اعزام نیروی اثاث کشی و حمل بار


اعزام نیروی اثاث کشی و حمل بار یکی از خدمات مهم شرکت موج نو می باشد که در کنار خدمات حمل بار و اثاث به شهروندان عزیز تهرانی و شرکتهای واقع در شهر تهران ارائه می گردد. اکثر استفاده کنندگان از این خدمت در شهر تهران ، کسانی هستند که در شرف اسباب کشی بوده و نیازمند هستند تا اسباب و اثاثیه آنها توسط یک تیم حرفه ای حمل شود. شرکت های واقع در تهران نیز از این خدمت برای جابه جائی اثاثیه خود استفاده میکنند. بیشتر مشتریانی که از این خدمت استفاده می کنند از دو خدمت اعزام نیروی بسته بندی و خاور درون شهری نیز جهت حمل بار خود استفاده می کنند. البته شرکت موج نو در کنار اعزام خاور درون شهری ، خدمت اعزام نیسان درون شهری را نیز دارا می باشد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه ارائه خدمت نیروی اثاث کشی و حمل بار وارد قسمت خواندن بیشتر شوید:

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

هزینه اثاث کشی بر اساس تعداد ساعت تعیین می شود
خیر. در صورت نیاز و درخواست مشتری و با پرداخت هزینه های مربوط به آن، به وظایف نیرو اضافه می شود.
نیروهای اثاث کش موج نو همه توانایی ها و مهارت های لازم برای اثاث کشی و جابه جایی وسایل سبک و سنگین شما را دارند.
برای شرکت ها و کارخانه ها سقفی برای تامین نیرو وجود ندارد. افراد نیز تا 6 نیروی اثاث کش را می توانند در اختیار بگیرند.
اگر مشخص شود که خسارات از جانب نیروی اثاث کشی بوده، خود نیرو خسارت را پرداخت می کند.
همه نیروهای ما تحت بیمه حوادث و بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.
کافیست با 02174402 تماس بگیرید و با ذکر جزییات مربوط به اثاث و وسایل، درخواست خود را برای اعزام نیروی لازم برای اثاث کشی ثبت کنید.
بعد از فرایند اثاث کشی به صورت نقدی به نیرو پرداخت می شود و یا به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن سرویک نیز قابل پرداخت است.
در صورت درخواست مشتری، وسایل نقلیه مخصوص حمل بار و اثاث مانند خاور یا نیسان فرستاده می شود.
برای ثبت درخواست نیروی اثاث کش، حداقل 2 روز قبل از اثاث کشی، درخواست خود را ثبت کنید.
بله، وسایل سنگین و سبک دارای هزینه های متفاوتی هستند.
خیر تعداد ساعات در محاسبه هزینه تاثیرگذار است.

دانستنی ها

اثاث کشی در شهر تهران

اثاث کشی در شهر تهران

آیا شما نیز به دنبال حمل اثاث در تهران هستید؟ آیا می دانید برای حمل اثاث در تهران به شکل صحیح بایستی چه اقداماتی را مورد نظر داشت؟ بسیاری از افراد شهرهای بزرگ از جمله شهر تهران، در فصل پاییز اسباب کشی و اثاث کشی از ساختمانی به ساختمان دیگری را در آن طرف شهر دارند که برای این منظور نیز نیاز به بسته بندی و حمل تمام اسباب و اثاثیه خود دارند.
شرکت های حمل بار و اثاث در تهران

شرکت های حمل بار و اثاث در تهران

آیا شما نیز به دنبال لیستی از بهترین شرکت های حمل بار و اثاث در تهران هستید؟ آیا می دانید که بهترین شرکت های حمل بار و اثاث در تهران دارای چه ویژگی ها و خدماتی می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراه نموده تا اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص شرکت های حمل بار و اثاث در تهران به دست بیاورید.