نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

1396/12/7 سارا سلیمان پور
نظافت منزل شرق تهران از جمله سرویس های پرمخاطب در حوزه خدمات نظافت و نظافت منزل می باشد. بسیاری از ساکنین مناطق شرقی تهران خواهان واگذاری نظافت منزل خود به یک شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران از جمله سرویس های پرمخاطب در حوزه خدمات نظافت و نظافت منزل می باشد. بسیاری از ساکنین مناطق شرقی تهران خواهان واگذاری نظافت منزل خود به یک شرکت خدمات نظافتی خوش نام می باشند. نظافت منزل شرق تهران شامل خدمات رسانی به این مناطق از شهر تهران می گردد: 

نظافت منزل نارمک، نظافت منزل هروی، نظافت منزل ساقدوش، نظافت منزل رسالت، نظافت منزل هنگام، نظافت منزل تهرانپارس، نظافت منزل حکیمیه، نظافت منزل تهران نو، نظافت منزل شمیران نو، نظافت منزل دلاوران، نظافت منزل سراج، نظافت منزل استخر، نظافت منزل امام حسین، نظافت منزل افسریه،

نظافت منزل مسعودیه، نظافت منزل پیروزی، نظافت منزل دماوند، نظافت منزل هفت حوض، نظافت منزل لویزان، نظافت منزل قاسم آباد، نظافت منزل وحیدیه، 

نظافت منزل حشمتیه، نظافت منزل اصفهانک،نظافت منزل خاک سفید، نظافت منزل سرخه حصار، نظافت منزل شمس آباد، نظافت منزل مجیدیه، نظافت منزل نظام آباد

 


ثبت سفارش از طریق وبسایت


 

نظافت منزل شرق تهران شامل چه خدماتی می گردد؟

نظافت نمای بیرونی منزل

نظافت منزل شرق تهران شامل نظافت نمای بیرونی منازل ساکنین شرق تهران می گردد. همان طور که مطلع می باشید، نمای بیرونی ساختمان تاثیر بسزایی در زیبایی آن ساختمان دارد. کارگر نظافت منزل اعزامی از سوی شرکت خدمات نظافت، قادر به نظافت نمای بیرونی منازل مشتریان می باشند. این نیروها به منظور نظافت نمای بیرونی ساختمان ها از تجهیزات و لوازم ویژه ای بهره می برند. 

نظافت پنجره

نظافت مشاعات (راه پله)

از دیگر خدمات نظافت مورد تقاضای ساکنین مناطق شرقی تهران، نظافت مشاعات (راه پله) می باشد. نظافت مشاعات (راه پله) عمدتا به درخواست تمامی ساکنین ساختمان صورت می پذیرد. به هنگام ارائه خدمات نظافت منزل شرق تهران ، نیروهای خدماتی اعزامی می بایست نظافت مشاعات نیز مد نظر خود قرار دهند. 

نظافت دیوارها

از جمله موارد مهمی که در فرایند نظافت منزل شرق تهران می بایست مورد توجه نیروهای نظافتی قرار گیرد، نظافت دیوارها می باشد. نیروهای خدماتی اعزامی دارای دانش و مهارت کافی در خصوص چگونگی به کارگیری شوینده ها و چگونگی نظافت انواع دیوارهای موجود در منازل مسکونی در فرایند نظافت منزل می باشند. 

دیگر خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل شرق تهران

شستشوی حمام و دستشویی

نظافت منزل توسط خانم شرق تهران شامل شستشوی حمام و دستشویی منازل نیز می گردد. به منظور ارئه چنین خدمتی، نیروهای اعزامی می بایست قادر به استفاده از بهترین ماده شوینده و موثرترین روش به منظور برق انداختن و نظافت روشویی، کاسه توالت و کف حمام و دستشویی باشند. 

نظافت آشپزخانه

از دیگر خدماتی که در حوزه نظافت منزل شرق تهران توسط خانم مطرح می گردد، نظافت آشپزخانه در منازل مسکونی می باشد. آشپزخانه منازل عمدتا در اثر بخارات حاصل از آشپزی و پخت و پز کثیف و چرب می گردد. لکه های روغن و چربی و سایر لکه ها بر روی دیوار آشپزخانه پریده و بدین ترتیب، نظافت دیوارها و سایر سطوح در آشپزخانه ها به ویژه در منازلی که دارای آشپزخانه اوپن می باشند، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 

شرکت خدماتی موج نو آماده ارائه انواع خدمات نظافت در سمت شرق تهران به شهروندان عزیز تهرانی می باشد. چهت دریافت تعرفه و قیمت یا جهت رزرو خدمات نظافت هم اکنون با شماره تلفن زیر تماس بگیرید تا از تخفیف های ویژه اولین سفارش خدمات نظافت خود از مجموعه موج نو بهره مند شوید.

