آموزش نحوه استفاده از اپلیکیشن سرویک

آموزش نحوه استفاده از اپلیکیشن سرویک

1398/11/13 مهران شعاعیون
با اپلیکیشن سِرویک می توانید به آسانی خدمت موردنظرتان را در زمان و تاریخ دلخواهتان ثبت سفارش کنید. در ادامه با نحوه استفاده از اپلیکیشن سِرویک آشنا می شوید. با نصب و استفاده از اپلیکیشن سرویک می توانید از تخفیفات ویژه و امکانات این اپلیکیشن بهره مند شوید.

نحوه استفاده از اپلیکیشن سرویک

+  ثبت سفارش
+  نیروی موردعلاقه
+  پشتیبانی آنلاین
+ سفارشات دوره ای
+  معرفی به دوستان 

در ادامه به نحوه استفاده از اپلیکیشن سرویک و فرایند ثبت سفارش می پردازیم:

ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش در اپلیکیشن سِرویک، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

1. انتخاب خدمات
از فهرست خدمات اپلیکیشن، خدمت موردنیاز خود و سپس دسته خدمات موردنظر را انتخاب کنید.
به عنوان مثال: خدمات نظافت را برگزینید و از بین 5 خدمت نظافتی سِرویک، سرویس نظافت ویژه منزل را انتخاب کنید.

آموزش اپلیکیشن سرویک
 

2. تعیین زمان و تاریخ دریافت سفارش و مدت زمان حدودی

همان طور که در تصویر زیر می بینید در این بخش تاریخ و زمان دریافت سفارش را مشخص کرده و تاریخ و ساعت دقیق حضور نیرو را نیز از تقویم تعیین کنید. 

 با توجه به نیاز خود، مدت زمان حدودی انجام کار را مشخص کنید. می توانید مدت زمان دلخواه خود را به صورت دستی وارد کنید.


آموزش اپلیکیشن سرویک

 

3. انتخاب خدمات اضافی

بعد از تعیین موارد اصلی سفارش، جزئیات سفارش خود را در ادامه مشخص کنید تا سفارشتان تکمیل شود. اضافه کردن برخی از جزئیات موجب افزایش هزینه نهایی خواهند شد.

- در این مرحله، مطابق شکل زیر، متراز حدودی منزل را مشخص کنید.

- اگر جابجایی داخل واحد یا خارج از واحد دارید آن را در ادامه سفارش تعیین کنید.

- در صورت داشتن موارد اضافی مانند شست و شوی موکت یا فرش، آن را انتخاب کنید. 

- نوع درخواست (فقط یکبار و دوره ای) را انتخاب کنید. سفارش دوره ای برای تکرار سفارش در بازه های زمانی مشخص انتخاب می شود؛ مانند نظافت منزل یکبار در هفته.

- در کادر توضیحات می توانید هر توضیحی مرتبط به سفارش را ثبت کنید تا با ارائه اطلاعات کامل از سوی شما خدمات متناسب و مطلوبی را دریافت کنید. 

 

آموزش نحوه استفاده از اپلیکیشن سرویک

 

4. انتخاب آدرس

می توانید محل سفارش را از لیست آدرس های خود انتخاب کنید یا با گزینه افزودن آدرس، آدرس جدیدی به لیست اضافه کرده و به عنوان آدرس و محل دریافت سفارش تعیین کنید.

آموزش اپلیکیشن سرویک
5. مشخصات آدرس جدید

اگر گزینه افزودن آدرس را انتخاب کرده باشید، در این قسمت مشخصات آدرس جدید خود را برای دریافت خدمات وارد کنید. 

 

6. پرداخت

بعد از تعیین همه موارد سفارش، خلاصه سفارش به نمایش در می آید که با تأیید نهایی آن، وارد مرحله نحوه پرداخت می‌شوید.

آموزش اپلیکیشن سرویکدر این مرحله، می توانید از سه روش زیر یکی را انتخاب کنید:

- پرداخت نقدی: در صورتی که مایل به پرداخت وجه به صورت حضوری و به خود نیرو باشید، این گزینه را انتخاب کنید.

- پرداخت اعتباری: در صورتی که در اعتبار حساب خود مبلغ لازم برای پرداخت هزینه سفارش را داشته باشید، می توانید از این طریق پرداخت را انجام دهید. در غیر این صورت، موجودی کیف پولتان را در اپلیکیشن شارژ کنید.

*** در صورت انتخاب پرداخت نقدی، امکان استفاده از تخفیف وجود ندارد و تخفیفات صرفاً برای پرداخت اعتباری در نظر گرفته می شود.

