خدمات مرتبط


ضدعفونی منازل و محل کار


یکی از خدمات مهم شرکت موج نو ارائه خدمات ضدعفونی منازل و محل کار در شهر تهران می باشد.  خدمت ضدعفونی منازل تیم مجرب موج نو بعد از حضور در محل و ایجاد یک محیط ایزوله شروع به ضد عفونی تمامی قسمت های منزل و محل کار می کنند و پس از آن با انجام نظافت محیط را از تمامی سموم پاک می سازند. شرکت خدماتی موج نو با دارا بودن بیش از 12 سال سابقه در ارائه انواع خدمات در شهر تهران این بار با خدمت ضدعفونی و گند زدایی منازل و محل کار در کنار شما عزیزان ایستاده است. ساکنین محترم شهر تهران می توانند برای رزرو خدمات ضدعفونی منازل و محل کار با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید. 

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

محلول های ضد عفونی استفاده توسط موج نو بسیار متنوع هستند اما از برخی از آنها می توان به : الکل 70 درصد ، پروکسید و کلر اشاره کرد. تمامی این مواد بر اساس نیاز مشتری و محل موردضدعفونی سنجیده و استفاده خواهند شد. توجه داشته باشید که حضور کارشناس موج نو برای تشخیص نحوه ضد عفونی ضروری است.
این محلول ها در کمتر از 1 دقیقه کل میکروب ها و باکتری های موجود بر روی سطوح مختلف را از بین می برد. از بین رفتن اثر کلی محلول ها تقریبا 220 دقیقه زمان می برد و بعد از آن شما عزیزان می توانید به زندگی روتین و عادی خود بازگردید.
شما عزیزان برای اطلاع از قیمت ضدعفونی و همچنین دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
• بهتر است بعد از انجام عمل ضد عفونی عزیزانی که مشکلات حاد تنفسی دارند تا 2 الی 3 ساعت در منزل یا محل ضد عفونی شده حضور پیدا نکنند. همچنین خانم های باردار و کودکان نیز می بایست تا 2 الی 3 ساعت در محل ضد عفونی شده حضور نیابند. • بهتر است در هنگام ضدعفونی در محل حضور نداشته باشید و یا ترجیحا از ماسک استفاده کنید. • حتما در هنگام ضد عفونی کل عمل را به دست متخصصان بسپرید تا آن ها کار خود را به صورت تخصصی انجام دهند.
شما عزیزان می توانید خدمات ضدعفونی محل را از تمامی مناطق شهر تهران دریافت کنید و موج نو آماده اعزام نیرو به تمام مناطق تهران می باشد.
بله، تمامی محلول های مورد استفاده توسط شرکت خدماتی موج نو دارای استاندارد های کامل هستند.
خیر. این مواد فقط بر روی میکروب ها و باکتری های موجود در منزل تاثیر دارد و هیچگونه تاثیر زیان زایی برای انسان ها ندارد
بهتر است در هنگام انجام عمل ضد عفونی منزل یا محل کار تخلیه باشد تا از مواد ضدعفونی کننده دور باشید اما می توانید در محل حضور داشته باشید و با ماسک و دستکش نسبت به کیفیت انجام کار نظارت داشته باشید.
اگر اخیرا در محل کار یا منزل شما فرد بیماری که بیماری آن قابل انتقال می باشد رفت و آمد داشته و یا در خانه شما فردی هست که می بایست در یک محل ضد عفونی شده زندگی کند می توانید از خدمات ضد عفونی بهره مند شوید. همچنین با انتشار ناگهانی برخی بیماری ها همانند کرونا می توانید از خدمت ضد عفونی منزل یا محل کار بهره ببرید.
خیر، بهتر است این کار را به افردا متخصصی که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند بسپارید. شرکت خدماتی موج نو به صورت اختصاصی در شهر تهران ، آماده ارائه خدمات می باشد.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی