سالخورده و تنها باشد. در چنين مواقعی، ممکن است مشتری برای رفتن به آرايشگاه، از نيروی خدماتی خانم درخواست نمايد که او را در اين امر ياری نمايد.  
 

نظافت منزل توسط خانم چگونه صورت می گیرد؟


در هنگام  ثبت سفارش نظافت ، شماعزیزان میتوانید جنسیت نیروی مورد نظرتان را انتخاب کنید و در همین قسمت میتوانید یک خانم را جهت نظافت منزل خودتان انتخاب نمایید. البته انجام برخی امور نظافتی از جمله دیوار شویی توسط خانم ها انجام نمی گیرد و شما می بایست یک نیروی آقا جهت انجام برخی امور انتخاب نمایید. در نظر داشته باشیم که انجام خدمات نظافت از جمله کار های تخصصی می باشد که می بایست توسط نیرو متخصص آموزش دیده صورت بگیرد. تمامی نیرو های شرکت خدماتی موج نو بعد احراز هویت و همچنین گذشتن از فیلتر های استخدامی ، توسط کادری مجرب ساعت ها مورد آموزش قرار می گیرند و سپس به نیرو های شرکت اضافه می گردند. این نیروها اصول و پایه نحوه صحیح نظافت را فراگرفته و با دانش کافی برای خدمت رسانی به مشتریان اعزام می گردند.


نظافت منزل از جمله خدمات حیاتی می باشد که در صورت نیاز حتما بایستی با یک شرکت معتبر و شناخته شده همکاری صورت گیرد چراکه فرد مورد  نظر به خانه ما قدم میگذارد و در حریم شخصی ما حضور دارد پس می بایست از هر نظر مورد تایید باشد تا احیانا مشکل یا اتفاق ناگواری پیش نیاید. حتما توجه داشته باشید که نیروی مورد نظر شما باید تایید صلاحیت شده باشد و همچنین تضمین و پشتیبانی شرکت همراه شما باشد. شرکت خدماتی موج نو از جمله شرکت های قدیمی فعال در حوزه نظافت منزل با بیش از 12 سال تجربه کاری در شهر تهران می باشد و شما می توانید با اعتماد کامل نیروی مورد نظرتان را از شرکت موج نو دریافت نمائید.


در مجموع می توانید برای ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم از یکی از سه روش زیر اقدام نمائید.

وب سایت موج نو : برای ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم می توانید وارد لینک خدمات نظافت بشوید و ب صورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش خودتان اقدام نمائید.

اپلیکیشن سرویک : این اپلیکیشن توسط تیم برنامه نویسی موج نو طراحی گشته تا روند ثبت سفارش توسط شما عزیزان را تسهیل نماید. شما عزیزان با نصب سرویک میتوانید به بیش از 70 نوع خدمت در سراسر شهر تهران دسترسی داشته باشید و از طریق لینک دانلود اپلیکیشن سرویک این اپ را دریافت نمائید.

اگر کاربر آی او اس هستید میتوانید از طریق وب اپلیکیشن سرویک نسبت به ثبت سفارش اقدام نمائید.

تلفن تماس: اگر میخواهید سفارش نظافت منزل توسط خانم شما توسط کارشناسان موج نو به ثبت برسد می توانید از طریق شماره 02174402 با این عزیزان در ارتباط باشید تا در اسرع وقت نیروی مورد نیازتان در محل حضور یابد.

بعد از ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم ، نیروی شما در زمان مقرر در محل مورد نظر شما برای انجام خدمات نظافت حضور خواهد یافت. 

حتما توجه داشته باشید که در طی نظافت منزل توسط خانم خودتان به صورت شخصی ( در صورتی که برایتان مقدور است) نسبت به حسن انجام کار نظارت داشته باشید و در صورت ایجاد هرگونه مشکل یا هرگونه مسئله با پشتیبانی شرکت خدماتی موج نو 02174402 در تماس و ارتباط باشید.