نگهداری از سالمند

در دنیای پر مشغله امروز نگهداری از سالمند و از همه مهمتر، یافتن یک پرستار سالمند متعهد و قابل اعتماد یکی ازدغدغه های اصلی کسانی است که فرصت نگهداری از عزیزان سالمند خودشان را ندارند. یک پرستار سالمند متعهد باید وظایف خودش را به خوبی هرچه تمام تر و بدون کمی و کاستی انجام دهد. پرستار سالمند می بایست دارای روحیه بالا و خستگی ناپذیر بوده و حتما دوره های آموزشی تخصصی در نگهداری از سالمند را گذرانده باشد . شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای فزون بر 10 سال در حوزه پرستاری از سالمند و با دارا بودن نیرو های متخصص و آموزش دیده متعهد ، آماده ارائه انواع خدمت نگهداری از سالمند و امور منزل به شما عزیزان می باشد. برای دریافت خدمات پرستاری از سالمند و نگهداری از سالمند حتما تیتر های زیر را بخوانید و اگر سوال بیشتر داشتید میتوانید از طریق رایچت و یا تماس با شماره شرکت ، اطلاعات بیشتری کسب کنید. یکی از اصلی ترین موضوعاتی که در دریافت خدمات پرستاری از سالمند و نگهداری از سالمند وجود دارد ، اعتماد مستقیم و کامل به فردی است که به عنوان پرستار پا به منزل ما می گذارد. دریافت خدمات از شرکتی که دارای سابقه قوی در حوزه خدمات دارد ، به خودی خود یک اعتماد می باشد چراکه شما پس از دریافت خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند، با یک شرکت که وجه حقوقی دارد مواجه هستید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

فردی آموزش دیده است که دانش و تجربه زیادی در نگهداری و کمک به سالمندان را دارد. این فرد می تواند در مواردی از افراد تحصیلکرده رشته پرستاری و بهیاری باشد تا نیازهای مراقبتی پزشکی و بالینی سالمندان بیمار، کم توان و ناتوان را رفع نماید.
بسیاری از عزیزان سالمند نیاز به مراقبت های خاص پزشکی و غیر پزشکی دارند که نگهداری و مراقبت از این عزیزان توسط اعضای خانواده به دلایل شغلی و غیره امکان پذیر نیست و نیاز است تا فردی کارشناس نیازهای پزشکی و حتی روحی سالمندان را برطرف سازد.
* احساس همدلی و همدردی با سالمندان * شکیبایی و انعطالف پذیری بالا * علاقه مند به کار و حرفه ای خود * آماده به کار بودن به صورت دائم * متعهد و قابل اعتماد،حمایت کننده و مددکار، پرحوصله، خلاق و مهربان
نگهداری و مراقبت از سالمند، پیگیری درمان و دادن دارو در طول روز، تهیه غذا و دادن غذا، انجام نظافت و استحمام سالمند، انجام نظافت محل زندگی سالمند، رسیدگی به امور رفاهی سالمند خارج از منزل مثل گردشگری و پیاده روی (با اجازه کتبی خانواده)، رسیدگی به اوقات فراغت سالمندان ( خواندن کتاب – هم سخن شدن- همدم بودن و سایر برنامه های مورد علاقه سالمند)
1- نگهداری و پرستاری از سالمند توسط نیروی با تجربه و ماهر 2- ارائه خدمات به شکل خصوصی با کیفیت بالا 3- قرار گرفتن خانواده در جریان حال عزیزانشان به طور مداوم 4- امکان ارتباط با سالمندان به طور مداوم و مرتب 5- امکان انتخاب نیرو آقا یا خانم مجرب
بله ، بعد از تماس با مرکز پرستاری موج نو می توانید نسبت به دریافت خدمات به صورت روزانه و یا دوره ای اقدام نمائید.
بله، برخي از سالمندان فقط در انجام اموري خاص مثل استحمام، نياز به پرستار دارند، که در اين صورت حقوق پرستار به صورت ساعتي محاسبه خواهد شد.
بله، از آنجایی که هر کدام از این خدمات مورد نیاز شما باشند، انجام می پذیرند. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02174402 تماس بگیرید.
بله، در صورت نیاز به نیروی متخصص با تحصیلات بالا تمامی نیازهای سالمند شما را تامین می نماییم.
بله، در این موارد از افراد با تجربه و حرفه ایی برای مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل استفاده می شود.
بله ، تمامی نیرو های پرستاری از سالمندان شرکت موج نو از فیلتر های چندگانه (فنی-شخصیتی) این شرکت عبور کرده و سپس استخدام می شوند و همگی دارای گواهی تعهد و همچنین گواهی سلامت جسم و روان می باشند.
بله ، شرکت خدماتی موج نو با داشتن بیش از 12 سال تجربه در حوزه ارائه خدمات پرستاری از سالمندان در شهر تهران، دارای مجوز رسمی از جانب وزارت بهداشت و همچنین سازمان بهزیستی می باشد.
خیر، در حال حاضر شرکت خدماتی موج نو تمامی فعالیت های خود را در شهر تهران ارائه می دهد و هیچ گونه فعالیتی در سایر شهر های ایران ندارد.
شما عزیزان برای دریافت خدمات پرستاری از سالمند می توانید از تمام نقاط شهر تهران با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
به علت متغیر بودن پارامترهای هزینه خدمات نگهداری از سالمند در منزل ، لطفا برای اطلاع از قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
محاسبه هزینه ها با توجه به بیماری و یا مشکلات فردی شامل (جسمی - روحی) سالمند متفاوت خواهد بود. همچنین بسته به تعداد سالمندان و تعداد اعضای خانواده، نرخ ها برای ارائه خدمات متفاوت خواهد بود. از طرفی انجام امور جاری منزل برای بیش از یک نفر (غیر از سالمند) منجر به تغییر در هزینه ها پرستار در منزل می شود.
شما عزیزان می بایست برای پرداخت دستمزد و هزینه نگهداری از سالمند خود با مشاورتان در ارتباط باشید و پرداخت را از طریق حسابداری شرکت خدماتی موج نو انجام دهید.
مشاوران شرکت خدماتی موج نو به صورت مداوم با شما عزیزان در ارتباط خواهند بود و در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبان شرکت در تماس باشید و در صورت خواست شما نیروی مورد نیاز شما از دیگر پرستاران شرکت موج نو انتخاب خواهد شد.
بله ، بعد از آنکه شما عزیزان نسبت به دریافت نیرو از شرکت موج نو تصمیم قطعی گرفتید، برگه قراردادی از جانب شرکت برای شما عزیزان ارسال می شود و شما بعد از مطالعه کامل آن می توانید نسبت به امضا آن اقدام نمائید.
در وهله اول تماس با مرکز پرستاری موج نو و ثبت سفارش بر اساس نیازهای شما و در گام دوم پس از تماس تا 48 ساعت بعد یک نیروی مناسب و واجد شرایط به کارفرما معرفی می گردد و برای مدت سه روز به صورت آزمایشی و برای آشنایی بیشتر کارفرما و پرستار زمان در نظر گرفته می شود. بعد از سه روز و یا در طی این سه روز کارفرما می تواند رضایت و یا عدم رضایت خود را اعلام کند و در صورت رضایت یک قراداد کامل منعقد می گردد.
شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای 12 ساله در حوزه خدمات پرستاری از سالمندان ، کودکان و امور منزل ، یکی از با تجربه ترین شرکت های فعال در این حوزه در شهر تهران می باشد و شما عزیزان می توانید با اعتماد کامل با شرکت خدماتی موج نو همکاری کنید.

