به شرکت خدماتی موج نو خوش آمدید

تجربه 1+10 ساله موج نو، در سامانه هوشمند ارائه خدمات (سرویک)

با موج نو حال خوب را تجربه کنید

توصیه ما به مشتریان

شرکت خدماتی پندار موج نو در جهت کسب حداکثر رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز نیروهای آقا و خانم خود را براساس مهارت، سبک کاری طبق نظر سنجی که از مشتریان بعمل می‌آید، طبقه بندی می‌نماید.

ادامه مطلب

سوابق کاری ما

شرکت موج نو دارای بیش از یک دهه تجربه کاری ارزشمند است که این نشان دهنده کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان به ماست که هر ساله با رشد کمی و کیفی خدمات، این روند رو به رشد نیز ادامه دارد.

ادامه مطلب

تفاوت ما با سایر رقبا

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان انتخاب نیروی خدماتی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو برای رفع این دغدغه مهم برای استخدام نیروهای خود اقدامات ذیل انجام می دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های بارز متخصصین موج نو

نیروهای قابل اطمینان

نیروهای قابل اطمینان

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان، انتخاب نیروی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو به منظور رفع این دغدغه مهم، نظافت منزل برای جذب نیروهای خود مراحل مختلفی را طی می‌نماید.

نیروهای با اخلاق

نیروهای با اخلاق

یکی از فاکتورهای مهم برای استخدام نیروی خدماتی در شرکت خدماتی موج نو اخلاق و انضباط کاری نیرو است. برای بهبود این امر آموزش‌های لازم در زمینه مشتری مداری به نیروهای خود داده می‌شود.

نیروهایی با ظاهر آراسته

نیروهایی با ظاهر آراسته

یکی از موارد مهم دیگر که شرکت خدماتی موج نو تاکید بسیاری دارد، داشتن نیرو با ظاهری آراسته و مناسب است، چرا که به اعتقاد این مجموعه داشتن ظاهر مناسب یکی از مهمترین ویژگی‌های نیروی خدماتی است.

نیروهای خدماتی وقت شناس

نیروهای خدماتی وقت شناس

یکی از خواسته‌های مشتریان، حضور به موقع نیروی خدماتی در محل کار می‌باشد. این مجموعه برای ارج نهادن به این خواسته مشتریان با تشریح اهمیت این موضوع برای نیروهای خود و تاکیدات فراوانی که در این رابطه برای پرسنل خود دارد، این مهم را برقرار کرده است.

شرکت خدماتی پندار موج نو اولین شرکت خدماتی آنلاین بدون واسطه گری در ایران می باشد که با تکیه بر علم و تجربه خود، در زمینه ارائه انواع خدمات منزل به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد. دست اندرکاران این شرکت بر این باورند که در راستای تعهد به مشتری، نیاز به مدیران و نیروهای متخصص و بدون واسطه است تا بتوان با آموزش ها و پیگیری های مداوم، برای بهبود کیفیت کار و ارائه خدمات منزل به مشتریان، گام های مثبتی برداشت.

خدمات قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که مدیران با تجربه و نیروهای متخصص، نقشی محوری و مستقیم در این طیف ایفا می نمایند. شرکت خدماتی موج نو در حال حاضر در زمینه های خدمات نظافت منزل، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، اعزام مهماندار، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات مبل موکت شویی، خدمات جابجایی اثاثیه و خدمات تامین نیروی انسانی به صورت تخصصی به ارائه  سرویس می پردازد.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت، شامل نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه، نظافت محل کار و شرکت ها و نظافت مشاعات (راه پله)، به صورت یک حرفه درآمده است. در حقیقت، ارائه خدمات نظافت مورد نیاز مردم جامعه، نیازمند مهارت و تخصص می باشد. مجموعه خدماتی موج نو در راستای ارائه خدمات نظافت، با استخدام و آموزش تخصصی نیروهای نظافتی حرفه ای و قابل اطمینان، اقدام به سرویس دهی به مشتریان خود در زمینه خدمات نظافت نموده است. شرکت خدماتی موج نو همچنین، در زمینه خدمات نظافت صنعتی و پیمانکاری از جمله کفسابی، ارتفاع کاری و نماشویی، حفظ و نگهداری شهرک ها و مجتمع های مسکونی، اقدام به انجام فعالیت های چشمگیر و تخصصی نموده است.

