نظافت راه پله های برج

نظافت راه پله های برج

1399/8/20 رقیه علینقی زاده
نظافت راه پله های برج یکی از زیرمجموعه های متنوع خدمات نظافتی است. نظافت همه قسمت های محیط برج، علاوه بر تامین رفاه ساکنان آن، به حفظ و نگهداری آن در درازمدت نیز کمک می کند. امروزه صاحبان برج برای تامین نیروی ماهر، به جای آنکه وقت زیادی را صرف یافتن نیروی نظافتی کنند، این وظیفه حساس را به شرکت های تامین نیرو واگذار می کنند. موج نو یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ارائه انواع خدمات به برج های تهران است و با آموزش متدهای تخصصی به نیروهای خود، در تلاش است خدمتی حرفه ای و باکیفیت به مشتریان عرضه کند.

نظافت راه پله های برج

با تغییر سبک زندگی و گسترش روزافزون کسب و کارها در کلان شهرها، ساخت و ساز برج ها نیز با افزایش قابل توجهی رو به رو شده است. نگهداری از برج ها در گرو نظافت دوره ای از بخش های مختلف آن است. یکی از قسمت های برج، راه پله ها هستند که نظافت آن ها از اهمیت بالایی برخودار است. شاید راه پله ها، به دلیل وجود آسانسور، کمتر مورد توجه قرار گیرند. اما نظافت آن در حفظ ارزش برج و رفاه ساکنان آن بسیار اثربخش است. راه پله های برج به نسبت سایر بخش های برج کمتر نیاز به نظافت دارند اما برنامه ریزی مشخص و پرداخت هزینه معقول برای نظافت آن نباید از قلم بیفتد. 

چرا تمیز کردن راه پله های برج مهم است؟

 نظافت راه پله های برج جزو نظافت مشاعات ساختمان محسوب می شود. اگرچه با وجود آسانسور، میزان استفاده از راه پله عملا کم می شود، ظاهر تمیز و بهداشتی راه پله های برج ها، در چشم نواز بودن ظاهر کلی برج تاثیر فوق العاده ای دارد. به ویژه برج های تجاری و اداری برای رونق هرچه بیشتر فعالیت های خود به مسئله نظافت برج توجه زیادی می کنند. چون با ورود به محدوده برج، اولین چیزی که توجه ها را به خود جلب می کند، بهداشت، تمیزی و مرتب بودن آن است. تمیز کردن پله های برج ارتباط مستقیمی با حفظ و نگهداری آن ها دارد؛ در واقع عمر مفید آن ها را افزایش می دهد تا نیاز به تعمیرات جدی پیدا نکنند. همچنین می تواند از بروز حوادث و وارد کردن صدمات به ساکنان برج جلوگیری کند. تا زمانی که پله ها به صورت دوره ای تمیز می شوند، علاوه بر افزایش ارزش ساختمان و به چشم آمدن ظاهر زیبای برج، رعایت بهداشت عمومی برج نیز در نظر گرفته می شود. اگر بخواهید خودتان به دنبال نیرو برای نظافت راه پله های برج بروید، با چالش های متعددی رو به رو می شوید. چراکه کار بسیار وقت گیری است و نیاز به طی کردن سلسله مراتب استخدام نیرو است. در چنین شرایطی بسیاری از صاحبان برج ها ترجیح می دهند، راه میان بری را برگزینند؛ یعنی از طریق شرکت های تامین نیروی نظافتی اقدام کنند. 
نظافت راه پله های برج صرفا محدود به راه پله ها نیست؛ برخی از خدمات نظافت راه پله های برج شامل موارد زیر است: 


•    جاروبرقی فرش راه پله ها با تجهیزات صنعتی 
•    گردگیری دیوارها، شیشه ها و پنجره ها 
•    پاک کردن لکه های روی دیوارها
•    خالی کردن سطل های زباله 
•    نظافت کفپوش های سخت 
•    نظافت درها و دیوارها
•    شستن راه پله و پاگرد
•    نظافت رادیاتورها 
•    نظافت نرده ها


چگونه نیروی حرفه ای برای نظافت راه پله های برج استخدام کنیم؟


برج ها مختصات ویژه ای نسبت به سایر ساختمان ها دارند. طبقات متعدد و متراژ زیاد از جمله ویژگی هایی است که نظافت راه پله های برج را از سایر آپارتمان ها متمایز می کند. برای برخورداری از خدمات رضایت بخش، پیشنهاد می شود با ارزیابی ابعاد نیاز خود، اقدام به استخدام نیروی نظافتی کنیم. با توجه به این رویکرد، برج ها به نیروهای نظافتی مجرب و حرفه ای نیاز دارند؛ نیرویی که به استفاده از تجهیزات مدرن نظافتی مسلط باشد و با دارا بودن سرعت عمل بالا، خدمتی مطلوب و قابل قبول به مشتری ارائه دهد. امروزه با گسترش خدمات انلاین، دیگر نیاز نیست برای استخدام نیروهای روزمزد از روش های منسوخ شده استفاده کنید. تنها با چند کلیک بعد از ثبت درخواست، خدمت موردنظر به شما ارائه می شود. انبوهی از شرکت ها وجود دارند که آماده هستند خدمات نظافتی متنوعی به شما عرضه کنند. پیشنهاد می شود قبل از تصمیم گیری نهایی برای انتخاب شرکت، اعتبار شرکت و کیفیت خدمات آن ها را بررسی کنید تا خدمات مطمئن و باکیفیتی دریافت کنید.

خدمات موج نو برای نظافت راه پله های برج چه ویژگی هایی دارد؟ 


موج نو با تمرکز بر آموزش نیروهای نظافتی در تلاش است توانایی های نیروهای خود را به روز کرده و با آموزش جدیدترین متدهای نظافتی برج،  خدمتی باکیفیت را ارائه دهد. آموزش های مستمر به نیروها یکی از کلیدی ترین ویژگی های خدمات ما است. همه اصول، قوانین، دستورالعمل ها و مهارت های ارتباطی به نیروها آموزش داده می شود تا شما با هیچ چالشی در به کار گیری نیروها رو به رو نشوید. از طرفی همه نیروهای موج نو تحت بیمه سلامت و حوادت قرار دارند که این مسئله بخش بزرگی از دغدغه های مشتریان را رفع کرده است. نکته حائز اهمیت دیگر بازرسی مداوم کارشناسان موج است. به عبارتی، همه خدمات به صورت مداوم پیگیری می شوند و نظرسنجی های لازم حین و بعد از ارائه خدمات صورت می گیرد. چراکه کلید اصلی محقق شدن اهداف ما، بالا بردن سطح رضایت مندی شما مشتریان عزیز است. نظافت راه پله های برج تنها یکی از خدمات نظافت موج نو به شمار می رود که به حرفه ای ترین شکل ممکن به مشتریان ارائه می شود. اگر برای نظافت بخش های مختلف برج یا برای حل مشکلات فنی و تاسیساتی برج دنبال نیروی ماهر هستید، با 02174402 تماس بگیرید تا در اولین فرصت از نیروهای متعهد و حرفه ای بهره مند شوید.