چرا در زمستان باید پنجره های ساختمان را تمیز کرد؟

چرا در زمستان باید پنجره های ساختمان را تمیز کرد؟

1399/11/5 رقیه علینقی زاده
تمیز کردن پنجره های ساختمان در زمستان چیزی است که معمولاً با غفلت و بی توجهی مواجه می شود. در صورتی که با تامین نیروهای حرفه ای و متخصص حتی در روزهای سرد و تاریک زمستان هم می توان به نظافت پنجره های ساختمان پرداخت و از مزایای متعدد آن بهره مند شد.

چرا در زمستان باید پنجره های ساختمان را تمیز کرد؟

در فصل زمستان، اغلب تصور می کنند که دیگر نیازی به تمیزکاری و نظافت پنجره های ساختمان نیست. تصور می شود چون در فصل زمستان آفتاب کمتری می تابد، نیروهای نظافت راحت نمی توانند نما و پنجره ها را تمیز کنند. در واقع این یک فرض نادرست است. زیرا کسانی که سرویس های حرفه ای برای تمیز کردن پنجره و شیشه ارائه می دهند، قادر خواهند بود در تمام طول سال و هر در شرایط آب و هوایی، خدمات تخصصی ارائه دهند.

اهمیت تمیز کردن پنجره ها در فصل زمستان

برای اینکه با اهمیت و جوانب مثبت خدمات نظافت مربوط به شیشه ها و پنجره ها در فصول سرد، به ویژه زمستان آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید تا یک به یک مزایای آن را مرور کنیم: 

حفظ زیبایی ساختمان

پنجره های کثیف روی ظاهر و جلوه ساختمان اثر منفی می گذارند. به ویژه وقتی ساختمان شما جنبه اداری و یا تجاری دارد، آلوده بودن پنجره ها تاثیر منفی بزرگی روی شرکای تجاری شرکت شما خواهد گذاشت؛ چیزی که ممکن است از آن غافل باشید. چه در ماه های سرد و روزهای کوتاه زمستان و چه در ماه های آفتابی و روزهای بلند تابستان، شما می خواهید در هر ماهی از سال، مشتریان شرکت خود را تحت تأثیر قرار دهید. برای تحقق این هدف باید به جنبه های زیبایی شناسانه ساختمان و محیط کار خود توجه کنید. برای تحقق این هدف شست و شوی نمای ساختمان باید به صورت منظم مورد توجه قرار گیرد.  

سلامتی و بهره وری کارکنان

تاریکی و آلودگی هوا می تواند در برخورداری کارکنان از نور طبیعی و آفتاب تاثیرگذار باشد. چون نور آفتاب از پنجره های دارای آلودگی، رسوب و جرم عبور نمی کند. در ماه های زمستان تمیز بودن پنجره ها اهمیت بیشتری دارد. چراکه با عبور نور آفتاب از شیشه ها و پنجره ها، فضای دلپذیری برای کار کردن کارمندان فراهم می شود و کارکنان شما با انگیزه و روحیه بیشتری کار خواهند کرد.

افزایش طول عمر پنجره ها 

تجمع آلاینده های محیطی و آلودگی ها می تواند بر روی مکانیسم و کیفیت شیشه و پنجره تأثیر بگذارد. در این صورت مجبور می شوید مکرراً آن ها را تعمیر و یا تعویض کنید. اگر برای تمیز کردن پنجره ها و شیشه های ساختمان در فصل زمستان سرمایه گذاری کنید، در نهایت هزینه های عملیاتی کاهش می یابد.  

شرایط زمستان و تمیز کردن پنجره ها

شرایط آب و هوایی مختلف در تمیز کردن و نظافت پنجره ها تأثیرگذار است. اگر از سرویس های مطمئن و حرفه ای استفاده کنید، حتی در ماه های سرد و بارانی هم می توانید خدمات باکیفیتی دریافت کنید. تمیز کردن پنجره های ساختمان حتی در هنگام بارندگی هم ممکن است. حتی در ماه هایی که میزان بارش باران بیشتر است، نظافت پنجره ها ضرورت بیشتری دارد. در واقع، اگر پنجره ها به طور مرتب تمیز نشده باشند، بارندگی می تواند چالش برانگیز باشد. زیرا باعث شسته شدن آهک و آلودگی از سطوح پنجره ها شده و در نهایت لکه های زیادی روی شیشه های پنجره بر جای می ماند که جلوه و ظاهر ناخوشایندی ایجاد خوهد کرد.  

برای تمیز کردن پنجره های ساختمان در فصل زمستان چه باید کرد؟

هرچند در فصل زمستان، دمای یخ زدگی بالا می تواند مانع نظافت پنجره ها شود. زیرا ممکن است نتیجه نهایی مطابق با استانداردها نباشد. در چنین شرایطی باید نظافت و شست و شوی پنجره ها را به زمان بهتری موکول کرد. 
به هر حال، یک تیم نظافتی حرفه ای برای نماشویی و تمیز کردن پنجره های ساختمان، حتی می تواند در شرایط وزش باد هم به کار خود ادامه دهد. البته تا جایی که روی ایمنی و کیفیت کار تاثیر منفی نگذارد. شما می توانید از خدمات نیروهای حرفه ای موج نو برای تمیز کردن پنجره های ساختمان خود استفاده کنید تا باکیفیت ترین نتیجه را دریافت کنید. 
حتی در زمستان که تمیز کردن پنجره را نمی توان با خیال راحت و کامل انجام داد، کار با یک تیم حرفه ای برای اطمینان از کسب بهترین نتیجه ضروری است. موج نو این تیم حرفه ای و آموزش دیده را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. خدمات رنگ آمیزی در ارتفاع و نورپردازی ساختمان های بلند نیز به مشتریان ارائه می شود. 

برای کسب اطلاعات جانبی و مشاوره های رایگان با 02174402 تماس بگیرید. در اولین فرصت از خدمات حرفه ای و مطمئن نیروهای موج نو بهره مند می شوید.