خدمات مراقبت از سالمند و کودک، از جمله دغدغه های روزمره بسیاری از افراد جامعه می باشد. با در نظر گرفتن نیازهای سالمندان و کودکان، شرکت خدماتی موج نو تیم نگهداری از سالمند، نگهداری از کودک و امور منزل خود متشکل از نیروهای باتجربه و متعهد را به صورت روزانه و یا شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در این راستا، نیروهای علاقه مند به این حرفه، دوره های لازم را از طریق نماینده فعال هلال احمر در شرکت خدماتی موج نو گذرانده و در پایان دوره مدرک معتبر دریافت می نمایند.این دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح کیفی نیروهای نگهداری از سالمند و کودک به صورت دوره ای و پیوسته برگزار می گردد.

شرکت خدماتی موج نو با برعهده گرفتن خدمات تشریفات و پذیرایی مجالس شما عزیزان، خاطراتی به یاد ماندنی برایتان رقم خواهد زد. شرکت خدماتی موج نو با تکیه بر تجربیات مدیران و نیروهای آموزش دیده و متخصص خود، برگزاری از صفر تا صد تشریفات و پذیرایی مجالس مشتریان خود را با شیوه ای نوین و اصولی تقبل می نماید. خدمات تشریفات و پذیرایی شرکت خدماتی موج نو شامل اعزام مهماندار، برگزاری تشریفات مجالس عقد و عروسی، برگزاری تشریفات کنفرانس ها و همایش ها، آموزش مهمانداران حرفه ای، تامین مهماندار برای رستوران ها و تالارها، برگزاری تشریفات مجالس ارگانی و سازمانی و سایر مجالس می باشد. ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی در این شرکت، بر طبق آخرین متدهای روز دنیا صورت می گیرد.

در بخش خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، شرکت خدماتی موج نو با بهره جستن از مهندسان کشاورزی خبره در بخش هایی چون درخت کاری و گل کاری، طراحی و اجرای فضای سبز، محوطه سازی، هرس درختان، سم پاشی، کود دهی و اجرای انواع سیستم آبرسانی و حفظ و نگهداری فضای سبز، به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت خدماتی موج نو قابل ارائه توسط نیروهای متخصص و حرفه ای به صورت شبانه روزی به مشتریان می باشد .

خدمات مبل و موکت شویی شرکت خدماتی موج نو به صورت کاملا مکانیزه به وسیله دستگاه های مدرن به مشتریان ارائه می گردد. اگر نیاز به خدمات مبل و موکت شویی داشته باشید، پرسنل شرکت خدماتی موج نو در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و اقدام به ارائه خدمات مورد نظر شما خواهند نمود.

در بخش خدمات تامین نیروی انسانی، شرکت خدماتی موج نو فعالیت های چشم گیری انجام داده است. در حال حاضر، به دلیل منع استخدام در سازمان های دولتی و همچنین مقرون به صرفه نبودن استخدام در شرکت های خصوصی، شرکت خدماتی موج نو با اخذ مجوزهای لازم از وزارت کار و امور اجتماعی و با بهره جستن از بخش آموزشی خبره مستقر در شرکت، نیروهایی متخصص تربیت نموده و به خدمت شرکت ها و ارگان ها در می آورد. کلیه مسئولیت نیروی انسانی مزبور، بر عهده شرکت  تامین کننده این نیرو می باشد. خدمات تامین نیروی انسانی قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل گزینش نیروی متناسب با نیازهای ارگان مربوطه و سپس آموزش این نیرو در جهت فرصت شغلی مورد نظر می باشد. تمامی ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی در هر زمینه شغلی، به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود می توانند از خدمات شرکت موج نو بهره ببرند.

در بخش خدمات تاسیساتی و تعمیرات ساختمان از انجام لوله کشی و تاسیسات برقی ساختمان تا سرویس و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تخریب و نوسازی ساختمان، همه و همه قابل ارائه توسط متخصصین شرکت خدماتی موج نو می باشد.

