شرکت نظافتی

شرکت نظافتی

1397/8/16 سارا سلیمان پور
شرکت نظافتی از جمله شرکت های ارائه دهنده خدمات کاربردی به مردم جامعه می باشد. خدماتی که از سوی این شرکت ها به مشتریان ارائه می گردد، از نوع خدمات نظافت می باشد.

شرکت نظافتی

شرکت نظافتی از جمله شرکت های ارائه دهنده خدمات کاربردی به مردم جامعه می باشد. خدماتی که از سوی این شرکت ها به مشتریان ارائه می گردد، از نوع نظافت می باشد. این خدمات عمدتا به طور گسترده ای قابل عرضه بوده و طیف وسیعی از خدمات نظافت را در بر می گیرد. پرسنل شرکت نظافتی می بایست در خصوص نظافت انواع مکان ها و ابزار و وسایل موجود در این مکان ها آموزش های لازم را دریافت نمایند. همچنین، نیروهای خدماتی اعزامی از سوی شرکت های خدماتی نظافتی به منزل و محل کار مشتریان، می بایست به لحاظ اخلاقی نیز دارای خصوصیاتی باشند که بتوانند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نمایند. در ادامه به بررسی خصوصیات نیروهای خدماتی اعزامی به منزل و محل کار مشتریان خواهیم پرداخت.


ثبت سفارش از طریق وبسایت


پرسنل شرکت نظافتی باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟

قابل اطمینان و پایبند به اصول اخلاقی

شرکت نظافتی می بایست اقدام به استخدام پرسنلی نماید که قابل به اصول اخلاقی پایبند بوده و قادر به جلب اعتماد مشتریان باشند. همچنین، شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافت می بایست کارت ملی و یا دیگر اوراق شناسایی پرسنل نظافتی خود را به منظور تضمین نزد خود نگه دارند. همچنین، بسیاری از مشتریان این شرکت ها، تنها به معرفی نامه شرکت نظافتی اکتفا ننموده و خواهان تطبیق مشخصات نیروی خدماتی اعزامی با اوراق هویتی وی می باشند. 

منضبط و متعهد

پرسنل شرکت نظافتی می بایست در حین انجام کار نظافت منزل و محل کار به مشتریان، منظم بوده و برای وقت مشتری ارزش قائل شوند. همچنین، نیروهای خدماتی اعزامی می بایست راس ساعت مقرر در منزل و یا محل کار مشتری حضور به هم رسانده و از بر هم زدن قرار به هر دلیلی اجتناب ورزند.

مسلط به نظافت مکان های مختلف

نیروهای خدماتی شرکت نظافتی می بایست قادر به نظافت منزل به طور کامل، نظافت محل کار و شرکت ها و ادارات، نظافت مشاعات (راه پله)، نظافت انواع اسباب و اثاثیه منزل ، نظافت لوازم الکترونیکی و نظافت تمامی مکان هایی که عمدتا مورد تقاضای مشتریان است، باشند.همچنین، این نیروها می بایست بتوانند در فرایند نظافت هر مکانی، اولویت بندی نموده تا در کمترین زمان ممکن، بیشترین کارایی را برای مشتریان شرکت داشته باشند. 

آگاه به استفاده از تجهیزات نظافتی مختلف

شرکت نظافتی می بایست پرسنل خود را به آخرین تجهیزات و متدهای نظافتی روز دنیا تجهیز نماید. این شرکت ها می بایست به صورت دوره ای کلاس های آموزشی برای پرسنل خود برگزار نماید. بدین ترتیب، نیروهای خدماتی با حضور در این کلاس ها خواهند توانست دانش خود را در زمینه انواع تجهیزات و روش های نظافتی و همچنین، انواع شوینده ها به روز نگه دارند.

قوی بنیه و توانمند

همان طور که مطلع می باشید، انجام نظافت منزل نیاز به صرف انرژی و نیروی فیزیکی نسبتا زیادی دارد. بدین منظور، کادر خدماتی شرکت نظافتی می بایست دارای بنیه قوی بوده و قادر به انجام فعالیت های فیزیکی در فرایند نظافت منزل باشند. همچنین، نیروهای خدماتی اعزامی می بایست چالاک بوده و همچنین قادر به کار و فعالیت در ارتفاعات برای انجام اموری چون جداسازی و یا نصب پرده، نظافت لوستر، تمیز نمودن شیشه پنجره ها و ... نیز باشند.