نماشویی در شهر تهران

نماشویی در شهر تهران

1398/8/4 مهران شعاعیون
نماشویی در شهر تهران بیشتر از سایر خدمات ساختمانی دیگر طرفداران بسیاری پیدا کرده است، چرا که شهر تهران دارای برج ها و ساختمان های بلند می باشد به دلیل اینکه در شهر تهران وسایل حمل و نقل بسیار زیاد است و همین امر باعث آلوده شدن نمای ساختمان ها می شود.

نماشویی در شهر تهران با ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت:

نماشویی در شهر تهران بیشتر از سایر خدمات ساختمانی دیگر طرفداران بسیاری پیدا کرده است، چرا که شهر تهران دارای برج ها و ساختمان های بلند می باشد به دلیل اینکه در شهر تهران وسایل حمل و نقل بسیار زیاد است و همین امر باعث آلوده شدن نمای ساختمان ها می شود.

طرح ها و نماهای ساختمان ها در شهر تهران متفاوت هستند و از مصالح مختلفی مانند: آجر، سنگ های گرانیتی، کامپوزیت، شیشه و ... ساخته شده اند و تمامی این نماها در برابر آلودگی مقاوم نبوده و سریعا نمای ساختمان ها زشت و کثیف می شوند.

برای اینکه در شهر تهران بتوانیم نمای ساختمان زیبا و شیک و تمیزی داشته باشیم می توانیم از خدمات نماشویی استفاده کنیم. نماشویی در شهر تهران بسیار رایج بوده و از بهترین نوع خدمات شناخته شده است. (خدمات نظافت منزل )

نماشویی باعث می شود که تمامی آلودگی ها و کثیفی ها از نمای ساختمان پاک شود و این امر اگر در زمان مناسب و به طور منظم انجام شود باعث می شود که کمتر آلودگی و جرم بر روی نمای ساختمان بماند و از ثبات آن کم می شود.

خدمات نماشویی در شهر تهران بیشتر از سایر شهر ها رایج می باشد زیرا آلودگی در شهر تهران بسیار زیاد می باشد.

 

نماشویی در شهر تهران از طریق افراد با تجربه انجام می شود، این متخصصین تمامی ساختمان های شهر تهران از جمله: ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و ... را با مناسب ترین قیمت و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد نماشویی می کنند.

نماشویی در شهر تهران باید حتما به طور منظم و در زمان مناسب انجام شود و از مواد شوینده استاندارد استفاده شود تا تمامی آلودگی ها و کثیفی ها به طور کامل از نمای ساختمان ها پاک شود تا زیبایی نمای ساختمان نمایان شود.

یکی از کارهایی که در نماشویی ساختمان بسیار مهم می باشد و باید آن را انجام داد ترمیم سنگ های نمای ساختمان است و این کار هزینه ی بالایی دارد.

درصد آلوده شدن نمای ساختمان ها به جنس نمای ساختمان نیز بستگی دارد، بعضی از نماها کمتر و بعضی از نماها بیشتر آلوده و کثیف می شوند؛ به طور مثال نمای سنگی دیرتر از نمای آجری کثیف می شود. نماشویی ساختمان یکی از خدمات نظافتی در ساختمان به حساب می آید که نیاز به مواد شوینده استاندارد، ابزار و ... دارد.

انواع خدمات نماشویی در شهر تهران:

افراد با تجربه که در زمینه نماشویی در شهر تهران فعالیت می کنند از شیوه های مختلفی برای این کار استفاده می کنند که عبارتند از:

انجام نماشویی با واترجت:

در زمان استفاده کردن از واترجت برای تمیز کردن نمای ساختمان، تعداد طبقات ساختمان اهمیتی ندارد بلکه میزان آلودگی و گرد و غبار بر روی نمای ساختمان و کیفیت آب بندی آن بر این نوع نماشویی تاثیر گذار است.

 

انجام نماشویی با طناب:

استفاده کردن از طناب برای نماشویی ساختمان توسط اشخاص ماهر انجام می شود زیرا این نوع نماشویی خطرناک می باشد و کوچکترین خطا در این روش خطرات جبران ناپذیر برای شخص به همراه دارد. این نوع روش که بدون استفاده از داربست انجام می شود از نظر اقتصادی هزینه ی کمتری نسبت به روش های دیگر دارد.

انجام نماشویی با استفاده از داربست:

نماشویی با استفاده از داربست برای ساختمان هایی انجام می شود که نمی توان با استفاده از طناب آن ها را شست و شو داد. هزینه این روش برای ساختمان های مرتفع بسیار بالا می باشد و امروزه این روش طرفداران بسیار کمی دارد.

اهمیت شست و شوی نمای ساختمان:

زمانی نمای ساختمان زیبا دیده می شود که از هرگونه آلودگی و گردوغبار به دور باشد، بنابراین نماشویی بهترین روش برای از بین بردن این آلودگی ها می باشد.

نماشویی در شهر تهران باید توسط اشخاص باتجربه انجام شود در غیر این صورت امکان دارد به نمای ساختمان صدمه وارد شود. در شهرهای پرازدحام و شلوغ مانند شهر تهران ظاهر ساختمان ها به تدریج در اثر آلودگی و گردوغبار سیاه به نظر می رسند و زیبایی شهر به مرور ازبین خواهد رفت، برای از بین بردن این آلودگی ها از سطح ساختمان ها باید هرچند وقت یکبار نمای آن ها را شست و شو داد.

نماشویی در شهر تهران توسط مواد نانو، آب، آب و سیلیس و مواد اسیدی انجام می شود. نمای ساختمان هایی که نیاز به شست و شوی سطحی دارند و گردوغبار آن ها خیلی عمیق نمی باشد با استفاده از فشار آب انجام می شود.