سرویس آسانسور

سرویس آسانسور

1399/8/18 رقیه علینقی زاده
آسانسورها یکی از تجهیزات بسیار پرکاربرد ساختمان های چند طبقه هستند. وجود نقص فنی و یا کند بودن سرعت آن در جا به جایی، روی سطح رفاه و رضایت ساکنان آن تاثیر منفی می گذارد. از طرفی تامین امنیت آسانسورها هم اهمیت بالایی دارد. همه این دغدغه ها با سرویس مداوم آسانسور حل می شود. نگهداری و سرویس آسانسور مقرون به صرفه خواهد بود، زیرا جلوی پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر و یا تعویض آن را خواهد گرفت. یکی از خدمات موج نو، خدمات فنی و تاسیساتی است که سرویس آسانسور یکی از زیرمجموعه های آن است.

سرویس آسانسور


آسانسورها از تجهیزات بسیار پرکاربرد در ساختمان ها و برج ها هستند. قابلیت های تجهیزات آسانسور بر کسی پوشیده نیست. در واقع وجود آسانسور، زندگی در ساختمان هایی با طبقات متعدد را ممکن کرده است. بروز نقص فنی و یا اختلال در عملکرد آن می تواند حادثه ساز شود. از این رو برای ارتقای امنیت آسانسور، باید زمان بندی منظم برای سرویس و نگهداری آن در نظر گرفت. چراکه عدم رسیدگی به معایب جزیی آن، اتفاقات جبران ناپذیری را رقم می زند. 

سرویس آسانسور چه اهمیتی دارد؟


سرویس آسانسور شامل مجموعه اقداماتی است که برای نظارت بر نحوه عملکرد آسانسور و شناسایی عیب های احتمالی آن انجام می شود. آسانسورها دارای صدها بخش پیچیده هستند که نیاز به سرویس و خدمات نگهداری مداوم دارند تا مطمئن شویم که به خوبی کار می کنند. سرویس منظم آسانسورها برای افزایش عمر مفید آن ها و کاهش هزینه های تعمیر ضرورت و اهمیت زیادی دارد. این اقدام پیشگیرانه مزیت های فراوانی دارد. از جمله اینکه، عیب های جزیی آسانسور قبل از اینکه جدی شوند، شناسایی می شوند. همچنین از پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیرات بنیادی یا تعویض آسانسور نیز جلوگیری می شود. اگر آسانسور آپارتمان یا برج شما خراب است، یا بسیار کند عمل می کند و دارای عملکرد ضعیفی است، در نظر داشته باشید که به تدریج روی سطح زندگی ساکنان و یا کارکنان آن تاثیر  منفی گذاشته و میزان رضایتشان از محل کار یا محل زندگی را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد. برای افزایش ارزش مستغلات و املاک خود، چه بهتر که برای نگهداری و سرویس مداوم سیستم های تاسیساتی آن چاره ای بیندیشید. 

چه شرکت هایی خدمات سرویس آسانسور ارائه می دهند؟


شرکت هایی هستند که علاوه بر ارائه خدمات سرویس آسانسور، خدمات پشتیبانی نیز ارائه می دهند. این شرکت ها تبحر زیادی در تامین نیروی انسانی متناسب با نیاز شما دارند. شما می توانید برای تامین نیروی تاسیساتی مسلط به سرویس آسانسور، با یکی از این شرکت ها قرارداد ببندید و با اتخاذ رویکردی حرفه ای، این نیاز اساسی برج ها و ساختمان ها را برطرف کنید. به جای اینکه هر بار با مشاهده مشکلی در سیستم آسانسور، وقت زیادی را صرف پیدا کردن نیروی متخصص به صورت سنتی کنید، فقط کافیست یک بار زمان بگذارید و سوابق شرکت های ارائه دهنده خدمات تاسیسات فنی را بررسی و ارزیابی کنید. با این رویکرد شما به راحتی از توانایی های نیروی فنی و تاسیساتی اطمینان حاصل می کنید و حتی می توانید به صورت دوره ای از همان نیرو استفاده کنید و یا به راحتی نیرو را تعویض و جایگزین کنید. برخی از ویژگی های تکنسین فنی آسانسور شامل موارد زیر است:


•    آشنایی با انواع آسانسورها و درک و خواندن نقشه فنی آن ها
•    رعایت مسایل بهداشتی و اصول  ایمنی
•    مهارت در کارهای الکتریکی و مکانیکی
•    توانایی بدنی مطلوب
•    مهارت ارتباطی خوب

چرا خدمات سرویس آسانسور را به موج نو بسپاریم؟


موج نو با تمرکز بر رضایت مشتری، اولویت را بر ارائه خدمات کارامد، در دسترس و مطمئن قرار داده است. از این رو بهترین تکنسین های فنی را به کار گرفته و با آموزش تمامی دستورالعمل ها و اصول ایمنی، خدمات مطلوب به مشتریان عزیز ارائه می کند. ادغام دانش و تجربه، به کار گیری به روزترین تکنیک های فنی و ارائه خدمات پشتیبانی، موجب برآورده شدن اولویت های موج نو می شود. با استخدام تکنسین فنی آسانسور از طریق عقد قرارداد با موج نو، در صورت بروز هرگونه مشکل اضطراری، خدمات فوری ارائه می شود. بهترین انتخاب برای شما شرکتی است که سرویس دهی به موقع و مطمئن 24 ساعته در 7 روز هفته داشته باشد. هدف ما این است که از انتظارات مشتریان فراتر برویم و با ارائه خدماتی با حداکثر قابلیت اطمینان، در نهایت رضایت مشتریان را ارتقا دهیم. 
برای دریافت خدمات سرویس، تعمیر و نصب آسانسور با 02174402 تماس بگیرید. کارشناسان موج نو آماده ثبت درخواست شما و رسیدگی به آن در اولین فرصت هستند.