شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران

1399/2/1 سارا سلیمان پور
شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران از جمله شرکت های موجود در لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران می باشد. این شرکت قادر به خدمات رسانی به مشتریان خود ساکن در مناطق جنوبی شهر تهران و نیز در سایر مناطق تهران می باشد.

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران 

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران از جمله شرکت های موجود در لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران می باشد. این شرکت قادر به خدمات رسانی به مشتریان خود ساکن در مناطق جنوبی شهر تهران و نیز در سایر مناطق تهران می باشد. ساکنین مناطق جنوبی شهر تهران عمدتا مبلمان و اشیاء چندان گران قیمتی در منزل خود نداشته و سرویس های نظافتی مورد نیاز آنها با سرویس های مورد نیاز ساکنین سایر مناطق تهران متفاوت می باشد.شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران قادر به خدمات رسانی به بسیاری کارخانجات واقع در نقاط جنوبی تهران نیز می باشد. برخی سرویس های نظافتی این شرکت ها در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران و تعدادی از خدمات قابل ارائه به مشتریان

سرویس مبل شویی و موکت شویی

شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران قادر به ارائه سرویس مبل شویی و موکت شویی به مشتریان خود می باشد. ارائه این سرویس با بهره جستن از دستگاه هایی چون مبل شوی صنعتی، بخارشوی صنعتی و سایر ابزارها و ماشین آلات تخصصی در این حوزه صورت می پذیرد. این دستگاه ها قادر به شستشو و از بین بردن انواع لکه های مجود بر روی موکت منازل و مبل ها را داشته و تمامی این مراحل به صورت کاملا مکانیزه انجام می گردد. 

سرویس کفسابی و سنگسابی

سرویس کفسابی و سنگسابی از دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران می باشد. بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های واقع در مناطق جنوبی تهران، به منظور دریافت سرویس کفسابی و سنگسابی، از شرکت های نظافتی واقع در جنوب تهران درخواست نیرو می نمایند. ارائه این سرویس با بهره جستن از دستگاه های کفساب و سنگساب میسر شده و استفاده از این سرویس منجر به برق افتادن و صیقلی شدن کف مکان مورد نظر می گردد. 

خدمات نظافت صنعتی

خدمات نظافت صنعتی شامل سرویس ارتفاع کاری و سرویس نماشویی با استفاده از واترجت و همچنین، سرویس نظافت با استفاده از ابزار نظافت صنعتی چون جاروبرقی صنعتی، خاک انداز صنعتی و بسیاری ابزار دیگر می باشد. شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران با تهیه تمامی ابزارها و ماشین آلات صنعتی در جهت ارائه خدمات نظافت صنعتی به مشتریان خود گام برداشته است. به هنگام ارائه این خدمات، حضور نیروی انسانی به صورت یک اوپراتور نمود پیدا کرده و نیروی انسانی فعالیت فیزیکی چندانی نخواهد داشت. در هنگام ارائه خدمات نظافت صنعتی، نیروی انسانی تنها به روشن نمودن و کنترل دستگاه نظافتی مربوطه می پردازد.