نگهداری از کودک و پرستاری از کودک

نگهداری از کودک و پرستاری از کودک ، جزء خدمات بسیار مهم شرکت خدماتی موج نو می باشد که توسط تیم مجرب و متعهد شرکت خدماتی موج نو به شهروندان عزیز تهرانی ارائه می گردد. اکثر کسانی که از این خدمت بهره می برند و اسفتاده می کنند، کارمندان و شاغلین هستند که زمان مکفی برای رسیدگی به امور کودک یا کودکان خود ندارند و به دنبال یک شخص یا یک شرکت معتبر می گردند که امور نگهداری از کودک آنها را بر عهده بگیرد. شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه افزون بر 12 سال در حوزه ارائه خدمات به شهروندان تهرانی آماده ارائه انواع خدمات نگهداری از کودک و پرستاری از کودک به افراد خواهان این خدمت می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید وارد قسمت خواندن بیشتر شده و ادامه این متن را بخوانید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

فردی آموزش دیده که توانایی و دانش کافی در نگهداری از کودکان را دارد . این افراد اصولا آگاه و مسلط به روانشناسی کودک بوده و می توانند به کودکان شما در جهت رسیدگی به امور روزمره خود کمک ویژه ای نمایند.
با توجه به حجم کاری والدین در خارج از خانه و نیاز به مراقبت از کودک در منزل پرستار کودک می تواند به شما عزیزان در راستای نگهداری از کودکتان کمک ویژه ای نماید و منطبق با دانش روز و خواست شما از کودک دلبندتان مراقبت اختصاصی نماید.
اصولا دو دسته از کودکان به مراقبت توسط پرستار احتیاج دارند.دسته اول کودکانی هستند که نمی توانند به امور روزانه خود رسیدگی کنند (کودکان زیر دو سال) و یا کودکانی که دارای بیماری خاصی می باشند که در این صورت نیز به یک پرستار ماهر نیازمندند. دسته دوم کودکانی هستند که میتوانند به امور روزانه خود رسیدگی کنند (قادر به برقراری ارتباط کلامی و یا اشاره ایی هستند) که نیاز به یک پرستار یا نگهدار برای سرگرمی و یا مراقبت شخصی دارند.
آگاهی به نحوه نگهداری کودک، آشنایی به روانشناسی کودک، شکیبایی و انعطالف پذیری بالا، علاقه مند به کار و حرفه ای خود، خلاق و دلسوز، متعهد و قابل اعتماد، حمایت کننده و مددکار، پرحوصله و مهربان است.
1- نگهداری و پرستاری از کودک توسط نیروی با تجربه و ماهر 2- ارائه خدمات به شکل خصوصی با کیفیت بالا 3- قرار گرفتن خانواده در جریان حال کودکان به طور مداوم 4- هزینه پایین تر نسبت به مهد کودک 5- انجام امور روزانه با خیالی آسوده تر
1- مراقبت ویژه از کودک 2- رسیدگی به تغذیه و امورات روزانه کودک 3- انجام امور شخصی و نظافتی ، بهداشتی کودک 4- انجام گردش های روزانه در صورت خواست و نیاز همراه با کودک 5- گزارش دائم از وضعیت روحی و جسمانی کودک به خانواده 6- انجام بازی ها و همچنین پر کردن اوقات فراغت کودک
بله ، بعد از تماس با مرکز پرستاری موج نو می توانید نسبت به دریافت خدمات به صورت روزانه و یا دوره ای اقدام نمائید.
بله، برخي از خانواده ها فقط در انجام اموري خاص مراقبتی از کودک مانند: مراقبت ساعتی و یا گردش در پارک و خدماتی از این دست نیاز به پرستار دارند که هزینه های آن به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد.
بله، در صورت نیاز به نیروی متخصص با تحصیلات بالا تمامی نیازهای کودک شما را تامین می نماییم.
بله، شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای در حدود 12 سال در حوزه ارائه خدمات پرستاری از کودک ، دارای مجوز رسمی از جانب سازمان بهزیستی و همچنین وزارت بهداشت و کار می باشد.
به علت متغیر بودن هزینه خدمات نگهداری از کودک در منزل ، لطفا برای اطلاع از قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
محاسبه هزینه ها با توجه به بیماری و یا مشکلات فردی شامل (جسمی - روحی) کودک متفاوت خواهد بود. همچنین بسته به تعداد افراد منزل انجام امور جاری منزل برای بیش از یک نفر (غیر از کودک) منجر به تغییر در هزینه ها پرستار در منزل می شود.
شما عزیزان برای دریافت خدمات پرستاری از کودک می توانید از تمام نقاط شهر تهران با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
بله ، تمامی نیرو های پرستاری از کودکان شرکت خدماتی موج نو از فیلتر های چندگانه این شرکت عبور کرده و سپس استخدام می شوند و همگی دارای گواهی تعهد و همچنین گواهی سلامت می باشند.
بله ؛ شما عزیزان می توانید در کنار درخواست نیروی پرستار از کودک آپشن امورمنزل را نیز به آن بیافزایید تا نیروی شما علاوه بر پرستاری از کودک شما به امور منزلتان نیز رسیدگی کند.
بله ، بعد از تماس با مجموعه موج نو می توانید نسبت به دریافت خدمات به صورت روزانه و یا دوره ای اقدام نمائید.
شما عزیزان می بایست برای پرداخت دستمزد و هزینه نگهداری از کودک خود با مشاورتان در ارتباط باشید و پرداخت را از طریق حسابداری شرکت خدماتی موج نو انجام دهید.
مشاوران شرکت خدماتی موج نو به صورت مداوم با شما عزیزان در ارتباط خواهند بود و در صورت بروز هر گونه مشکل با شرکت در تماس باشید و در صورت خواست شما نیروی مورد نیاز شما از دیگر پرستاران شرکت موج نو انتخاب خواهد شد.
بله ، بعد از آنکه شما عزیزان نسبت به دریافت نیرو از شرکت موج نو تصمیم قطعی گرفتید، برگه قراردادی از جانب شرکت برای شما عزیزان ارسال می شود و شما عزیزان بعد از مطالعه کامل آن می توانید نسبت به امضا آن اقدام نمائید.
در وهله اول تماس با مرکز پرستاری موج نو و ثبت سفارش بر اساس نیازهای شما و در گام دوم پس از تماس تا 48 ساعت بعد یک نیروی مناسب و واجد شرایط به کارفرما معرفی می گردد و برای مدت سه روز به صورت آزمایشی و برای آشنایی بیشتر کارفرما و پرستار زمان در نظر گرفته می شود. بعد از سه روز و یا در طی این سه روز کارفرما می تواند رضایت و یا عدم رضایت خود را اعلام کند و در صورت رضایت یک قراداد کامل منعقد می گردد.
شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای 12 ساله در حوزه خدمات پرستاری از سالمندان ، کودکان و امور منزل ، یکی از با تجربه ترین شرکت های فعال در این حوزه در شهر تهران می باشد و شما عزیزان می توانید با اعتماد کامل با شرکت خدماتی موج نو همکاری کنید

