نصب و تعمیر کولر آبی

نصب و تعمیر کولر آبی یکی از خدمات مهم شرکت موج نو می باشد که در شهر تهران به شهروندان تهرانی توسط این شرکت ارائه می گردد. اکثر درخواست کنندگان این خدمت عزیزانی هستند که میخواهند کولر آبی منزل ، مغازه یا شرکت خود را سرویس کنند و یا آنکه میخواهند کولر آبی جدیدی نصب کنند. شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای افزون بر 12 سال در حوزه ارائه خدمات ، این بار با خدمت نصب و تعمیر کولر آبی در کنار شهروندان عزیز تهرانی ایستاده و آماده انجام وظیفه می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه خدمات نصب کولر آبی و تعمیر کولر آبی وارد قسمت خواندن بیشتر شوید :

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

دانستنی ها

چرا باید کولر آبی خود را سرویس کنیم

چرا باید کولر آبی خود را سرویس کنیم

پوشال های کولر می بایست هر سال تعویض شوند چراکه منبع بسیار خوبی برای رشد انواع باکتری ها و میکروب های هستند که می تواند به شدت ریه انسان را مورد هدف قرار دهند. در مورد پوشال های کولر موضوع فقط باکتری ها و میکروب ها نیست بلکه گرد و غبار و آلودگی های هوا نیز میتوانند با نفوذ به درون پوشال وارد خانه های ما شوند و موجب ایجاد مشکلات متعددی گردند. پیشنهاد ما این است که پوشال کولر آبی خودتان را به صورت سالانه یک بار عوض کنید تا از تمامی این مشکلات در امان باشید.
تعمیر پمپ کولر آبی

تعمیر پمپ کولر آبی

با کمک یک مولتی متر مطمئن شوید که عمل برقرسانی به کولر شما درست انجام می شود. حتما در انجام اینکار نکات ایمنی را به صورت کامل رعایت کنید ، چراکه احتمال برق گرفتی در این قسمت وجود دارد. اگر پمپ شما به طور کامل نمی تواند برق را دریافت کند و یا مشکل در عمل برق رسانی آن وجود دارد ، با یک برقکار یا تعمیرکار کولر آبی تماس بگیرید. ( میتوانید برای تعمیر کولر خود در شهر تهران با شماره : 02174402 تماس حاصل فرمائید.). اگر اتصال برق شما درست بود مدارشکن را امتحان کنید. مدارشکن کلیدی است که