متخصص همه خدمات منزل خود را در موج نو پیدا کنید!

تجربه 1+10 ساله موج نو، در سامانه هوشمند ارائه خدمات (سرویک)

با موج نو حال خوب را تجربه کنید

توصیه ما به مشتریان

شرکت خدماتی پندار موج نو در جهت کسب حداکثر رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز نیروهای آقا و خانم خود را براساس مهارت، سبک کاری طبق نظر سنجی که از مشتریان بعمل می‌آید، طبقه بندی می‌نماید.

ادامه مطلب

سوابق کاری ما

شرکت موج نو دارای بیش از یک دهه تجربه کاری ارزشمند است که این نشان دهنده کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان به ماست که هر ساله با رشد کمی و کیفی خدمات، این روند رو به رشد نیز ادامه دارد.

ادامه مطلب

تفاوت ما با سایر رقبا

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان انتخاب نیروی خدماتی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو برای رفع این دغدغه مهم برای استخدام نیروهای خود اقدامات ذیل انجام می دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های بارز متخصصین موج نو

نیروهای قابل اطمینان

نیروهای قابل اطمینان

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان، انتخاب نیروی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو به منظور رفع این دغدغه مهم، نظافت منزل برای جذب نیروهای خود مراحل مختلفی را طی می‌نماید.

نیروهای با اخلاق

نیروهای با اخلاق

یکی از فاکتورهای مهم برای استخدام نیروی خدماتی در شرکت خدماتی موج نو اخلاق و انضباط کاری نیرو است. برای بهبود این امر آموزش‌های لازم در زمینه مشتری مداری به نیروهای خود داده می‌شود.

نیروهایی با ظاهر آراسته

نیروهایی با ظاهر آراسته

یکی از موارد مهم دیگر که شرکت خدماتی موج نو تاکید بسیاری دارد، داشتن نیرو با ظاهری آراسته و مناسب است، چرا که به اعتقاد این مجموعه داشتن ظاهر مناسب یکی از مهمترین ویژگی‌های نیروی خدماتی است.

نیروهای خدماتی وقت شناس

نیروهای خدماتی وقت شناس

یکی از خواسته‌های مشتریان، حضور به موقع نیروی خدماتی در محل کار می‌باشد. این مجموعه برای ارج نهادن به این خواسته مشتریان با تشریح اهمیت این موضوع برای نیروهای خود و تاکیدات فراوانی که در این رابطه برای پرسنل خود دارد، این مهم را برقرار کرده است.

شرکت خدماتی پندار موج نو اولین شرکت خدماتی آنلاین بدون واسطه گری در ایران می باشد که با تکیه بر علم و تجربه خود در زمینه ارائه انواع خدمات منزل و خدمات مجالس به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد. 

خدمات قابل ارائه از سوی این شرکت شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که مدیران باتجربه و نیروهای متخصص، نقشی محوری و مستقیم در این طیف ایفا می نمایند. شرکت خدماتی موج نو در حال حاضر در زمینه های خدمات نظافت منزل، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، اعزام مهماندار، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات مبل شویی و موکت شویی، خدمات جابجایی اثاثیه و خدمات تامین نیروی انسانی به صورت تخصصی به ارائه سرویس می پردازد.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت به صورت یک حرفه در آمده و ارائه خدمات نظافتی مورد نیاز مردم جامعه نیازمند مهارت و تخصص می باشد. نگهداری سالمند از جمله دغدغه های روزمره بسیاری از افراد جامعه می باشد. مدیران مجموعه موج نو با در نظر گرفتن نیازهای سالمندان و کودکان عزیز، نیروهای مراقب خود را به صورت روزانه و یا به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. همه این نیروها با شرکت در دوره های تخصصی که توسط نماینده هلال احمر در مکان شرکت برگزار می گردد، شرکت نموده و مدرک معتبر پایان دوره را دریافت نموده اند. 

به زودی در اپلکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (serviQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی

آخرین مقالات

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی و برگزاری جشنی پرشکوه، نیازمند کمک گرفتن از شرکت های ارائه دهنده خدمات تشریفات و پذیرایی به صورت تخصصی می باشد. همه ما می دانیم که جشن عروسی دارای ملزومات بسیاری می باشد که
نماشویی

نماشویی

نماشویی عبارت است از شستشو و تمیز کردن نمای ساختمان با استفاده از امکانات و ابزارآلات تخصصی نظافت صنعتی در حوزه نماشویی. این سرویس در حیطه خدمات ارتفاع کاری و نماشویی شرکت های خدماتی نظافتی می باشد.
خدمات نظافتی شرق تهران

خدمات نظافتی شرق تهران

خدمات نظافتی شرق تهران شامل ارائه سرویس هایی چون نظافت منزل نارمک، نظافت منزل تهرانپارس، نظافت منزل پیروزی و مواردی از این دست به ساکنین مناطق شرقی تهران می باشد. علاوه بر نظافت منازل،
گل کاری فضای سبز

گل کاری فضای سبز

گل کاری فضای سبز از دیگر خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز شرکت خدماتی موج نو می باشد. به منظور گل کاری فضای سبز، علاوه بر دانش باغبانی، نیروهای اعزامی می بایست دارای هنر و سلیقه نیز بوده و
نظافت باشگاه ورزشی

نظافت باشگاه ورزشی

نظافت باشگاه ورزشی از سرویس های مهم شرکت خدماتی نظافتی بوده و صاحبان باشگاه های ورزشی می بایست به جهت تأمین رفاه حال ورزشکاران، به صورت دوره ای و زمانبندی شده، تمامی قسمت های باشگاه ورزشی خود را تمیز نمایند.
موسسه پرستاری

موسسه پرستاری

موسسه پرستاری دارای سرویس ها و خدمات گسترده ای در حوزه مراقبت و نگهداری از سالمند بوده و خانواده های دارای عضو سالمند، قادر به ثبت سفارش درخواست پرستار و نیروی مراقب سالمند از طریق وبسایت و اپلیکیشن چنین موسساتی می باشند.
چطور یخچال خود را تمیز کنم؟

چطور یخچال خود را تمیز کنم؟

چطور یخچال خود را تمیز کنم؟ این سوالی است که تمامی افراد در فرایند نظافت منزل از خود می پرسند. نظافت یخچال و توجه به نکاتی درباره استفاده از یخچال و فریزر، می تواند استفاده از یخچال و فریزر را برای شما تسهیل نموده و
قیمت نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله و قیمت نظافت مشاعات بر قیمت نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت مجتمع ها اثرگذار می باشد.  قیمت نظافت راه پله تابع عوامل متعددی می باشد