نماشویی و ارتفاع کاری

نماشویی و ارتفاع کاری یکی از خدمات شرکت موج نو می باشد که در کنار خدمات نظافت به شهروندان شهر تهران ارائه می گردد. بیشتر درخواست کنندگان خدمات نماشویی در شهر تهران ساختمان های ادارای و شرکت ها ، آپارتمان ها ،مجتمع های مسکونی ، مجتمع های تجاری و ... می باشند . در فرایند نماشویی و ارتفاع کاری  ، نیروی متخصص شرکت موج نو برای سفارش شما اعزام می گردد و با دستگاه مخصوص خود نسبت به تمیزکاری نمای ساختمان اقدام می نماید. نماشویی برای همه ی نماهای ساختمانی قابل استفاده است و مزایای بسیاری دارد. از مزایای نماشویی می توان به : افزایش درخشندگی ساختمان ، برطرف شدن آسیب های نما ، جلوه بهتر نما و ... می باشد. شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای 12 ساله در حوزه ارائه خدمات آماده ارائه انواع خدمات نماشویی و ارتفاع کاری در تمام نقط شهر تهران به شهروندان تهرانی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی و ارتفاع کاری ادامه مطلب زیر را بخوانید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نماشویی به فرایند شست و شوی نماهای شیشه ای، آجری، سنگی و ... گفته می شود که توسط نیرویی ماهر و با تجربه ی کار در ارتفاع و با تجهیزات مخصوص انجام می شود.
نیروهای نماشویی موج نو دارای مهارت کار کردن در ارتفاع و روی داربست و همچنین استفاده از تجهیزاتی نظیر واترجت، شلنگ ‎های فشارقوی و... هستند.
بله، همه نیروهای موج نو تحت بیمه حوادث و بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.
هزینه نماشویی ساختمان ها، برج ها و... با توجه به ابعاد، مدل و گستردگی نما و بر اساس نظر دقیق کارشناس مشخص می شود.
بله. نیروی نماشوی بر اساس مدل نما و جنس آن به شست و شوی آن می پردازد و به دستورالعمل های مربوطه مسلط است.
مواد شوینده برای خدمت نماشویی توسط مشتری تامین می شود. در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد، شرکت می تواند همه مواد لازم برای شست و شو را تهیه کند و فاکتور را به مشتری ارائه دهد.
بله، بعد از اتمام ساختمان سازی می توان نسبت به تمیزکاری نمای ساختمان و از بین بردن آلودگی ‎های ناشی از ساخت و ساز اقدام کرد. موج نو آماده عقد قراداد با برج‎ ها، شرکت ‎ها و مجتمع های مختلف در تهران است و برای تامین نیروی نماشوی انواع ساختمان ها و نماها آمادگی کامل دارد.
با نظر کارشناس، زمان ارائه خدمت نماشویی مشخص می شود.
معمولا مشتریان ترجیح می دهند به صورت کنترات خدمت نماشویی را دریافت کنند ولی در صورت نیاز، به صورت ساعتی نیز امکان محاسبه هزینه وجود دارد.

اپلیکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (servIQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی