نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

1396/12/7 سارا سلیمان پور
نظافت منزل شرق تهران از جمله سرویس های پرمخاطب در حوزه خدمات نظافت و نظافت منزل می باشد. بسیاری از ساکنین مناطق شرقی تهران خواهان واگذاری نظافت منزل خود به یک شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران از جمله سرویس های پرمخاطب در حوزه خدمات نظافت و نظافت منزل می باشد. بسیاری از ساکنین مناطق شرقی تهران خواهان واگذاری نظافت منزل خود به یک شرکت خدمات نظافتی خوش نام می باشند. نظافت منزل شرق تهران شامل خدمات رسانی به این مناطق از شهر تهران می گردد: 

نظافت منزل نارمک، نظافت منزل هروی، نظافت منزل ساقدوش، نظافت منزل رسالت، نظافت منزل هنگام، نظافت منزل تهرانپارس، نظافت منزل حکیمیه، نظافت منزل تهران نو، نظافت منزل شمیران نو، نظافت منزل دلاوران، نظافت منزل سراج، نظافت منزل استخر، نظافت منزل امام حسین، نظافت منزل افسریه،

نظافت منزل مسعودیه، نظافت منزل پیروزی، نظافت منزل دماوند، نظافت منزل هفت حوض، نظافت منزل لویزان، نظافت منزل قاسم آباد، نظافت منزل وحیدیه، 

نظافت منزل حشمتیه، نظافت منزل اصفهانک،نظافت منزل خاک سفید، نظافت منزل سرخه حصار، نظافت منزل شمس آباد، نظافت منزل مجیدیه، نظافت منزل نظام آباد

 


ثبت سفارش از طریق وبسایت


 

نظافت منزل شرق تهران شامل چه خدماتی می گردد؟

نظافت نمای بیرونی منزل

نظافت منزل شرق تهران شامل نظافت نمای بیرونی منازل ساکنین شرق تهران می گردد. همان طور که مطلع می باشید، نمای بیرونی ساختمان تاثیر بسزایی در زیبایی آن ساختمان دارد. کارگر نظافت منزل اعزامی از سوی شرکت خدمات نظافت، قادر به نظافت نمای بیرونی منازل مشتریان می باشند. این نیروها به منظور نظافت نمای بیرونی ساختمان ها از تجهیزات و لوازم ویژه ای بهره می برند. 

نظافت پنجره

نظافت مشاعات (راه پله)

از دیگر خدمات نظافت مورد تقاضای ساکنین مناطق شرقی تهران، نظافت مشاعات (راه پله) می باشد. نظافت مشاعات (راه پله) عمدتا به درخواست تمامی ساکنین ساختمان صورت می پذیرد. به هنگام ارائه خدمات نظافت منزل شرق تهران ، نیروهای خدماتی اعزامی می بایست نظافت مشاعات نیز مد نظر خود قرار دهند. 

نظافت دیوارها

از جمله موارد مهمی که در فرایند نظافت منزل شرق تهران می بایست مورد توجه نیروهای نظافتی قرار گیرد، نظافت دیوارها می باشد. نیروهای خدماتی اعزامی دارای دانش و مهارت کافی در خصوص چگونگی به کارگیری شوینده ها و چگونگی نظافت انواع دیوارهای موجود در منازل مسکونی در فرایند نظافت منزل می باشند. 

دیگر خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل شرق تهران

شستشوی حمام و دستشویی

نظافت منزل توسط خانم شرق تهران شامل شستشوی حمام و دستشویی منازل نیز می گردد. به منظور ارئه چنین خدمتی، نیروهای اعزامی می بایست قادر به استفاده از بهترین ماده شوینده و موثرترین روش به منظور برق انداختن و نظافت روشویی، کاسه توالت و کف حمام و دستشویی باشند. 

نظافت آشپزخانه

از دیگر خدماتی که در حوزه نظافت منزل شرق تهران توسط خانم مطرح می گردد، نظافت آشپزخانه در منازل مسکونی می باشد. آشپزخانه منازل عمدتا در اثر بخارات حاصل از آشپزی و پخت و پز کثیف و چرب می گردد. لکه های روغن و چربی و سایر لکه ها بر روی دیوار آشپزخانه پریده و بدین ترتیب، نظافت دیوارها و سایر سطوح در آشپزخانه ها به ویژه در منازلی که دارای آشپزخانه اوپن می باشند، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

شرکت خدماتی موج نو آماده ارائه انواع خدمات نظافت در سمت شرق تهران به شهروندان عزیز تهرانی می باشد. چهت دریافت تعرفه و قیمت یا جهت رزرو خدمات نظافت هم اکنون با شماره تلفن زیر تماس بگیرید تا از تخفیف های ویژه اولین سفارش خدمات نظافت خود از مجموعه موج نو بهره مند شوید.

02174402

شرکت خدماتی موج نو همچنین در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان عزیز تهرانی نظافت منزل در نواحی چهارگانه تهران و تمانم 22 منطقه را پشتیبانی می کند. اگر از سایر مناطق تهران هستید به هیچ عنوان نگران نباشید و میتوانید همچنان با تماس با شماره فوق سفارش خود را ثبت کرده و از تخفیفات ویزه اولین سفارش بهره مند شوید.