تامین نیروی جا به جایی برای کارخانه

تامین نیروی جا به جایی برای کارخانه

1399/8/8 رقیه علینقی زاده
فرایند جا به جایی محصولات و تجهیزات در کارخانه ها به نیروی ماهر نیاز دارد. معمولا مسئولان کارخانه ها استفاده از نیروی غیرثابت را برای فعالیت های جا به جایی در کارخانه ترجیح می دهند. در نتیجه از طریق عقد قرارداد با شرکت های معتبر، نیروی جا به جایی را استخدام می کنند. با این اقدام هوشمندانه ضمن صرفه جویی در وقت خود و رهایی از بسیاری از دغدغه ها، از نیرویی با توانایی های تاییدشده برخوردار خواهند شد. شرکت موج نو در راستای تامین نیروی جا به جایی برای کارخانه حضور پررنگ و فعالی دارد.

تامین نیروی جا به جایی برای کارخانه


کارخانه ها در زمان بندی های خاصی در طول سال اقدام به جا به جایی در بخش های مختلف کارخانه می کنند. فرایند جا به جایی محصولات یا تجهیزات نیاز به نیرویی با مهارت و سرعت عمل بالا دارد تا در زمانی کوتاه، خدمتی باکیفیت به صاحبان کسب و کارها و صنایع ارائه دهد. معمولا ترجیح مسئولان کارخانه ها بر این است که به تامین نیروی انسانی روزمزدی روی بیاورند و از مزایای این اقدام بهره مند شوند. چراکه بسیاری از فعالیت های کارخانه ها نظیر جا به جایی نیاز به نیروی ثابت ندارند. در حال حاضر شرکت هایی که در زمینه تامین نیرو خدمت می کنند، بهترین منبع برای تامین نیروی جا به جایی کارخانه ها هستند. زیرا این شرکت ها تیمی از نیروهای حرفه ای برای هر گونه فعالیتی در کارخانه را در اختیار دارند که از فیلترهای گوناگونی عبور کرده و دارای صلاحیت کار در محیط کارخانه ها هستند. 


چرا کارخانه ها به تامین نیروی جا به جایی روی می آورند؟


به این دلیل که تامین نیروی انسانی برای نیازهای مختلف کارخانه از جمله جا به جایی به صورت ثابت، برای کارخانه ها مقرون به صرفه نیست. از آنجا که این نیازها بر حسب ضرورت در کارخانه شکل می گیرند، مدیران کارخانه ها اولویت را بر استفاده از فواید استخدام نیروی روزمزد قرار می دهند. به این ترتیب درگیر قوانین مربوط به بیمه تامین اجتماعی نخواهند شد. همچنین در فصولی از سال کارخانه ها به نیروی کار مضاعف نیاز دارند که این مسئله منجر به ایجاد شغل برای بسیاری از افراد جویای کار در کوتاه مدت می شود. در نتیجه این رویکرد به نوعی به تعاملی مثبت بین کارفرما و نیرو می انجامد. در این میان شرکت های معتبر تامین نیروی انسانی نیز فرایند استخدام نیروی انسانی روزمزد را در کارخانه ها برای جا به جایی مواد اولیه، محصولات، تجهیزات و... به میزان مطلوبی تسهیل می کنند. در نتیجه کارخانه از نیروهای متخصص و بامهارت در امر جا به جایی بهره مند خواهند شد و بسیاری از مسئولیت ها و دغدغه های مدیران کارخانه ها برا یافتن نیروی جا به جایی متعهد و کارامد به کلی رفع خواهد شد. در این حالت مدیران کارخانه ها این فرصت را دارند تا در صورت عدم رضایت از عملکرد نیرو، برای تعویض و جایگزینی وی اقدام کرده و در زمانی کوتاه نیروی جدید برای کارخانه در نظر گرفته می شود.
برای ثبت درخواست خود و دریافت خدمات تامین نیرو با 02174402 تماس بگیرید. کارشناسان ما در موج نو درخواست شما را ثبت و به آن رسیدگی خواهند کرد. 


شرکت های تامین نیرو چه خدمتی به کارخانه ها برای به کارگیری نیروی جا به جایی ارائه می کنند؟


شرکت های ارائه دهنده خدمات تامین نیروی انسانی با ادغام علم و تجربه، افراد دارای تخصص در هر حوزه را شناسایی کرده و توانایی های آن ها را با تکیه بر جزییات و به صورت دقیق بررسی می کنند تا در اعزام نیرو بر اساس نیاز مشتری بهترین انتخاب را اتخاذ کنند. این شرکت ها با شناسایی نیازهای موجود، که صاحبان کسب و کارهای خرد و کلان با آن ها رو به رو هستند، نیروی متناسب با ابعاد آن نیاز را فراهم کرده و با آموزش مسائل جانبی، نیرویی مجرب و متخصص را برای جا به جایی کالاها و محصولات به کارخانه ها اعزام می کنند. در این صورت کارخانه ها خیلی سریع تر و با هزینه کمتری به هدفشان می رسند و از همه مهم تر در این بین شرکتی معتبر برای تامین نیروی جا به جایی در کارخانه تضمین می دهد که نیروی متعهد و حرفه ای در اختیار آن ها قرار دهد؛ در واقع این مسئله بسیاری از دغدغه های کارخانه ها را کاهش می دهد. 


موج نو چه کمکی به کارخانه ها در تامین نیروی جا به جایی می کند؟ 


موج نو با تکیه بر تجربه خود طی 12 سال فعالیت در حوزه ارائه خدمات در بستر خدمات آنلاین، توانسته گام موثری در حوزه تامین نیروی کارخانه ها بردارد. تیم تامین نیروی موج نو همه نیازهای کارخانه ها را شناسایی کرده و در جهت رفع آن ها اقدام به آموزش و تربیت نیروهای متخصص کرده است. علاوه بر تامین نیروی جا به جایی در کارخانه، موج نو با اعزام نیروی بسته بندی به کارخانه ها در تلاش است تا در رفع نیاز کارخانه ها به نیروی غیرثابت در حوزه های متعددی اقدامات موثری انجام دهد.
نیروهای ما به اصول و دستورالعمل های معمول یا ویژه در محیط کارخانه ها کاملا آگاه هستند و با سرپرستان و مدیران بخش های مختلف کارخانه در نهایت هماهنگی خواهند بود. بنابراین مدیران کارخانه ها با کمترین چالش، نیاز به نیروی جا به جایی را برطرف خواهند کرد.  
اگر به دنبال نیروی جا به جایی در کارخانه هستید با 02174402 تماس بگیرید و در اولین فرصت نیرویی متناسب با نیاز شما به کارخانه اعزام خواهد شد.