شرکت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان

شرکت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان

1399/11/12 رقیه علینقی زاده
برای حفظ و یا ارتقای ارزش تجاری ساختمان ها توجه به برخی از اصول نگهداری ساختمان ضروری است. تعمیرات به موقع بخش های مختلف مانند موتورخانه، آسانسور و... سبب می شود از بروز خسارت های پرهزینه و یا جبران ناپذیر جلوگیری شود. برخی از شرکت های معتبر در زمینه ارائه انواع خدمات نگهداری و تعمیرات فعالیت گسترده ای دارند. شرکت موج نو یکی از این شرکت های فعال است که با به کارگیری نیروهای ماهر انجام تمامی امور مربوط به نگهداری و تعمیرات ساختمان را محقق می کند.

شرکت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان

خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان از اصول اولیه است که بهتر است مالکان ساختمان ها آن را نادیده نگیرند. اگر نگهداری و تعمیر ساختمان ها در حاشیه قرار گیرد، خطرات سنگین و پرهزینه ای را به دنبال خواهد داشت. در ادامه به برخی از تبعات نادیده گرفتن خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان اشاره می کنیم:

آسیب های زیرساختی

عدم توجه به خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان سبب می شود بنای ساختمان دچار آسیب های جدی شود. رعایت نشدن نکات و اصول ایمنی می توان خطرات جبران ناپذیر مانند آتش سوزی در اثر جرقه های الکتریکی را در پی داشته باشد. استهلاک ساختمان هم تسریع می شود. این موارد می تواند در درازمدت به خطراتی مانند ترکیدگی لوله ها، نشست بنا و اتفاقاتی نظیر آن بیانجامد. 

افزایش هزینه های نگهداری و تعمیرات

رفع برخی از مسائل مربوط به نگهداری و تعمیرات ساختمان در صورت نادیده گرفتن، دشوارتر و پرهزینه تر خواهد شد. به تعویق انداختن این تعمیرات نه تنها هزینه های آن ها را افزایش می دهد، بلکه باعث کاهش ارزش ملک را می شود.

کاهش ارزش تجاری ساختمان

شکی نیست که عدم استفاده منظم از خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان ها در فروش و یا اجاره آن اثری منفی خواهد گذاشت و مالکان ساختمان را متضرر خواهد کرد. چراکه کیفیت ساختمان یکی از معیارهای قمیت گذاری است. در نتیجه ساختمان هایی که با دریافت خدمات نگهداری و تعمیرات، شکل بناهای نوساز را دارند، در عرصه رقابت پیشتاز خواهند بود و مشتریان بیشتری خواهند داشت. 
برای بهبود مدیریت املاک و ساختمان ها می توانید از سرویس های حرفه ای شرکت های ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات استفاده کنید. 

خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان چه مواردی را در بر می گیرد؟

خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان شامل هر نوع خدماتی است که برای نگهداری یا تعمیرات واحدها و بخش های مختلف ساختمان ها استفاده می شود. این خدمات شامل خدماتی مانند لوله کشی، تعمیر سیستم های سیم کشی ساختمان، تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع، نگهداری موتورخانه، تعیمرات پشت بام و سقف ساختمان و ده ها مورد دیگر است. جزئی ترین موارد نظیر تعمیرات کف و دیوار کاشی و سرامیک و بنیادی ترین خدمات مانند تاسیسات فنی، مواردی است که شرکت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان ها ارائه می دهد. 
چالش اصلی یافتن خدمات حرفه ای برای نگهداری و تعمیرات ساختمان است. خدماتی که معمولاً مدنظر اغلب مشتریان قرار دارد، خدمات سریع و با کیفیت بالا است. خدماتی که از پشتیبانی های مطلوب برخوردارند، پرطرفدارترین نوع خدمات هستند. چراکه مشتریان با خیالی آسوده به ثبت سفارش می پردازند و انتظار دریافت خدمتی مناسب و سطح بالا را دارند.

برای دریافت خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان چه باید کرد؟

امروزه برای ارائه خدمات مختلف کسب و کارهای آنلاین شکل گرفته اند. در فضای دیجیتالی این امکان برای مشتریان فراهم است تا بدون هیچ فیلتری، شواهد کافی از عملکرد شرکت ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات ساختمان را دریافت کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند. 
دیگر نیازی نیست هر کس در شرایط اضطراری به دنبال نیروی خدمات موردنظر خود باشد و با دغدغه زیادی انتخاب تردیدآمیزی داشته باشد. بهترین رویکرد این است که با پیشرفت های نوین حوزه ارائه خدمات آنلاین همراه شویم. چون از نیروهای تأییدشده در زمانی کوتاه بهره مند خواهیم شد. همچنین در صورت بروز کوچکترین نارضایتی از روند ارائه سرویس ها می توان به خدمات پشتیبانی شرکت ها تکیه کرد. زیرا در نهایت شرکت ها برای حفظ اعتبار و اعتلای نام خود از هیچ تلاشی برای ارائه خدمات باکیفیت کوتاهی نخواهند کرد. 

موج نو با ارائه بیش از 70 نوع خدمت این افتخار را دارد طی دوازده سال اخیر، به مشتریان خود خدمات فوری، مطمئن و حرفه ای ارائه کند. اگر برای هر قسمت از ساختمان خود به خدمات منحصر به فردی نیاز دارید، با 02174402 تماس بگیرید.