دانستنی ها

قیمت پرستار شبانه روزی

قیمت پرستار شبانه روزی

قیمت پرستار شبانه روزی در موسسه پرستاری از قیمت پرستار روزانه و همچنین قیمت پرستار پاره وقت و روزمزد بیشتر می باشد. همچنین، قیمت پرستار شبانه روزی از قیمت نیروی مراقب سالمند در شرکت خدماتی ارائه دهنده خدمات نگهداری از سالمند نیز بیشتر می باشد.
دستمزد پرستاری  از سالمند با بیماری پارکینسون

دستمزد پرستاری از سالمند با بیماری پارکینسون

دستمزد پرستاری سالمند و هزینه نگهداری سالمند در منزل مبحثی کلیدی در روند کاری شرکت های خدماتی پرستاری می باشد. مشتری ها در ابتدا می بایست در خصوص انتخاب نوع نیروی مراقبتی برای سالمند خود تحقیق و تصمیم گیری نموده و سپس اقدام به درخواست نیرو نمایند.
سرای سالمندان شرق تهران

سرای سالمندان شرق تهران

سرای سالمندان شرق تهران موج نو ر از جمله مراکز مراقبت و نگهداری از سامند می باشد که قادر به ارائه خدمات به سالمندان تمامی نقاط تهران و به ویژه سالمندان شرق تهران می باشد. شرکت خدماتی موج نو با شناسایی تعدادی مرکز سرای سالمندان خوش نام که به بهترین نحو ممکن نیازهای سالمندان را تامین می نمایند، در جهت خدمات رسانی و جلب رضایت مشتریان خود گام بر می دارد. از جمله این مراکز، سرای سالمندان موج نو می باشد.
نگهداری سالمند در منزل

نگهداری سالمند در منزل

نگهداری سالمند در منزل از جمله سرويس های مهم و پر مخاطب موسسات خدماتی می باشد. نمی بايست فراموش کنيم که سالمندی، بيماری نيست، بلکه سالمندی دوره ای از زندگی است که با کوله باری از دانش و تجربه همراه می باشد.