خدمات پذیرایی در منزل و بررسی انواع آن

خدمات پذیرایی در منزل و بررسی انواع آن

1397/9/11 سارا سلیمان پور
خدمات پذیرایی در منزل شامل موارد متعددی از اعزام مهماندار تا تزئین و دکوربندی منزل به منظور برگزاری مجلس مورد نظر می باشد. خدمات پذیرایی در منزل طیف وسیعی از خدمات مربوط به مجالس مختلف را در بر می گیرد

خدمات پذیرایی در منزل و بررسی انواع این خدمات

خدمات پذیرایی در منزل شامل موارد متعددی از اعزام مهماندار تا تزئین و دکوربندی منزل به منظور برگزاری مجلس مورد نظر می باشد. خدمات پذیرایی در منزل طیف وسیعی از خدمات مربوط به مجالس مختلف را در بر می گیرد که در ادامه به بررسی برخی از این خدمات خواهیم پرداخت.  

انواع خدمات پذیرایی در منزل

خدمات مجلس تولد

خدمات پذیرایی در منزل شامل برگزاری و تامین تمامی ملزومات مجلس تواد در منزل مشتری می باشد. تزئین منزل با بادکنک و کاغذ رنگی، تهیه غذا و دسر طبق سلیقه مشتری، تهیه کیک تولد با توجه به تعداد مدعوین، تهیه کلاه های مخصوص جشن تولد در مدل های دخترانه و پسرانه، تهیه فشفشه مناسب جشن تولد، پذیرایی از میهمانان از طریق اعزام مهمانداران مجرب و حرفه ای، همه و همه جزء خدمات پذیرایی شرکت خدماتی موج نو می باشد. 

خدمات مراسم مولودی

مراسم مولودی از جمله مراسمی است که ریشه در باورهای مذهبی مردم داشته و بسیاری از افراد در سالروز ولادت ائمه معصومین، تمایل به برگزاری مجالس شادی و جشن ها در منازل خود دارند. شرکت خدماتی موج نو در راستای ارائه خدمات پذیرایی در منزل به مشتریان خود، قادر به برگزاری چنین مراسمی در منازل مشتریان خود می باشد. هماهنگی با مداح، تامین لوازم پذیرایی چون شکلات، نقل، لقمه مخصوص مراسم شامل نان، پنیر و سبزی، تزئین منزل با تمثال ائمه معصومین و سایر تزئینات مناسب شآن آن روز و مواردی از این دست، در حیطه وظایف شرکت تشریفاتی می باشد. 

خدمات مجلس عقد

پذیرایی از میهمانان در مجلس عقد، از دیگر خدمات پذیرایی در منزل می باشد. شرکت خدماتی موج نو با اعزام مهمانداران حرفه ای و خوشنام به منازل مشتریان، می تواند خاطره ای به یادماندنی از مجالس عقد مشتریان را برای آنها رقم بزند. 

خدمات مجلس ترحیم

از دیگر مراسمی که همه انسانها در طول زندگی خود ناگزیر از برگزاری آن می باشند، مجلس ترحیم می باشد. خدمات پذیرایی در منزل ، شامل اعزام مهماندار با لباس متناسب با مجالس غم و ترحیم و تامین لوازم پذیرایی چون حلوا، خرما، دسته گل مخصوص مجلس ترحیم ، مداح و ... می گردد. 

خدمات مراسم عزاداری

بسیاری از خانواده ها علاقه مند به برگزاری مراسم عزاداری در ایام شهادت و وفات معصومین (ع) در منزل خود می باشند. شرکت خدماتی موج نو در راستای ارائه خدمات پذیرایی در منزل به مشتریان خود، اقدام به برگزاری مراسم عزاداری در منازل مشتریان خود نموده است.