سامانه خدمات منزل

سامانه خدمات منزل

1398/7/8 سارا سلیمان پور
 هم ترین کارکرد سامانه خدمات منزل برای تمامی شرکت های خدماتی نظافتی، معرفی خدمات شرکت مربوطه به کاربران و مشتریان می باشد. این معرفی می بایست به نحوی صورت پذیرد که بازدیدکننده بتواند به راحتی گستردگی خدمات

سامانه خدمات منزل 

سامانه خدمات منزل شرکت خدماتی موج نو بهترین ویترین برای معرفی و نمایش سرویس های این شرکت به کاربران و مخاطبین این شرکت در فضای مجازی می باشد. کاربران به منظور آشنایی با سابقه درخشان این شرکت، می توانند به نشانی موج نو  مراجعه نموده و با ورود به بخش درباره ما، مجوزهای فعالیت این شرکت و همچنین، تعدادی از پروژه های موفق این مجموعه آشنا شوند. 

سامانه خدمات منزل شرکت موج نو شامل چه قسمت هایی می شود؟ 

معرفی خدمات

مهم ترین کارکرد سامانه خدمات منزل برای تمامی شرکت های خدماتی نظافتی، معرفی خدمات شرکت مربوطه به کاربران و مشتریان می باشد. این معرفی می بایست به نحوی صورت پذیرد که بازدیدکننده بتواند به راحتی گستردگی خدمات شرکت نظافت منزل را نشان دهد. سرویس های قابل ارائه به مشتریان شرکت خدماتی موج نو در سامانه خدمات منزل به صورت فهرستی از خدمات نشان داده شده است. همچنین، ارائه توضیح مختصری از سرویس های مزبور، مشتریان را در خصوص انتخاب و سفارش این خدمات، رهنمون می سازد. 

امکان ثبت سفارش از طریق وبسایت

شرکت خدماتی موج نو از طریق راه اندازی سامانه خدمات منزل خود، توانسته با مشتریان خود ارتباطی دوجانبه و موثر برقرار نماید. همچنین، مشتری پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود، به منظور ثبت سفارش می تواند از طریق فرمی که بدین منظور در وبسایت قرار داده شده است، اقدام نموده و سفارش خود را ثبت نماید. 

ارائه لینک دانلود اپلیکیشن سرویک و امکان ثبت سفارش از طریق آن

سامانه خدمات منزل بستری مناسب به منظور معرفی کسب و کارها و ارتباط مخاطبین و کاربران اینترنت با صاحبان این کسب و کارها می باشد. از جمله امکاناتی که صاحبان مشاغل به منظور تسهیل کار مشتریان خود در اختیار آنها قرار می دهند، طراحی اپلیکیشن موبایل مجموعه مزبور و سپس، قرار دادن لینک دانلود این اپلیکیشن در سایت مجموعه می باشد. با توجه به گستردگی استفاده از ابزارهای الکترونیکی و به ویژه گوشی های هوشمند در زندگی روزمره مردم جامعه، بسیاری از مشتریان شرکت های خدماتی نیز تمایل به استفاده از گوشی های هوشمند به منظور درخواست سرویس مورد نظر خود دارند.   

ارائه لینک ربات تلگرام مجموعه 

از دیگر مواردی که شرکت خدماتی موج نو در طراحی سامانه خدمات نظافت منزل خود مد نظر قرار داده، ارائه لینک ربات تلگرام این مجموعه از طریق وبسایت به مشتریان خود می باشد. بدین ترتیب، مشتریان می توانند علاوه بر دسترسی به ابزارهایی چون وبسایت و اپلیکیشن موبایل، به ابزار ربات تلگرام این شرکت نیز دسترسی داشته و سرویس های خدماتی مورد نظر خود اعم از خدمات منزل، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، خدمات موکت شویی و مبل شویی، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز و بسیاری خدمات دیگر را انتخاب نموده و سفارش دهند.