شرکت خدماتی موج نو از طریق سامانه آنلاین و تماس تلفنی قادر به ثبت سفارشات شما عزیزان در خصوص تمامی خدمات مزبور می باشد. بخش پشتیبانی شرکت خدماتی موج نو به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان این شرکت می باشد.

به زودی در اپلکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (serviQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی

آخرین مقالات

نظافت برج توسط شرکت خدماتی موج نو

نظافت برج و ساختمان های مرتفع از جمله سرویس های نظافتی شرکت خدماتی نظافتی موج نو می باشد. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی افراد جامعه و روی آوردن تعداد زیادی از مردم به شهرنشینی و همچنین، با توجه به روند رو به رشد جمعیت در جوامع بشری، دیگر منازل ویلایی پاسخگوی نیاز همه مردم نبوده و قادر به اسکان آنها نمی باشد.

شرکت خدمات پذیرایی

شرکت خدمات پذیرایی موج نو با ارائه انواع خدمات تشریفات و پذیرایی به مشتریان خود، گامی موثر در برگزاری تشریفات مجالس آنها برداشته است. مشتریان علاقه مند به برگزاری انواع مجالس و مراسم مورد نظر خود در مکان های مختلفی چون رستوران، کافی شاپ، منزل، باغ، ویلا، تالار و ... می باشند.

نظافت مشاعات

نظافت مشاعات ، نظافت منزل، نظافت محل کار و شرکت ها ، نماشویی و ارتفاع کاری از جمله سرویس های خدماتی نظافتی شرکت های خدماتی نظافتی برای مشتریان می باشد. نظافت مشاعات منازل می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی آن منازل ایفا نماید. همچنین، نظافت مشاعات در سلامت ساکنین ساختمان ها بالاخص ساختمان های مسکونی بسیار مهم و موثر می باشد.

نیروی تشریفات و نکاتی در خصوص ظروف غذا بر روی میز

نیروی تشریفات از پرسنل شرکت خدمات تشریفات و پذیرایی می باشد که به منظور خدمات رسانی در مجالس گوناگون می بایست مورد آموزش واقع شود. اصول برخورد و نحوه معاشرت با میزبان و مدعوین،نحوه چیدمان میز غذا و چگونگی سرو غذاهای گوناگون برای میهمانان، از جمله مهارت هایی است که نیروهای تشریفاتی می بایست فرا بگیرند.

خدمات نظافتی شرکت های خدماتی

خدمات نظافتی شرکت های خدماتی شامل نظافت منزل، نظافت محل کار و شرکت ها، نظافت مشاعات (راه پله) ، ارتفاع کاری و نماشویی و بسیاری خدمات دیگر می گردد که به منظور سرویس دهی در هر یک از موارد فوق، شرکت خدماتی نظافتی دارای پرسنلی آموزش دیده و مجرب می باشد که قادر به سرویس دهی تخصصی در امر نظافت به مشتریان شرکت می باشند.

نیروی پذیرایی و تعدد سرویس ها

نیروی پذیرایی عنصری اساسی در ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی به میهمانان و مدعوین می باشد. اعزام نیروی پذیرایی و همچنین اعزام مهماندار از مهم ترین سرویس های شرکت خدمات پذیرایی موج نو می باشد. مهمانداران و نیروهای پذیرایی بر اساس نیاز مشتریان به مجالس و مراسم گوناگون اعزام شده و در هر از این موارد به فراخور مجلس مورد نظر، به پذیرایی از مدعوین می پردازند. 

نظافت منزل نارمک توسط خانم

نظافت منزل نارمک توسط خانم و نظافت منزل شرق تهران دو سرویس مهم در حوزه خدمات نظافت می باشد. تمامی شرکت های خدماتی تهران به ویژه شرکت های خدماتی نظافتی شرق تهران می بایست در جذب نیروی نظافتی خانم فعال باشد.

نظافت منزل شرق تهران خانم جوان

نظافت منزل شرق تهران خانم جوان و ارائه خدمات نظافت به ساکنین مناطق شرقی تهران، می بایست از روند معینی پیروی نماید. شرکت های نظافتی می بایست با طراحی و برنامه ریزی در خصوص روند ارائه خدمات نظافت و به ویژه نظافت منزل به مشتریان خود، در جهت ارتقاء سرویس دهی به مشتریان خود گام بردارند.