02174402

شرکت خدماتی موج نو همچنین در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان عزیز تهرانی نظافت منزل در نواحی چهارگانه تهران و تمانم 22 منطقه را پشتیبانی می کند. اگر از سایر مناطق تهران هستید به هیچ عنوان نگران نباشید و میتوانید همچنان با تماس با شماره فوق سفارش خود را ثبت کرده و از تخفیفات ویزه اولین سفارش بهره مند شوید.

 

درباره نظافت منزل شرق تهران


یافتن نیروی تخصصی برای انجام امور خدمات نظافت در شهر تهران کار بسیار سخت و همچنین زمانبری است چراکه نمی توان نیروی مورد اطمینان که کارش را بتواند درست انجام بدهد به راحتی و در مدت زمان کوتاه پیدا کرد. از طرفی کار نظافت یک کار تخصصی می باشد که نیروی مورد نظر می بایست آموزش های لازم برای انجام آن و همچنین صلاحیت لازم برای انجام کار نظافت را داشته باشد. مسئله این است که نیروی نظافتی مستقیما با خانه ما در ارتباط است و حتما می بایست از نظر اخلاقی و رفتاری تایید شده باشد. 

بهتر است در مورد چنین زمینه های فعالیتی با شرکت های معتبر فعال در شرق تهران همکاری داشته باشید. به عنوان مثال شرکت خدماتی موج نو تمامی نیرو های نظافتی فعال خود را از پرتکل ها و فیلتر های چند گانه اخلاقی و رفتاری عبور می دهد و همچنین احراز هویت نیرو ها را به صورت کامل انجام می دهد. در ادامه شرکت خدماتی موج نو با برگزاری دوره های آموزشی برای نیرو های خود ، به صورت کامل به آنها در رابطه با نحوه صحیح انجام کار نظافت و امور نظافتی توضیحات مکفی را ارائه می دهد. همین موضوع باعث می شود تا نیرو های شرکت موج نو ، کار خود را به صورت حرفه ای انجام بدهند و رضایت همیشگی مشتریان با موج نو همراه باشد.


چگونه می توانیم خدمات نظافت منزل شرق تهران را دریافت کنیم؟


برای دریافت خدمات نظافت منزل شرق تهران در قدم اول می بایست سفارش خودتان را از یکی از طرق زیر ثبت نمایید.

1- وب سایت : با ورود به صفحه نظافت منزل می توانید سفارش خودتان را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

2- تماس تلفنی : میتوانید با شماره 02174402 تماس بگیرید تا کارشناسان موج نو در اسرع وقت سفارش شما را به ثبت برسانند.

3- اپلیکیشن سرویک : اپلیکیشن سرویک یک سامانه آنلاین می باشد که توسط تیم برنامه نویسی موج نو در راستای تسهیل ثبت سفارش مشتریان عزیز طراحی شده است. شما عزیزان می توانید با دانلود اپلیکیشن سرویک سفارش خودتان را از این سامانه به ثبت برسانید ( همچنین اپلیکیشن سرویک دارای بیش از 70 نوع خدمت در شهر تهران می باشد که میتوانید به همه آنها دسترسی داشته باشید)


بعد از ثبت سفارش و تعیین آدرس و زمان حضور نیرو ، نیروی شما در زمان مقرر در مکان مورد نظر شما برای انجام خدمات حاضر خواهد شد. در این بین شما میتوانید به صورت دائم با کارشناسان موج نو در ارتباط باشید و اگر مشکل یا مسئله ای در حین کار ایجاد شد ، نسبت به گزارش آن اقدام نمائید
.
همچنین شما میتوانید نیروی نظافت منزل شرق تهران خودتان را به صورت هفتگی و دوره ای رزرو کنید تا در یک روز مشخص نیروی شما به محل مورد نظرتان بیاید و کار ها را انجام دهد.