خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز

خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز

1397/9/4 سارا سلیمان پور
خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز در شرکت های خدماتی باغبانی شامل طیف وسیعی از خدمات در حوزه باغبانی، درخت کاری و گل کاری می باشد.

خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز

خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز در شرکت های خدماتی باغبانی شامل طیف وسیعی از خدمات در حوزه باغبانی، درخت کاری و گل کاری می باشد.این خدمات، شامل طراحی و اجرای انواع سیستم آبیاری اتوماتیک، طراحی و ساخت استخر و سونا در مجتمع های مسکونی و ورزشی، کاشت و نگهداری چمن، سمپاشی و از بین بردن آفات و بسیاری موارد دیگر می گردد. برخی از خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز در ادامه معرفی می گردند.  


ثبت سفارش از طریق وبسایت


خدمات باغبانی و طراحی سبز شرکت های خدماتی باغبانی

معماری و طراحی فضای سبز

معماری و طراحی فضای سبز از مهم ترین بخش های خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز شرکت های خدماتی باغبانی می باشد. برخی سرویس ها در حوزه معماری و طراحی فضای سبز عبارتند از : مشاوره و طراحی فضای سبز، اجرا و پیاده سازی پروژه های تعریف شده در حیطه فضای سبز، نگهداری فضای سبز، طراحی و اجرای انواع باغ، ساخت باغچه .

محوطه سازی

مخوطه سازی از جمله خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز می باشد که شرکت های خدماتی باغبانی قادر به سرویس دهی در این حوزه به مشتریان خود می باشند. محوطه سازی شامل خدمات گسترده ای می باشد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از : طراحی و اجرای انواع سیستمهای آبیاری، چمن مصنوعی، زهکشی، طراحی و پیاده سازی انواع استخر، درخت کاری و گل کاری، کاشت چمن در فضای سبز، طراحی سیستم نورپردازی مناسب برای فضای سبز.

پیاده سازی خدمات فضای سبز

پیاده سازی فضای سبز از دیگر کارهای باغبانی شرکت های خدماتی باغبانی می باشد. سرویس های قابل عرضه شرکت های خدماتی باغبانی به مشتریان در این حیطه به شرح زیر می باشد: طراحی و ساخت آبشار مصنوعی، طراحی و ساخت برکه، ساخت انواع آبنما، سمپاشی باغچه ها و باغات، طراحی و ساخت آلاچیق، طراحی و ساخت آکواریوم های گیاهی و مواردی از این دست. 

خدمات باغبانی

خدماتی که شرکت خدمات باغبانی به مشتریان خود ارائه می نماید، شامل طیف وسیعی از خدمات از کاشت انواع درختان، گلها و گیاهان تا نگهداری از این موارد و برداشت محصولات و همچنین آموزش دادن به مشتریان در خصوص چگونگی کاشت و مراقبت از گل ها و گیاهان آپارتمانی می گردد. تمامی این موارد، در حوزه خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز قابل تعریف می باشند. متخصصین اعزامی از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات باغبانی به خوبی قادر به سرویس دهی به مشتریان شرکت و پشتیبانی از خدمات انجام شده در تمامی مراحل می باشند.