مرکز توان بخشی و نگهداری از سالمندان موج نو

  ( تحت نظارت سازمان بهزیستی)


خانه سالمندان موج نو یکی از معتبرترین و مجهزترین خانه سالمندان های واقع در شهر تهران می باشد. این خانه سالمندان با داشتن تجربه ای قوی و همچنین کادری مجرب ، هر ساله پذیرای سالمندان عزیزی می باشد که به هر علتی به این سرای سالمندان رجوع کرده اند . شرکت خدماتی موج نو با داشتن تجربه ای افزون بر 12 سال در حوزه ارائه انواع خدمات ، با سرای سالمندان موج نو در کنار سالمندان عزیز شهر تهران ایستاده است . شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر وارد قسمت خواندن بیشتر بشوید یا با شماره : 02177873595 تماس حاصل فرمائید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

طبق آئین نامه رسمی سازمان بهزیستی کشور ، تمامی سالمندان می بایست حداقل 60 سال سن داشته باشند و طبق تبصره سازمان بهزیستی کشور ، افراد دارای پیری زودرس که سنی بین 50 تا 60 سال دارند نیز می توانند در خانه سالمندان موج نو اسکان بگیرند.
خانه سالمندان موج نو با داشتن کلینیک و پزشک و پرستار 24 ساعته ، وضعیت سالمندان بیمار را چکاپ می کنند و تحت نظارت کاملا دقیق و قوی قرار می دهند. پس در این مورد جای نگرانی نیست.
برای این کار کافی است از طریق شماره 02174402 با شرکت تماس بگیرید یا اینکه از طریق فرم ثبت سفارش ، اطلاعات خودتان را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
بله ، ولیکن بهتر است که به خانه سالمندان نزدیک باشید تا بتوانید به عزیزان خود بیشتر سر بزنید. خانه سالمندان موج نو در محدوده تهرانپارس و شرق تهران قرار دارد.
بله. حضور سالمند شما در خانه سالمندان موج نو بستگی به خود شما دارد و اگر دوست داشتید می توانید قرار داد را فسخ کنید.
طبق قوانین سازمان بهزیستی یک مرکز توانبخشی و نگهداری از سالمندان می بایست دارای 4 بخش مهم : امکانات درمانی وتوانبخشی ، امکانات نگهداری و پرستاری ، امکانات رفاهی و امکانات آموزش های اجتماعی باشد. در بخش امکانات درمانی و توان بخشی می بایست دارای : پزشک حاضر در محل ، فیزیوتراپی و کاردرمانی ، روانشناس و مکانی برای نگهداری دارو های درمانی مورد نیاز و عمومی باشد. در بخش امکانات نگهداری و پرستاری نیز می بایست دارای پرستار 24 ساعته و همچنین مراقبت ویژه از سالمندان باشد. امکانات رفاهی نیز شامل : برنامه های شاد و مهیج روزانه ، ورزش های صبحگاهی ، برنامه های ماهانه و ... می باشد.در امکانات آموزشی نیست می بایست مددکاران اجتماعی نسبت به آموزش و همچنین رسیدگی به امور سالمندان وظایف خود را ایفا کنند. البته این موارد در بیشتر مراکز توانبخشی سالمندان به صورت اسمی رعایت و می شوند و در واقع خبری از حضور و وجود همه آنها نیست.
سرای سالمندان موج نو در شرق تهران و منطقه 4 قرار داشته و آدرس دقیق آن در : تهران ، محله تهران پارس ، بین فلکه دوم و سوم ، 184 شرقی ( بین مظفری و سجده ای) ، پلاک 32 می باشد.
خانه سالمندان محلی است که ، سالمندان عزیز در آن چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی ، پزشکی تحت نظارت کامل هستن . به خاطر مشغله بسیار زیاد این روز ها ، سالمندان عزیز کمتر با فرزندان خود در ارتباط هستند و از این رو ممکن است که دچار مشکلات روحی مختلفی شوند. خانه سالمندان مکانی است که سالمندان عزیز در آن می توانند دوستان جدید بیابند و با آسودگی خاطر زندگی کنند. فرزندان آنها نیز هر ساعت از روز می توانند بیایند و به آنها سر بزنند و دیداری داشته باشند
بله ، تمامی پرسنل سرای سالمندان موج نو از فیلتر های چندگانه شرکت برای استخدام عبور می کنند و از این رو همه آنها افرادی مجرب و مطمئن هستند. تمامی پرسنل به صورت ماهانه توسط تیم بازرسی و انالیزی موج نو مورد ارزیابی قرار می گیرند تا بهترین خدمات را به سالمندان ارائه دهند
خانه سالمندان موج نو با داشتن برنامه های مختلف به صورت هفتگی و همچنین برنامه های صبحگاهی اعم از ورزش و تغذیه مناسب موجب افزایش و بهتر شدن روحیه سالمندان عزیز می شود.
بله . اما برای آنکه آرامش و آسایش سالمندان عزیز بهم نریزد و اینکه احتمال رسیدگی به برخی کارهای خصوصی در مورد سالمندان در ساعات روز وجود دارد ، بهترین زمان برای ملاقات سالمندان بین ساعات (3 ظهر الی 6 عصر ) می باشد.
تفاهم نامه ای که بین شما عزیزان و مرکز توانبخشی موج نو منعقد می گردد تحت پوشش تاکید نامه سازمان بهزیستی خواهد بود و موضوع لغو رزرو نیز بر اساس بند های موجود در تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.
خیر سالمندان عزیز میتوانند هر زمانی که خواستند از سرای سالمندان خارج شوند. تنها سالمندان عزیزی که بیماری های خاص داشته و یا سرپرستان آنها از سرای سالمندان خواسته اند تا این عزیزان از سرای سالمندان خارج نشنود ، حق خروج از خانه سالمندان را ندارند.
بله، شرکت خدماتی موج نو با داشتن نیرو های مجرب پرستاری و نگهداری از سالمند آماده ارائه خدمات نگهداری از سالمندان در منزل نیز می باشد. شما عزیزان جهات رزرو پرستاری از سالمند در منزل نیز می توانید با شماره 02174402 تماس حاصل فرمائید.
بله، خدمات vip مرکز توانبخشی و نگهداری از سالمندان موج نو شامل اتاق های تک نفره و مخصوص ، برنامه های رفاهی و گردشگری تفریحی ، ویزیت های هفتگی توسط پزشکی متخصص ، انجام آزمایش های مستمر و .... می باشد.
قرارداد های خانه سالمندان موج نو ، طبق آئین نامه سازمان بهزیستی و در حالت های کوتاه مدت و بلند مدت منعقد می گردند.

