شست و شوی نمای برج

شست و شوی نمای برج

1399/8/15 رقیه علینقی زاده
تمیز بودن نمای برج ها در افزایش جذابیت های ظاهری برج تاثیر شگفت انگیزی دارد. در کنار آن، شست و شوی دوره ای و منظم نمای برج ها منجر به افزایش عمر مفید نما و جلوگیری از استهلاک زودرس آن می شود. برای تامین نیروی متخصص نماشویی می توان سراغ شرکت های فعال در این حوزه رفت. موج نو یکی از شرکت هایی است که در خدمت رسانی به برج ها برای نماشویی و سایر خدمات مربوط به برج ها فعالیت گسترده ای دارد و نیرویی با مهارت و تخصص بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

شست و شوی نمای برج


در فرایند برج سازی به ساخت نمای زیبا و چشم نواز توجه زیادی می شود چراکه یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در جذابیت ظاهری برج است که در اولین نگاه، توجه ها را به خود جلب می کند. در واقع شکل ظاهری برج ها و هر ساختمانی تاثیر بسزایی در رونق فعالیت های آن دارد. به همین دلیل هنگام ساخت و ساز برج به زیبایی و چشم گیر بودن آن توجه شده و هزینه زیادی برای ساخت نما می شود. برای حفظ و نگهداری نمای برج باید به صورت دوره ای به شست و شوی آن پرداخت. 


شست و شوی نمای برج چه اهمیتی دارد؟


با توجه به آلودگی هوا در کلان شهری مثل تهران، گردوغبار و ذرات معلق موجود در هوا روی نمای برج ها می نشیند. همچنین باران های اسیدی موجب ایجاد رسوبات روی نماها می شوند. در این صورت نه تنها نمای برج ظاهر ناخوشایندی می گیرد، بلکه به مرور زمان موجب تسریع استهلاک و فرسودگی نمای برج می شود. علاوه بر آن، ارزش املاک و مستغلات با نظافت منظم نمای آن ها افزایش می یابد. از طرف دیگر، نمای آلوده و کدر تاثیر منفی روی سلامت افراد و محیط زیست خواهد گذاشت. به همین دلیل برج ها به خدمات نگهداری، نظافت و شست و شوی نما نیاز دارند. شکل ظاهری ساختمان محل کارتان می تواند در موفقیت شغلی شما تأثیر بسزایی داشته باشد. بنابراین اهمیت نماشویی و نظافت نمای برج ها و سایر ساختمان ها دوچندان می شود.


برای شست و شوی نمای برج سراغ چه نیروهایی برویم؟


افرادی که دارای سال ها تجربه در حوزه شست و شوی نمای برج هستند، بهترین انتخاب برای این کار به شمار می روند. زیرا نماشویی برج ها به نیروهای حرفه ای نیاز دارد که به استفاده از تجهیزات و ابزارهای شست و شوی نمای برج کاملا مسلط باشند. با توجه به اینکه لازمه این کار توانایی کار در ارتفاع زیاد و روی داربست ها است، نیرو باید توانایی جسمانی مطلوبی هم داشته باشد. نماهای برج های تهران انواع مختلفی دارند که نیروی مجرب به این تفاوت ها توجه کرده و از پس چالش های ناشی از خدمت نماشویی بر خواهد آمد. به عبارتی، دقیقا می دانند که برای هر نوع نما از چه تکنیک هایی استفاده کنند تا بهترین کار را ارائه دهند. به عنوان مثال نماهای سنگی، شیشه ای، فلزی و چوبی هر کدام به تجهیزات ویژه و مهارت بالا برای شست و شو نیاز دارند. با به کار گیری نیروی متخصص و کارکشته، همه دغدغه های شما برای داشتن ساختمانی با نمای تمیز و زیبا برطرف خواهد شد. 

چگونه نیروی حرفه ای برای شست و شوی نمای برج ها استخدام کنیم؟

استخدام نیروی حرفه ای برای نماشویی برج ها در تهران با به کار گیری سایر نیروی های نظافتی کمی متفاوت است. اول اینکه این نیروها محدود هستند؛ در واقع پیدا کردن نیروی مجرب و مسلط به تجهیزات شست و شوی نمای برج که قابلیت کار در ارتفاع زیاد هم داشته باشد، کار آسانی نیست. از این رو، شرکت های تامین نیروی انسانی وارد گود شدند تا قدم موثری برای رفع این دسته از نیازهای برج ها بردارند. امروزه صاحبان برج های تهران ترجیح می دهند مطمئن ترین مسیر را برای به کار گیری نیروهای نظافتی انتخاب کنند. به همین دلیل از طریق عقد قرارداد با شرکت های معتبر، نیروهای موردنیاز را برای انواع خدمات تامین می کنند. مزیت این رویکرد حرفه ای این است که از بسیاری از چالش ها و موانع در حوزه تامین نیروی متخصص رهایی می یابند و با واگذاری این مسئولیت به شرکت های تامین نیرو، افراد تاییدشده و متعهد را، بدون اتلاف وقت، در اختیار می گیرند. 

موج نو چه خدمتی در حوزه شست و شوی نمای برج ارائه می دهد؟

یکی از خدمات حرفه ای شرکت موج نو نماشویی است که به عنوان خدمتی مستقل تعریف شده است. این خدمت زیرمجموعه های متنوعی دارد و در کنار خدمات نظافت، نورپردازی نما و رنگ آمیزی در ارتفاع هم به مشتریان عزیز ارائه می کند که تنها بخشی از خدمات مربوط به نمای ساختمان ها است. برای انجام این دسته از خدمات، از نیروهای متخصص و آشنا به اصول و دستورالعمل های کار استفاده می کند. نیروهای نماشویی موج نو برای شست و شوی نمای برج کاملا باسابقه و آشنا به اصول ایمنی کار هستند. این نیروها توانایی به کارگیری جدیدترین متدها و تجهیزات برای نماشویی را دارا هستند؛ استفاده از واترجت، شلنگ های فشار قوی, کار کردن با طناب های مخصوص و سایر تجهیزات مدرن یکی از ویژگی های نیروهای نماشویی موج نو است. پیشنهاد می کنیم وقت بگذارید و شرکت هایی را که خدمات شست و شوی نمای برج ارائه می دهند، ارزیابی کنید. به خاطر داشته باشید که استفاده از نیروهای حرفه ای و بهره مندی از خدمات نظافتی باکیفیت، در نهایت ارتقا و موفقیت کسب و کار شما را نیز رقم خواهد زد.
موج نو برای ارائه انواع خدمات به برج ها، آمادگی کامل دارد. برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما با 02174402 تماس بگیرید و با در میان گذاشتن نیاز خود، بهترین خدمت را در اولین فرصت دریافت کنید.