دانستنی ها

مراقب کودک

مراقب کودک

استخدام مراقب کودک به منظور نگهداری از کودک، از جمله سرویس های مهم در حوزه خدمات مراقبت از سالمند و کودک می باشد. امروزه بسياری از والدين بنا به دلايل متعدد خواهان استخدام مراقب کودک به منظور نگهداری از فرزندان خود می باشند.
خدمات مراقبت از کودک

خدمات مراقبت از کودک

خدمات مراقبت از کودک بخش مهمی از سرويس های قابل ارائه شرکت خدماتی را شامل می گردد. بسیاری از خانواده ها بنا به دلايل مختلف اقدام به استخدام نیروی مراقب برای فرزندان خود می نمايند.
قیمت نگهداری از سالمند و کودک

قیمت نگهداری از سالمند و کودک

قیمت نگهداری از سالمند و کودک در منزل، از دغدغه های خانواده ها برای استخدام پرستار کودک و پرستار سالمند به حساب می آید. پرستاری از کودک و پرستاری از سالمند دو مقوله مهم در حوزه خدمات منزل می باشند.
نگهداری از کودک

نگهداری از کودک

خدمات نگهداری از کودک شامل موارد متعددی می گردد. شرکت های ارائه دهنده خدمات مراقبت از کودکان می بايست قادر به استخدام نيروهای انسانی باشند که اين نيروها دارای دانش و مهارت لازم در خصوص ارائه خدمات