تامین نیروی انسانی روزمزدی

تامین نیروی انسانی روزمزدی

تامین نیروی انسانی به صورت روزمزد 


یکی از مهمترین خدمات شرکت موج نو در کنار تامین و اعزام نیروی انسانی به صورت ثابت ، تامین نیرو انسانی به صورت روز مزد می باشد. خدمات تامین نیرو انسانی به صورت روزمزد برای آن دسته از عزیزانی است که به نیرو های خود برای یک بازه زمانی کوتاه مدت و یا میان مدت احتیاج دارند و در نظر دارند تا از هزینه های خود کاسته و در آن صرفه جویی کنند. شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای افزون بر 12 سال در ارئه انواع خدمات در شهر تهران ، این بار با ارائه خدمت تامین نیروی انسانی به صورت روزمزد در کنار شما عزیزان می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ارائه خدمت تامین نیروی انسانی روزمزد وارد قسمت خواندن بیشتر شوید

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نیروی روزمزد ، کسی است که برای انجام کار به صورت روزانه حقوق دریافت می کند. حقوق این افراد به صورت روزانه محاسبه شده و به صورت روزانه نیز پرداخت می شود.
نیرو های روزمزد در تمامی زمینه های خدمات نظافت ، خدمات پرستاری ، خدمات تشریفات و ... می توانند فعالیت داشته باشند و شما عزیزان می توانید خدمت خودتان را در تمامی زمینه های خدماتی شرکت موج نو دریافت کنید.
نیرو های روزمزدی می توانند برای حجم های کاری بالا به مجموعه کمک ویژه ای بکنند. در مورد امکان جا به جائی و تغییر نبرو های نیز ، نیرو های روزمزدی به راحتی جا به جا می شوند.
بله، تمامی نیرو های شرکت خدماتی موج نو و نیرو های تامین نیروی انسانی روزمزدی بیمه هستند.
بله، در تمامی مراحل کار میتوان نیروی روزمزد را پس از ارزیابی کاری تغییر داد و یا جا به جا کرد.
- صرفه جویی در هزینه های جاری 2- امکان تغییر و جابه جایی لحظه ای نیرو 3- افزایش سرعت فرایند کاری 4- نیروهای آموزش دیده بر اساس استانداردهای موجود و معتبر
تفاوت نیروی روزمزد با نیروی ثابت در میزان هزینه و دستمزد آنها و همچنین امکان جا به جائی و تغییر می باشد. در خدمت تامین نیروی انسانی به صورت روزمزدی ، شما فقط هزینه و دستمزد روزانه کارکرد آنها را پرداخت می کنید ، در حالی که در تامین نیروی انسانی ثابت ، شما علاوه بر روز های کاری ، هزینه روز های تعطیل را نیز پرداخت خواهید کرد. هچنین در هنگام جا به جائی و تغییر نیرو نیز در تامین نیروی انسانی روزمزدی ، آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.

دانستنی ها

تامین نیروی فنی و تاسیساتی برج

تامین نیروی فنی و تاسیساتی برج

با گسترش برج سازی در کلان شهر تهران، نیازهای مرتبط با آن نیز در حال افزایش است. نقشه طرح های فنی و تاسیساتی برج ها بسیار گسترده و پیچیده است. از این رو برای رفع مشکلات تاسیساتی برج ها نیاز به نیرویی حرفه ای و مسلط به تاسیسات فنی برج است. سرویس و عیب یابی تاسیسات برج به صورت منظم و دوره ای از هزینه های گزاف و خسارات جدی تر جلوگیری خواهد کرد. موج نو با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب، برای حل مشکلات فنی و تاسیساتی برج های تهران آمادگی کامل دارد.
فواید استخدام نیروی انسانی روزمزد

فواید استخدام نیروی انسانی روزمزد

فواید استخدام نیروی انسانی روزمزد موجب افزایش تقاضای صاحبان کسب و کار برای به کارگیری نیروی روزمزد شده است. استفاده از نیروی کار روزمزد موجب صرفه جویی در هزینه ها و کاهش اتلاف وقت در استخدام نیروی موردنیاز می شود. شرکت های معتبر در حوزه تامین نیروی انسانی موجب تسهیل در استخدام نیروهای روزمزدی برای کارفرماها می شوند. شرکت موج نو با فراهم آوردن بستری هوشمند برای صنایع، کارخانه ها، شرکت ها و .... نیاز آن ها را برای استخدام نیروی کار روزمزد در زمانی کوتاه برآورده می سازد.
تأمین نیروی نظافتی برج

تأمین نیروی نظافتی برج

با گسترش فرایند برج‌سازی در تهران، نیاز به تأمین نیرو برای نظافت آن‎ها نیز افزایش می‎یابد. با توجه به ویژگی‎های منحصربه‌فرد برج‎ها و ساختار پیچیده، نیاز به نیروی نظافتی متخصص و آموزش‎دیده است تا در کوتاه‌‏ترین زمان ممکن، باکیفیت‌‏ترین خدمت نظافتی را ارائه دهد. از طریق عقد قرارداد با شرکت‎های معتبر تأمین نیروی خدماتی می‎توانید نیروی نظافتی موردنظرتان را برای نظافت برج‌‏ها دریافت کنید. شرکت موج نو در این راستا، با آموزش نیروهای متخصص و حرفه‌‏ای به تأمین نیروی نظافتی برج‏‌ها می‎پردازد.