استخدام نیرو در شرکت موج نو

استخدام نیرو در شرکت موج نو

1399/9/9 رقیه علینقی زاده
موج نو فرایند استخدام نیرو را وارد فاز آنلاین کرده است. از این رو، در بستری جدید همه مراحل جذب نیرو انجام می شود. تلاش موج نو در راستای خدمت دهی مستمر این است که در شرایط فعلی، گام مثبتی در جهت تامین سلامت نیروها و خانواده هایشان بردارد. همچنین با ادامه این روند در آینده، انجام امور تسریع شده و از اتلاف وقت برای رفت و آمد نیروها جهت جذب و استخدام جلوگیری می شود.

استخدام نیرو در شرکت موج نو

در شرایط کنونی که همه در کنار هم برای کنترل شیوع کرونا و ریشه کن شدن آن در تکاپو هستند، موج نو برای جذب و استخدام نیروهای خدماتی در تمامی حوزه ها، تدبیری اثربخش برای خدمت هر چه بهتر به مشتریان عزیز اندیشیده است. موج نو فرایند استخدام نیرو را وارد فاز آنلاین کرده است. از این رو، در بستری جدید همه مراحل جذب نیرو انجام می شود. تلاش موج نو در جهت خدمت دهی مستمر این است که در شرایط فعلی، گام مثبتی در جهت تامین سلامت نیروها و خانواده هایشان بردارد. همچنین با ادامه این روند در آینده، انجام امور تسریع شده و از اتلاف وقت برای رفت و آمد نیروها جهت جذب و استخدام جلوگیری می شود. از این زمان به بعد، موج نو نیروهای خود را از مسیر کاملاً آنلاین جذب می کند. در نتیجه هیچ نیازی به حضور نیرو در شرکت برای طی کردن مراحل مختلف ثبت نام نخواهد بود. 

موج نو علاوه بر خدمت رسانی به شهروندان تهرانی، با شرکای تجاری از جمله دیجی کالا، کافه بازار، همراه  شهر، بانک توسعه تعاون و... همکاری می کند و به تامین نیروی مورد نیاز این گونه شرکت ها نیز می پردازد. ما برای استخدام تمامی نیروها در حوزهای تاسیسات، تشریفات، نظافت و... رویکرد ثبت نام آنلاین را در نظر گرفتیم. با توجه تغییر سبک زندگی در چند ماه اخیر و در پی آن استفاده از خدمات آنلاین، بسیاری از شرکت ها برای تامین نیرو در بخش های مختلف به نیروهای حرفه ای نیاز دارند. موج نو با آموزش نیروهای استخدام شده آن ها را برای ارائه خدمت در بالاترین سطح برای شرکت ها و شهروندان عزیز آماده می کند. 

افرادی که در شرایط موجود، مشاغلشان به خطر افتاده است، در صورت داشتن مهارت و یا توانایی خاصی می توانند برای پیوستن به نیروهای موج نو اقدام کنند. 50 خدمت متنوع در حوزه های نظافت، تاسیسات، تامین نیرو، پرستاری و... به مشتریان ارائه می شود. اگر دارای مهارت و تجربه در انجام این قبیل خدمات هستید، از طریق ثبت نام آنلاین اقدام کنید. 


تکمیل فرم استخدام


موج نو در حوزه تامین نیروی انسانی روزمزدی و ثابت حضور فعالی دارد. نیاز به تامین نیروی بسته بندی و جا به جایی کالا و محصولات برای شرکت ها به صورت روزافزونی در حال گسترش است. ما با شناسایی این نیاز مبرم، به تامین نیرو پرداخته و با آموزش اصول اولیه، آن ها را برای ارائه خدمات بسته بندی و جا به جایی آماده می کنیم. خدمت رسانی سریع و باکیفیت از افتخارات موج نو است. به همین دلیل همه استراتژی ها و زیرساخت های لازم برای استخدام آنلاین نیرو از قبل طراحی و فراهم شده است. در نتیجه، این فرایند بدون هیچ مشکل و خللی پی گرفته می شود. افراد متقاضی ثبت نام جهت جذب نیرو می توانند حوزه خدماتی موردنظر را انتخاب کرده و روال ثبت نام آنلاین را از موج نو دنبال کنند. اطلاعات لازم در طی مراحل ثبت نام به متقاضی داده خواهد شد تا بدون هبچ چالشی فرم استخدام را تکمیل و ارسال کنید. 


موج نو برای ارائه خدمات سریع، در دسترس و مطمئن در تمامی شرایط آمادگی کامل را دارد. همچنین از هیچ تلاشی برای تامین و حفظ سلامت نیروها در شرایط حساس کنونی دریغ نخواهد کرد. امید است با هماهنگی همه نیروها و بخش ها، در نهایت برای ارائه خدمت مطمئن و درخور به مشتریان، قدم ارزشمندی برداریم.

 برای انجام مراحل ثبت نام و دریافت اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه کنید.

 


تکمیل فرم استخدام