خدمات تاسیسات برج

خدمات تاسیسات برج

1399/8/22 رقیه علینقی زاده
برج سازی در تهران به صورت روزافزونی در حال گسترش است. از طرفی حفظ و نگهداری از سیستم های تاسیساتی برج نیز بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. امروزه صاحبان برج ها ترجیح می دهند از طریق همکاری با شرکت های تامین نیرو، تکنسین های حرفه ای برای تعمیر، سرویس و نگهداری تاسیسات برج را استخدام کنند. شرکت موج نو یکی از شرکت های پیشرو در این حوزه است که با هدف ارائه خدمات مطمئن، در دسترس و کارامد مشغول فعالیت است.

خدمات تاسیسات برج

برج ها دارای سیستم های تاسیساتی متنوع و پیچیده ای هستند. اگر عملکرد یکی از بخش های فنی و تاسیساتی برج دچار اختلال شود، رفاه ساکنان آن تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. از این رو نیاز به خدمات تاسیسات برج، بیشتر از سایر بناها و ساختمان ها احساس می شود. خدمات تاسیسات برج  شامل نگهداری، تعمیر و سرویس تاسیسات فنی می شود. هر یک از این خدمات به نیروی ماهر و حرفه ای نیاز  دارد. دریافت خدمات تاسیساتی مطمئن و کارامد برای برج ها از جمله نیازهای صاحبان برج های تهران است که با اتخاذ رویکردی بهینه و مطمئن برآروده خواهد شد.

خدمات تاسیسات برج شامل چه مواردی است؟

تاسیسات برج ها از بخش های عمده و مهم برج های تجاری, اداری و مسکونی به شمار می روند. حفظ و نگهداری از تاسیسات برج به خدمات مستمر و حرفه ای فنی نیاز دارد. نقشه فنی برج دارای ساختار پیچیده ای است که خواندن آن تنها از نیروهای تاسیسات ماهر و با سابقه انتظار می رود. تاسیسات فنی در برج ها شامل تأسیسات الکتریکی و مکانیکی هستند که برای تعمیر و یا سرویس هر یک به نیروی متخصص نیاز است. 
برخی از بخش های تاسیسات برج شامل موارد زیر است: 

•    تاسیسات حرارتی
•    تاسیسات برودتی
•    تاسیسات الکتریکی
•    سرویس و تعمیر مشعل
•    سامانه های استخر و جکوزی
•    تعمیر و نگهداری موتورخانه
•    برق اضطراری و اطفای حریق


اگر به دنبال نیروی مجرب فنی و تاسیساتی برای برج هستید، با شماره 02174402 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی می شود


برای تامین نیروی تاسیساتی برج باید سراغ چه شرکت هایی رفت؟

امروزه روند تامین نیروی انسانی روزمزد با تحول مثبتی رو به رو شده است. بسیاری از شرکت ها با هدف تامین نیروی انسانی وارد گود شده اند. این شرکت ها مسیر را برای به کار گیری نیروی متعهد و حرفه ای هموار کرده اند. دیگر نیاز نیست صاحبان برج ها برای تامین نیروهای خدماتی و تاسیساتی با نیرو مصاحبه کنند و توانایی های او را بسنجند. به جای این اقدام زمان بر و چالش برانگیز، فقط باید سوابق و عملکرد شرکت های تامین نیرو را بررسی کنند و شرکتی را انتخاب کنند که با کیفیت ترین خدمات و بهترین تکنسین ها را در فرصتی کوتاه تامین کند. شرکت موج نو یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تامین انواع نیروها از جمله نیروی خدمات تاسیساتی برج است. از طریق عقد قرارداد با شرکتی نظیر موج نو، همه مسئولیت های جذب نیرو از شما سلب می شود و با نهایت اطمینان خاطر نیروهای خدمات تاسیسات برج را به کار می گیرید. به کار گیری رویکرد حرفه ای در تامین نیروی انسانی در نهایت موجب برخورداری از خدمات حرفه ای و کارامد خواهد شد.

خدمات تاسیسات برج موج نو چه مزایایی دارد؟

موج نو با برگزاری کلاس های آموزشی و آموزش مستمر نیروهای تاسیسات فنی، آن ها را به روز نگه می دارد. از آنجا که برج سازی مدرن در حال گسترش است، اطلاع از جدیدترین متدهای فنی و تاسیساتی ضرورت زیادی دارد. همچنین خدمات تاسیسات برج موج نو به صورت مداوم ارزیابی می شود. چراکه هدف، ارتقای خدمات و بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان است. فعالیت موج نو بعد از ارائه خدمت به مشتری به پایان نمی رسد. بلکه با انجام نظرسنجی های لازم، کارشناسان ما به پیگیری خدمات می پردازند. یکی از مسائلی که مشتریان موج نو را از بسیاری از کشمکش ها و دغدغه های استخدام رها می کند، این است که نیروهای ما تحت بیمه حوادث و سلامت قرار می گیرند. خدمات موج نو در هفت روز هفته بدون فوت وقت ارائه می شود؛ از آنجا که مشتریان برای صرفه جویی در وقت و هزینه، این وظیفه حساس را به شرکت واگذار می کنند، لازم است در مقابل، خدمت در اسرع وقت ارائه شود. 

اگر به دنبال خدمات تاسیساتی هستید، با 02174402 تماس بگیرید. کارشناسان موج نو ضمن ارائه مشاوره رایگان، مجرب ترین تکنسین ها را برای تعمیر، سرویس و نگهداری سیستم های فنی و تاسیساتی به محل اعزام خواهد کرد.