خدمات مرتبط


سم پاشی محیطی


یکی از خدمات مهم شرکت موج نو ارائه خدمات سم پاشی محیطی در شهر تهران می باشد. در خدمت سم پاشی محیطی تیم مجرب موج نو بعد از حضور در محل و ایجاد یک محیط ایزوله شروع به سم پاشی محیطی تمامی قسمت های منزل و محل کار می کنند و پس از آن با انجام نظافت محیط را از تمامی سموم پاک می سازند. شرکت خدماتی موج نو با دارا بودن بیش از 12 سال سابقه در ارائه انواع خدمات در شهر تهران این بار با خدمت سم پاشی محیطی در کنار شما عزیزان ایستاده است. عزیزان ساکن شهر تهران می توانند برای رزرو خدمات سم پاشی محیطی با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد قسمت خواندن بیشتر شوید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

معمولا نوع سم استفاده شده بر اساس بندپایان و موجودات محل انتخاب می شوند و هریک به صورت اختصاصی برای یکی از آنها می باشد ( سوسک ، پشه ،موریانه ، ساس ، کنه ، موش و ... ). بهتر است متخصصان ما در محل حضور پیدا کنند و بر اساس شواهد و تحقیقات خود نوع ماده سم پاشی را مشخص نماند و بعد از آن عمل سم پاشی را انجام بدهند.
این موضوع بستگی به نوع سم دارد و از این رو شما می بایست بازه 3 الی 6 ساعت را مد نظر داشته باشید. متخصصان ما بعد از عمل سم پاشی نسبت به محیط و همچنین حضور شما در محل اطلاعاتی را ارائه خواهند داد.
شما عزیزان برای اطلاع از قیمت سم پاشی و همچنین دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
• بهتر است بعد از انجام عمل سم پاشی عزیزانی که مشکلات حاد تنفسی دارند تا 3 الی 63 ساعت در منزل یا محل سم پاشی شده حضور پیدا نکنند. همچنین خانم های باردار و کودکان نیز می بایست تا 3 الی 6 ساعت در محل سم پاشی شده حضور نیابند. • بهتر است در هنگام سم پاشی در محل حضور نداشته باشید و یا ترجیحا از ماسک استفاده کنید. • حتما در هنگام سم پاشی کل عمل را به دست متخصصان بسپرید تا آن ها کار خود را به صورت تخصصی انجام دهند.
شما عزیزان می توانید خدمات سم پاشی محل را از تمامی مناطق شهر تهران دریافت کنید و موج نو آماده اعزام نیرو به تمام مناطق تهران می باشد.
بله، تمامی محلول های مورد استفاده توسط شرکت خدماتی موج نو دارای استاندارد های کامل هستند.
بله ، محلول های سم پاشی می بایست به صورت تخصصی با دوز های مشخص استفاده شوند از همین رو شما میبایست این کار را به متخصصان بسپرید تا با کیفیت بالا و همچنین خطرات کمتر این کار را انجام دهند. مطمئنا اگر این کار را به متخصصان بسپارید دیگر هیچگونه خطر جدی شما عزیزان را تهدید نخواهد کرد.
بهتر است در هنگام انجام عمل سم پاشی منزل یا محل کار تخلیه باشد تا ازمواد سم پاشی دور باشید اما می توانید در محل حضور داشته باشید و با ماسک و دستکش نسبت به کیفیت انجام کار نظارت داشته باشید.
اگر در منزل خود شواهدی از حضور برخی بندپایان مانند سوسک ، ساس ، کنه ، موریانه و .. مشاهده کرده اید می بایست برای عمل سم پاشی اقدام نمائید تا این موجودات با زاد و ولد بیشتر نشوند و روند زندگی عادی شما را مختل ننمایند. اگر در محل کار یا زندگی خودتان موش دارید نیز میتوانید این کار را به متخصصان ما بسپارید تا با ایجاد طعمه های مختلف ، موش ها را گیر بیاندازند.
به هیچ عنوان خودتان نسبت به سم پاشی محل کار یا منزل خودتان اقدام ننمائید و این کار را به افراد متخصص بسپاریدچراکه محلول های سم پاشی می بایست به میزان لازم استفاده شوند و استفاده بیش از حد مجاز این مواد میتواند صدمات جبران ناپذیری برای شما به ارمغان آورد.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی