اعزام نیروی بسته بندی

اعزام نیروی بسته بندی وسایل از جمله خدمات بسیار مهم شرکت خدماتی موج نو می باشد. بسیاری از عزیزانی که در شهر تهران قصد نقل مکان یا اسباب کشی را دارند ، زمان و فرصت کافی برای بسیته بندی وسایل منزل خود ندارد از این رو شرکت خدماتی موج نو با ارسال نیرو های متخصص بسته بندی وسایل منزل می تواند به این عزیزان در بسته بندی وسایل و یا لوازم منزلشان کمک کند. البته این بسته بندی فقط شامل بسته بندی لوازم منزل نمی شود بلکه شرکت های تهران نیز برای بسته بندی وسایل کاری خود ، می توانند نیروی مورد نظرشان را از شرکت خدماتی موج نو دریافت کنند. شرکت موج نو با داشتن تجربه 12 ساله در حوزه ارائه خدمات در شهر تهران ، کنار شما عزیزان آماده انجام وظیفه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد قسمت بیشتر شوید و ادامه مطلب را بخوانید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

هزینه نیروی بسته بند به صورت ساعتی محاسبه می شود. شرکت ها و کارخانه می توانند از طریق ثبت قرارداد، از نیروی بسته بند برای بازه زمانی طولانی تری استفاده کنند.
بله. شرکت ها و کارخانه ها می توانند از طریق عقد قرارداد با موج نو، نیروی بسته بند را برای مدت مشخص و موردنظر خود استخدام کنند.
نیروهای بسته بندی موج نو آقا هستند.
نیروی بسته بند بر اساس نوع وسیله، آن را به بهینه ترین روش بسته بندی می کند. برای بسته بندی وسایلی از قبیل میز، صندلی و مبلمان از سلفون، نایلون حبابی و تجهیزاتی مشابه آن استفاده می کنند تا آسیبی به وسایل و اثاث وارد نشود.
خیر. نیروی بسته بند تنها وظیفه بسته بندی کالاها و محصولات را بر عهده دارد.
برای شرکت ها و کارخانه محدودیتی در تامین نیرو وجود ندارد. افراد نیز تا 6 نیروی بسته بند را می توانند در اختیار بگیرند.
اگر مشخص شود که خسارات از جانب نیروی بسته بندی بوده، خود نیرو خسارت را پرداخت می کند.
همه نیروهای ما تحت بیمه حوادث و بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.
کافیست با 02174402 تماس بگیرید و با ذکر جزییات مربوط به اثاث و وسایل، درخواست خود را برای اعزام نیروی لازم برای اثاث کشی ثبت کنید.
هزینه نیروی بسته بندی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن سرویک و یا به صورت حضوری به نیرو پرداخت می شود.
برای ثبت درخواست نیروی بسته بند حداقل 2 روز قبل، سفارش خود را ثبت کنید.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی