تعمیرات سقف های مسطح ساختمان

تعمیرات سقف های مسطح ساختمان

1399/11/21 رقیه علینقی زاده
عناصر زیادی در افزایش ارزش تجاری املاک و مستغلات اثرگذار هستند. با انجام برخی از تعمیرات می توان عمر مفید بخش های مختلف ساختمان را ارتقا داد. با توجه به شرایط آب و هوایی و تغییرات دما، به مرور زمان، سقف ساختمان مستهلک می شود. برای اینکه از سرعت روند استهلاک ساختمان ها کم کنیم، باید به تعمیرات سقف و سایر قسمت های آن توجه ویژه ای داشته باشیم و از خدمات تخصصی برای نگهداری و تعمیرات ساختمان استفاده کنیم.

تعمیرات سقف های مسطح ساختمان

سقف مسطح معمولاً در ساخت ساختمان هایی در محیط های گرم و خشک معمول است. این مدل از سقف ها گاهی به مرور زمان و بر اثر تغییرات آب و هوایی آسیب دیده و دچار ترک می شوند. در این صورت به تعمیرات ساختمان نیاز است تا از پیشروی این آسیب ها جلوگیری شود. برای افزایش عمر بنای ساختمان باید هر از چند گاهی سقف ساختمان را بررسی کرد و در صورت نیاز برای تعمیر و ترمیم آن اقدام کرد. 
بیشتر سقف های تخت و مسطح از جنس  آسفالت، لاستیک، پی وی سی یا مواد مصنوعی دیگر ساخته شده اند. سقف های لاستیکی و مصنوعی اغلب با چسب های مخصوص سقف ترمیم می شوند. سقف از جنس آسفالت را می توان با قیر دوباره آب بندی کرد. با تعمیرات سقف ساختمان از بروز آسیب گسترده جلوگیری می شود و عمر مفید سقف ساختمان هم افزایش می یابد.

چه زمانی سقف مسطح ساختمان به تعمیر نیاز دارد؟

در ابتدا مشخص کنید که قسمتی از سقف که آسیب دیده و یا آب از آن چکه می کند، چقدر با دیوارهای اصلی فاصله دارد. برای اینکه تعیین کنید که نشت از کدام قسمت از سقف ناشی می شود، به سقف داخل ساختمان توجه کنید. لکه هایی را پیدا کنید که به نظر می رسد مرطوب هستند یا بر اثر آب تغییر رنگ داده اند. هر وقت بوی شدید نم و رطوبت در فضای داخلی ساختمان احساس می شود، باید هرچه سریع تر برای تعمیرات آن اقدام کرد. برای جلوگیری از آسیب های فاجعه بار سقف، باید فوراً آن را ترمیم کرد. استفاده از تخصص افراد حرفه ای می تواند شما را زودتر به نتیجه برساند. بیشتر سقف های تخت کاملاً مسطح نیستند. آن ها اغلب اندکی شیب دارند تا آب را از کناره ها خارج کنند. 

 کار کردن در ارتفاع نیاز به مهارت دارد و همه نکات ایمنی باید رعایت شود. استفاده از تخصص حرفه ای ها شما را از دغدغه های تعمیرات سقف های مسطح ساختمان رها خواهد کرد. برای دریافت سرویس های قیرگونی و ایزوگام می توانید با 02174402 تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان، از خدمات فوری و مطمئن برخوردار شوید. 

چگونه می توان خدمات حرفه ای تعمیرات سقف ساختمان را دریافت کرد؟

برای دریافت خدمات تعمیرات ساختمان می توان از روش های جدید و مطمئنی استفاده کرد. امروزه، شرکت های زیادی در بستر تکنولوژی و ارتباطات هوشمند، خدمات نوین و در دسترسی ارائه می دهند. دیگر لازم نیست برای برآورده کردن نیازهای خدماتی مانند خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و... به تنهایی به دنبال نیروی زبده باشید. مشتریان می توانند بدون هیچ فیلتری، سوابق شرکت های تامین نیرو و ارائه دهنده خدمات را بررسی کنند و با انتخاب بهترین گزینه، خدمات تخصصی برای تعمیرات سقف یا سایر قسمت های ساختمان دریافت کنند. یکی از مزیت های بهره مندی نیروهای حرفه ای از طریق این قبیل شرکت ها این است که پشتیبانی خدمات به صورت تمام وقت ارائه می شود؛ در صورت بروز هر گونه مشکل، مشتری دغدغه ای برای رفع آن نخواهد داشت. 

خدمات تعمیرات ساختمان موج نو چه ویژگی هایی دارد؟

موج نو حدود 70 نوع خدمت متنوع به شهروندان تهرانی ارائه می دهد. از نظافت منزل گرفته تا تعمیرات و بازسازی کامل ساختمان و هر آنچه موردنیاز شما مشتریان عزیز است، در قالب سرویسی کامل و تخصصی ارائه می شود. 
تعمیرات سقف های مسطح ساختمان از جمله خدماتی است که نیروهای موج نو با رعایت تمام اصول و استانداردها انجام می دهند. کارشناسان موج نو سوابق نیروها را بررسی می کنند تا مشتریان از نیروهایی با مهارت، تجربه و توانایی بالا برخوردار شوند. موج نو به شما اطمینان می دهد که با ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت و پشتیبانی از خدمات، رضایت حداکثری شما را برآورده سازد.

برای دریافت خدمات تعمیرات سقف های ساختمان می توانید با 02174402 تماس بگیرید و در اولین فرصت از خدمات نیروهای ماهر بهره مند شوید.