شرکت خدمات پذیرایی

شرکت خدمات پذیرایی

1397/9/20 سارا سلیمان پور
شرکت خدمات پذیرایی موج نو با ارائه انواع خدمات تشریفات و پذیرایی به مشتریان خود، گامی موثر در برگزاری تشریفات مجالس آنها برداشته است. مشتریان علاقه مند به برگزاری انواع مجالس و مراسم مورد نظر خود در مکان های مختلفی چون رستوران، کافی شاپ، منزل، باغ، ویلا، تالار و ... می باشند.

شرکت خدمات پذیرایی

شرکت خدمات پذیرایی موج نو با ارائه انواع خدمات تشریفات و پذیرایی به مشتریان خود، گامی موثر در برگزاری تشریفات مجالس آنها برداشته است. مشتریان علاقه مند به برگزاری انواع مجالس و مراسم مورد نظر خود در مکان های مختلفی چون رستوران، کافی شاپ، منزل، باغ، ویلا، تالار و ... می باشند. برخی سرویس های شرکت خدمات پذیرایی موج نو در برگزاری مجالس مشتریان در ادامه این مطلب بررسی می گردد.

شرکت خدمات پذیرایی و برگزاری انواع مراسم برای مشتریان

برگزاری انواع مراسم در کافی شاپ

شرکت خدمات پذیرایی موج نو می تواند مراسم تولد، مراسم سالگرد ازدواج و سایر مجالس مورد نظر مشتریان خود را در کافی شاپ مورد دلخواه مشتری برگزار نماید. در این صورت، شرکت با کافی شاپ مورد نظر هماهنگی های لازم را به عمل آورده و به مدت چند ساعت، قسمتی از کافی شاپ و یا تمام آن را رزرو می نماید. تزئین کافی شاپ با گل یا بادکنک، هماهنگی در خصوص پخش موزیک مناسب، پذیرایی از میهمانان و سایر ملزومات انواع مراسم، از جمله خدمات شرکت خدمات پذیرایی برای مشتریان می باشد. همچنین، ممکن است که مشتری بخواهد همسر خود را در خصوص برگزاری جشن تولد و یا سالگر ازدواج، غافلگیر نماید. در این موارد نیز شرکت قادر به انجام هماهنگی های لازم و سرویس دهی به مشتریان خود می باشد. 

برگزاری مجالس مختلف در رستوران

از دیگر خدمات شرکت خدماتی پذیرایی، برگزاری انواع مراسم مورد نظر مشتریان در رستوران می باشد. انتخاب رستوران می تواند بنا به خواست مشتری انجام شود و یا به سلیقه شرکت انجام شود. مشتریان ممکن است در خصوص برگزاری مراسمی چون بازگشت از حج و سایر سفرهای زیارتی، جشن بازنشستگی، دیدار با دوستان و مواردی از این دست، تمایل به رزرو رستوران و برگزاری مراسم خود در آن داشته باشند. در این صورت، شرکت خدماتی پذیرایی قادر به انجام هماهنگی های لازم با رستوران مربوطه و سفارش غذاها مطابق با خواست و نظر مشتری می باشد. 

برگزاری انواع مراسم در باغ یا ویلا

شرکت خدماتی پذیرایی در صورت تمایل مشتری، می تواند باغ و یا ویلا در اختیار وی قرار داده و همچنین، مکان مورد نظر را طبق نظر و سلیقه مشتری طراحی و تجهیز نماید. تجهیز باغ یا ویلا بر اساس سرویس های مورد نیاز مشتریان و همچنین، نوع مجلس در حال برگزاری انجام می گردد. تعداد میهمانان و وسعت مجلس مزبور نیز بر نوع تجهیزات و امکانات مورد استفاده در مراسم اثرگذار می باشد.