نظافت برج

نظافت برج

1397/9/21 سارا سلیمان پور
نظافت برج و ساختمان های مرتفع از جمله سرویس های نظافتی شرکت خدماتی نظافتی موج نو می باشد. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی افراد جامعه و روی آوردن تعداد زیادی از مردم به شهرنشینی و همچنین، با توجه به روند رو به رشد جمعیت در جوامع بشری، دیگر منازل ویلایی پاسخگوی نیاز همه مردم نبوده و قادر به اسکان آنها نمی باشد.

نظافت برج

نظافت برج و ساختمان های مرتفع از جمله سرویس های نظافتی شرکت خدماتی نظافتی موج نو می باشد. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی افراد جامعه و روی آوردن تعداد زیادی از مردم به شهرنشینی و همچنین، با توجه به روند رو به رشد جمعیت در جوامع بشری، دیگر منازل ویلایی پاسخگوی نیاز همه مردم نبوده و قادر به اسکان آنها نمی باشد. در همین راستا، تعداد زیادی از منازل ویلایی قدیمی تخریب شده و جای خود را به منازل آپارتمانی داده اند. اما در حوزه نظافت منازل آپارتمانی، با مباحثی چون نظافت برج ، نظافت مجتمع های مسکونی، نظافت شهرک ها، نظافت مجتمع های تجاری و ... مواجه می باشیم. شرکت خدماتی موج نو قادر به اعزام نیروهای نظافتی خود به هر یک از این مکان ها به منظور سرویس دهی به مشتریان خود می باشد. در این مقاله قصد داریم مبحث نظافت برج توسط نظافتچی های این شرکت را مورد بررسی قرار دهیم. 

نظافت برج و مراحل انجام آن توسط شرکت خدماتی موج نو 

نظافت فضای داخلی برج

نظافت منزل

در مبحث نظافت برج نیز موضوع نظافت منزل مطرح شده و از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. ساکنین برج ها به منظور دریافت سرویس نظافت منزل، می توانند به ثبت سفارش خود در اپلیکیشن موبایل شرکت خدماتی موج نو بپردازند. این سرویس شامل نظافت عمومی منزل، نظافت و گردگیری اشیاء دکوری و زینتی و سایر اثاثیه منزل، شستشوی سرویس بهداشتی، نظافت آشپزخانه و ... می گردد. 

نظافت مشاعات

نظافت مشاعات از دیگر بخش های نظافت برج بوده و شامل نظافت تمامی مکان های مشاع در برج ها می باشد. این سرویس شامل نظافت راهروها، نظافت پلکان، نظافت پاگردها، نظافت پادری ها، نظافت پارکینگ، نظافت حیاط ، نظافت درب ورودی ساختمان، نظافت درب منازل، نظافت شیشه پنجره های راهروها، نظافت فضای داخلی و بیرونی آسانسور و نظافت موتورخانه می گردد.

نظافت نمای بیرونی برج

از دیگر مباحث مهم در حوزه نظافت برج ، نظافت نمای بیرونی برج می باشد. همان قدر که نظافت محیط داخلی منازل مسکونی مهم می باشد، نظافت نمای بیرونی آنها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان خواهد گذاشت. نظافت نمای بیرونی ساختمان در حیطه نظافت صنعتی قرار گرفته و شرکت های خدماتی نظافتی به منظور ارائه این خدمات به مشتریان خود، نیروهای اعزامی خود را به تمامی ابزارهای مورد نیاز مانند واترجت ، طناب، ابر، دستمال با قدرت جذب بالا، شوینده های موثر و ... تجهیز می نمایند.