شرکت خدماتی پندار موج نو در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز، نیروهای خدماتی آقا و نیروهای خدماتی خانم خود را بر اساس تخصص، میزان مهارت و روش کاری و همچنین، بر اساس نظر سنجی تلفنی که از مشتریان به عمل میآید، دسته بندی مینماید. لذا خواهشمند است شرح کامل سرویس مورد نظر خود و خصوصیات نیروی خدماتی دلخواهتان را در زمان رزرو نیرو به شرکت اعلام فرمائید تا نیروی خدماتی متناسب با کار مورد نظر و شرایط شما برایتان اعزام گردد.

خواهشمند است به هنگام ارائه سرویس های خدماتی پرسنل شرکت، در محل حضور داشته باشید و شخصا بر حسن انجام کار نیروهای اعزامی نظارت فرمایید. در صورت نا رضایتی از عملکرد نیروی خدماتی اعزامی، در یک ساعت اول با شرکت تماس بگیرید تا شرکت برای تعویض رایگان نیرو اقدام نماید. در صورتی که پس از یک ساعت با شرکت تماس گرفته شود، تعویض نیرو بعد از تسویه مبلغ کارکرد نیرو و طبق ساعت کار انجام شده امکان پذیر میباشد. اعتراض به عملکرد نیرو بعد از اتمام ساعت کار، پذیرفته نمی گردد. علت این امر این است که محاسبه دستمزد کار خدماتی به صورت ساعتی بوده و نیروی خدماتی بر اساس میزان ساعت کاری انجام شده و نه بر اساس حجم کار انجام شده دستمزد دریافت می نماید. بنابراین، هزینه کار انجام شده بعد از اتمام ساعت کاری، می بایست به صورت کامل پرداخت شود. در هنگام ورود نیروی خدماتی به منزل شما، حتما از او معرفی نامه شرکت را دریافت کرده و توضیحات معرفینامه را نیز به طور کامل مطالعه بفرمائید. از پذیرش نیرو بدون معرفی نامه شرکت و یا بدون هماهنگی با شرکت، جدا خودداری فرمایید. بعد از اتمام کار، قسمت مخصوص مشتری را به طور کامل پر کرده و امضاء بفرمائید . امضاء معرفی نامه شرکت و یا پرداخت هزینه سرویس ارائه شده، نشانه رضایت مشتری از عملکرد نیروی خدماتی میباشد.

به منظور لغو نمودن سرویس خدماتی رزروی خود، حداقل از ۲ ساعت قبل اقدام بفرمائید تا متحمل هزینه لغو نشوید.
برای رزرو کردن نیروی خدماتی مورد نظر خود، حداقل ۲۴ ساعت قبل اقدام بفرمائید تا شرکت بتواند نیروی متناسب با کار و سلیقه شما را انتخاب نموده و اعزام نماید.
به هنگام نظرسنجی شرکت خدماتی پندار موج نو از مشتریان، ترجیح بر این است که مشتریان صادقانه و به صورت کاملا شفاف در مورد سرویسدهی شرکت وعملکرد نیروهای نظافتی اظهار نظر نمایند . انتقاد از نیروهای خدماتی نه تنها خللی در کار آنها ایجاد نمیکند، بلکه منجر به ارتقاء عملکرد نیروهای نظافتی و شرکت خدماتی نظافتی شده و در نتیجه نهایتا منجر به افزایش درآمد خود نیروها نیز خواهد گردید. با وجود اینکه شرکت خدماتی پندار موج نو نسبت به درستکاری نیروهای اعزامی خود اطمینان کامل دارد، ولی به منظور برقراری امنیت بیشتر و آسودگی خاطر مشتریان عزیز، توصیه می شود که مشتریان اجناس با ارزش خود از قبیل پول، طلا، چک وسایر اموال قیمتی خود را در جای امنی قرار دهند. در صورتی که مشتری بخواهد به اطمینان خاطر برسد ، می تواند پس از اتمام کار، ضمن هماهنگی با نیروی خدماتی، محتویات کیف وی را ملاحظه نماید. لازم به ذکر است که نیروهای نظافتی شرکت در این مورد کاملا توجیه بوده و با آگاهی از اینکه این عمل در راستای آسودگی خاطر و اطمینان بیشتر مشتری و همچنین برای پیشگیری از مشکلات بعدی که ممکن است متوجه خود نیرو شود، با کمال میل با مشتریان عزیز نهایت همکاری و همراهی را خواهند داشت.
موکدا از مشتریان عزیز خواهشمندیم حتی اگر نیرویی برای چندین بار از طرف شرکت به منزل شما اعزام شده باشد، تحت هیچ شرایطی در کارهای بعدی به طور مستقیم با شخص نیروی نظافتی وارد معامله نشوید.علت این امر این است که در صورت هماهنگی مستقیم با نیروی نظافتی، عواقب هر گونه اتفاق و یا خسارت بر عهده خود مشتری بوده و شرکت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. نیروهای نظافتی شرکت به علت وضع آییننامه انضباطی سختگیرانه از سوی شرکت، مجاز به غیبت غیر موجه نمی باشند.
حتی اگر نیرویی بارها به منظور ارائه خدمات به منزل شما اعزام شده باشد، هر بار مدارک هویتی وی را چک کرده و همچنین، معرفی نامه وی را که از سوی شرکت صادر شده است، دریافت نمایید. علت این امر این است که ممکن است نیروی مزبورز با شرکت تسویه کرده و شرکت تمامی مدارک هویتی نیروی نظافتی را به وی بازگردانده باشد. در این صورت، شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تخلفات احتمالی نیروی مزبور نخواهد داشت.

مهمترین سرویس های شرکت خدماتی پندار موج نو بدین شرح می باشد:

نظافت منزل

نظافت مشاعات و نظافت راه پله

نظافت محل کار و شرکتها

خدمات تشریفات و پذیرایی

خدمات مراقبت از سالمند و کودک

شرکت پندار موج نو، کلیه نیروهای خدماتی خود را طی روندی استاندارد جذب کرده و با بررسی کلیه مدارک هویتی و تجارب کاری مفید متقاضیان، اقدام به استخدام نیروهای جدید به صورت آزمایشی می نماید.

پس از جذب اولیه، نیروهای جدید چندین جلسه آموزشی و توجیهی طی کرده و پس از حضور در کنار نیروهای با تجربه در چندین کار به صورت آزمایشی، با توجه به تخصص و عملکردشان به کار گمارده میشوند.

کلیه نیروهای شرکت خدماتی پندار موج نو، نیروی خدماتی حرفهای بوده و متناسب با سرویس مورد نیاز مشتری و با توجه به تخصصشان انتخاب و در اسرع وقت به محل کار اعزام میگردند.

با تماس با شماره پنج رقمی ۷۴۴۰۲-۰۲۱ ۳۰( خط ویژه( میتوانید نیروی نظافت حرفهای موردنظر خود را در هر تاریخی رزرو نمایید.