- در ادامه، می توانید وارد قسمت «نیروهای سفارش» شوید و از بین نیروهای محبوب، نیروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت خالی بودن فهرست نیروهای محبوب، می توانید، با وارد کردن کد پرسنلی نیروی جدید، او را به این فهرست اضافه و برای ارائه خدمت انتخاب کنید. 


نیروی محبوب:

با مراجعه به قسمت پروفایل، می توانید فهرست نیروهای محبوب خود را مشاهده کنید.

نیروهای محبوب کسانی هستند که از نظر شما عملکرد خوبی داشتند و به عنوان نیروی مورد علاقه خود انتخاب کرده اید. 

هنگام ثبت سفارش اگر مایل باشید، می توانید بعد از تعیین مشخصات سفارش، مستقیماً یکی از نیروهای مورد محبوب خود را، در صورت آزاد بودن برنامه کاری نیرو، به آن سفارش اختصاص دهید.

 

آموزش اپلیکیشن سرویک

برای افزودن نیرو به فهرست نیروهای محبوب، می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

- افزودن از طریق لیست سفارشات: در صورتی که نیرویی از سفارشات قبلی خود را می خواهید به عنوان نیروی مورد علاقه انتخاب کنید، به فهرست سفارشات خود مراجعه کرده و با باز کردن سفارش، به نیرو امتیاز دهید. ستاره ها نشان دهنده امتیازات نیروها هستند. نیروهای پنج ستاره جزو برترین نیروهای سِرویک هستند.

- افزودن با کد پرسنلی: کد پرسنلی نیرو یک عدد 5 رقمی اختصاصی است که در فاکتور پرینت شده و اپلیکیشن خود نیرو مشخص است و می توانید از طریق پشتیبانی (تلفنی و آنلاین) نیز آن را دریافت کنید.

در صورتی که بخواهید یکی از نیروهای موجود در لیست نیروهای محبوب خود را به شخص دیگری معرفی کنید می توانید با استفاده از «اشتراک گذاری» نام و کد نیرو را از طریق نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

 

پشتیبانی

شما می توانید از دو روش زیر با پشتیبانی سِرویک در ارتباط باشید:

پشتیبانی آنلاین: با مراجعه به بخش «پشتیبانی»، می توانید به صورت آنلاین با پشتیبانی در ارتباط باشید. 

مشتری گرامی، مطابق شکل زیر می توانید نظر، پیشنهاد و انتقاد خود را در مورد عملکرد نیرو و نحوه دریافت سرویس با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی سِرویک اطلاع دهید. 

با استفاده از «ارسال تیکت» توضیحات موردنظر خود را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان، پاسخ خود را دریافت کنید.

- تماس با پشتیبانی: می توانید با استفاده از دکمه «تماس با پشتیبانی» مستقیماً به صورت تلفنی با کارشناس سِرویک تماس بگیرید و درخواست یا نظر خود را مطرح کنید. 

آموزش اپلیکیشن سرویک
سفارشات دوره ای

هنگام ثبت سفارش، شما می توانید به جای یک سفارش، چندین سفارش را با فاصله معین در بازه زمانی مشخص ثبت کنید. به عنوان مثل شما می توانید سفارش خود را به گونه ای تنظیم کنید که هر هفت روز (هر هفته) ساعت 9 صبح یک نیرو برای ارائه 4 ساعت کار نظافت تا پایان ماه بعد به منزل شما اعزام شود. در این صورت بدون هیچ عمل اضافی، هر هفته رأس ساعت موردنظر شما، نیرو برای ارائه خدمات در محل حاضر می شود. 

با ثبت سفارش دوره ای خدمات، تا پایان زمان انتخابی تعداد مشخصی از سفارشات یکجا ثبت می شود و بدون آنکه بخواهید هر بار برای ثبت سفارش، به اپلیکیشن مراجعه کنید، خدمات در زمان مقرر ارائه می شوند. 

آموزش اپلیکیشن سرویک

معرفی اپلیکیشن به دوستان و ثبت کد معرف

شما می توانید با معرفی اپلیکیشن سِرویک به دوستان خود از هدایای اعتباری بهره مند شوید. برای معرفی سرویک به دوستان، یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید:
-   اپلیکیشن خود وارد قسمت پروفایل شوید و با استفاده از «معرفی به دوستان» متنی حاوی کد معرف شما (که شماره موبایل شماست) و لینک دانلود اپلیکیشن را برای ایشان ارسال کنید.
-    شماره موبایل را در قسمت «پروفایل» و «ثبت کد معرف» بدون صفر اول ثبت کنید.

توجه داشته باشید که هدیه شما بابت معرفی اپلیکیشن، بعد از پایان موفقیت آمیز اولین سفارش توسط فرد، در اعتبار شما شارژ خواهد شد.

آموزش اپلیکیشن سرویک