دانستنی ها

سرای سالمندان مسیری برای آسودگی خاطر

سرای سالمندان مسیری برای آسودگی خاطر

متاسفانه در فرهنگ کشور ما دید منفی و غیر مثبتی نسبت به سرای سالمندان وجود دارد و این دید منفی ناشی از برخورد نامناسب با سالمندان عزیز در برخی از سرای سالمندان های ایران می باشد. در کشور ما برخی از سراهای سالمندان به هیچ عنوان استاندارد های لازم را دارا نبوده و از همین رو
نگهداری از سالمند در سرای سالمندان

نگهداری از سالمند در سرای سالمندان

شاید آوردن نام سرای سالمندان برای عزیزانی که در کنار خود سالمند دارند سخت باشد و تا حدی ممنوع باشد،  اما اگر کمی به مسئله نگاه واقع بینانه داشته باشیم ، این موضوع چندان هم ممنوع و سخت نیست. سرای سالمندان فارق از آنکه محلی برای فراموشی سالمندان باشد ، مکانی برای زندگی بهتر آنان می باشد چراکه حضور در سرای سالمندان می تواند به افراد سالمند کمک های مهمی از نظر روحی، جسمی و فکری بکند
خدمات سالمند شامل چه سرویس هایی می گردد؟

خدمات سالمند شامل چه سرویس هایی می گردد؟

خدمات سالمند شامل خدمات نگهداری از سالمند و خدمات پرستاری و مراقبت پزشکی از سالمندان می گردد. موسسات پرستاری فعال در حوزه سرویس دهی به سالمندان قادر به سرویس دهی به سالمندان و تامین تمامی نیازهای آنها بوده و با اعزام نیروی مراقب سالمند، کمک بهیار، بهیار و پرستار به منازل مشتریان، در جهت خشنود ساختن مشتریان خود گام بر می دارند.
موسسه نگهداری از سالمندان

موسسه نگهداری از سالمندان

موسسه نگهداری از سالمندان قادر به ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند به مشتریان خود می باشد. این موسسه با استخدام نیروهای مراقب سالمند، بهیاران و پرستاران مجرب، در راستای خدمات رسانی به سالمندان عزیز گام بر می دارد.