درباره شرکت خدماتی و نظافت منزل موج نو


شرکت پندار موج نو درسال ۱۳۸۶در اداره ثبت شرکت‌ها با شماره ثبت ۳۱۱۷۶۳ و شماره ملی  ۱۰۱۰۳۵۰۸۷۷۴ به ثبت رسید و موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت از وزارت کار و عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان و شرکت‌های خدماتی شده است. و در راستای تعهد تخصص گرایی به فعالیت ادامه می‌دهد. از جمله محورهای اصلی فعالیت شرکت موج نو شامل خدمات نظافت عمومی و صنعتی، بخش پرستاری از سالمند و کودک به صورت روزانه و شبانه روزی ، بخش تشریفات و پذیرایی، تامین نیروی انسانی مجرب جهت اجرای پروژه های ارگان ها، بخش تاسیسات، بخش موکت شویی و مبل شویی، بخش اثاث کشی، بخش دکوراسیون، بخش باغبانی و طراحی و اجرای فضای سبز، آموزش نیروهای متخصص در زمینه های مختلف و سایر خدمات می باشد. هر یک از بخش های این شرکت به صورت مجزا و کاملا تخصصی و با بیش از 200 پرسنل به صورت مستقیم و بدون واسطه در حال ارائه خدمات می باشند. با توجه به شرایط  عصر حاضر و گرایش مردم به دسترسی به خدمات آنلاین، سامانه سرویک به منظور هوشمندسازی و سهولت در ارائه خدمات طراحی گردید. با سامانه هوشمند خدمات(سرویک)، می توانید با طی چند مرحله ساده، از غرب تا شرق تهران و از شمال تا جنوب تهران به سادگی خدمات خود را ثبت کرده و با بهترین کیفیت ممکن خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.
 
شرکت خدماتی پندار موج نو، با سال‌ها تجربه در زمینه

ویژگی های خاص

اعتماد و جذب نیروهای متخصص

اخذ گواهی های مختلف اعم از گواهی سلامت، گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سوء پیشینه جهت اشتغال در این مجموعه الزامی است. بعد از کسب گواهی های مزبور، مهارت‌ها و دانش های افراد در زمینه کاری مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تایید، در این مراحل به مجموعه پندار موج نومحلق خواهد شد. نتیجه روند تحقیقات گرایی و نیروهای مورد اعتماد موجب شده مشتریان سابق تبدیل به معرف برای مجموعه ما باشند.

کیفیت

ارائه خدمات با کیفیت از اصلی‌ترین اهداف مجموعه خدماتی موج نو می‌باشد. این امر از طریق آموزش های پیوسته و به روز و همچنین استفاده حداکثری از بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در مورد روند کلی کار نیروهای اعزامی، صورت می‌پذیرد. آموزش‌های تئوری و آموزش‌های عملی جز برنامه‌های اصلی این شرکت بوده و  نیروهای خدماتی از طریق همسویی با دانش روز دنیا سعی در ارتقاء سطح اطلاعات خود در زمینه کاری مربوطه می‌ نمایند.

پشتیبانی

کادر پشتیبانی شرکت موج نو به صورت شبانه‌ روزی در کلیه روزها و بدون تعطیلی آماده ثبت رزرو و انجام هماهنگی های لازم تا اتمام خدمات هستند.
عملکرد نیروها مستقیما و از طریق تماس تلفنی رصد می گردد.کادر پشتیبانی با بهره گیری از نظرات مشتریان، در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات گام برمی دارند. در صورت نارضایتی مشتریان از خدمات ارائه شده، تجدید خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد. در صورت عدم رضایت، وجه دریافتی به صورت کامل به مشتری بازخواهد گشت.
با تماس با شماره پنج رقمی ۷۴۴۰۲-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه) می‌توانید در هر زمان به رزرو نیروی خدماتی حرفه‌ای بپردازید .