به شرکت خدماتی موج نو خوش آمدید

تجربه 1+10 ساله موج نو، در سامانه هوشمند ارائه خدمات (سرویک)

با موج نو حال خوب را تجربه کنید

توصیه ما به مشتریان

شرکت خدماتی پندار موج نو در جهت کسب حداکثر رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز نیروهای آقا و خانم خود را براساس مهارت، سبک کاری طبق نظر سنجی که از مشتریان بعمل می‌آید، طبقه بندی می‌نماید.

ادامه مطلب

سوابق کاری ما

شرکت موج نو دارای بیش از یک دهه تجربه کاری ارزشمند است که این نشان دهنده کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان به ماست که هر ساله با رشد کمی و کیفی خدمات، این روند رو به رشد نیز ادامه دارد.

ادامه مطلب

تفاوت ما با سیار رقبا

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان انتخاب نیروی خدماتی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو برای رفع این دغدغه مهم برای استخدام نیروهای خود اقدامات ذیل انجام می دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های بارز متخصصین موج نو

نیروهای قابل اطمینان

نیروهای قابل اطمینان

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان، انتخاب نیروی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو به منظور رفع این دغدغه مهم، نظافت منزل برای جذب نیروهای خود مراحل مختلفی را طی می‌نماید.

نیروهای با اخلاق

نیروهای با اخلاق

یکی از فاکتورهای مهم برای استخدام نیروی خدماتی در شرکت خدماتی موج نو اخلاق و انضباط کاری نیرو است. برای بهبود این امر آموزش‌های لازم در زمینه مشتری مداری به نیروهای خود داده می‌شود.

نیروهایی با ظاهر آراسته

نیروهایی با ظاهر آراسته

یکی از موارد مهم دیگر که شرکت خدماتی موج نو تاکید بسیاری دارد، داشتن نیرو با ظاهری آراسته و مناسب است، چرا که به اعتقاد این مجموعه داشتن ظاهر مناسب یکی از مهمترین ویژگی‌های نیروی خدماتی است.

نیروهای خدماتی وقت شناس

نیروهای خدماتی وقت شناس

یکی از خواسته‌های مشتریان، حضور به موقع نیروی خدماتی در محل کار می‌باشد. این مجموعه برای ارج نهادن به این خواسته مشتریان با تشریح اهمیت این موضوع برای نیروهای خود و تاکیدات فراوانی که در این رابطه برای پرسنل خود دارد، این مهم را برقرار کرده است.

شرکت خدماتی پندار موج نو اولین شرکت خدماتی آنلاین بدون واسطه گری در ایران می باشد که با تکیه بر علم و تجربه خود، در زمینه ارائه انواع خدمات منزل به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد. دست اندرکاران این شرکت بر این باورند که در راستای تعهد به مشتری، نیاز به مدیران و نیروهای متخصص و بدون واسطه است تا بتوان با آموزش ها و پیگیری های مداوم، برای بهبود کیفیت کار و ارائه خدمات منزل به مشتریان، گام های مثبتی برداشت.

خدمات قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که مدیران با تجربه و نیروهای متخصص، نقشی محوری و مستقیم در این طیف ایفا می نمایند. شرکت خدماتی موج نو در حال حاضر در زمینه های خدمات نظافت منزل، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، اعزام مهماندار، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات مبل موکت شویی، خدمات جابجایی اثاثیه و خدمات تامین نیروی انسانی به صورت تخصصی به ارائه  سرویس می پردازد.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت، شامل نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه، نظافت محل کار و شرکت ها و نظافت مشاعات (راه پله)، به صورت یک حرفه درآمده است. در حقیقت، ارائه خدمات نظافت مورد نیاز مردم جامعه، نیازمند مهارت و تخصص می باشد. مجموعه خدماتی موج نو در راستای ارائه خدمات نظافت، با استخدام و آموزش تخصصی نیروهای نظافتی حرفه ای و قابل اطمینان، اقدام به سرویس دهی به مشتریان خود در زمینه خدمات نظافت نموده است. شرکت خدماتی موج نو همچنین، در زمینه خدمات نظافت صنعتی و پیمانکاری از جمله کفسابی، ارتفاع کاری و نماشویی، حفظ و نگهداری شهرک ها و مجتمع های مسکونی، اقدام به انجام فعالیت های چشمگیر و تخصصی نموده است.

خدمات مراقبت از سالمند و کودک، از جمله دغدغه های روزمره بسیاری از افراد جامعه می باشد. با در نظر گرفتن نیازهای سالمندان و کودکان، شرکت خدماتی موج نو تیم نگهداری از سالمند، نگهداری از کودک و امور منزل خود متشکل از نیروهای باتجربه و متعهد را به صورت روزانه و یا شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در این راستا، نیروهای علاقه مند به این حرفه، دوره های لازم را از طریق نماینده فعال هلال احمر در شرکت خدماتی موج نو گذرانده و در پایان دوره مدرک معتبر دریافت می نمایند.این دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح کیفی نیروهای نگهداری از سالمند و کودک به صورت دوره ای و پیوسته برگزار می گردد.

شرکت خدماتی موج نو با برعهده گرفتن خدمات تشریفات و پذیرایی مجالس شما عزیزان، خاطراتی به یاد ماندنی برایتان رقم خواهد زد. شرکت خدماتی موج نو با تکیه بر تجربیات مدیران و نیروهای آموزش دیده و متخصص خود، برگزاری از صفر تا صد تشریفات و پذیرایی مجالس مشتریان خود را با شیوه ای نوین و اصولی تقبل می نماید. خدمات تشریفات و پذیرایی شرکت خدماتی موج نو شامل اعزام مهماندار، برگزاری تشریفات مجالس عقد و عروسی، برگزاری تشریفات کنفرانس ها و همایش ها، آموزش مهمانداران حرفه ای، تامین مهماندار برای رستوران ها و تالارها، برگزاری تشریفات مجالس ارگانی و سازمانی و سایر مجالس می باشد. ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی در این شرکت، بر طبق آخرین متدهای روز دنیا صورت می گیرد.

در بخش خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، شرکت خدماتی موج نو با بهره جستن از مهندسان کشاورزی خبره در بخش هایی چون درخت کاری و گل کاری، طراحی و اجرای فضای سبز، محوطه سازی، هرس درختان، سم پاشی، کود دهی و اجرای انواع سیستم آبرسانی و حفظ و نگهداری فضای سبز، به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت خدماتی موج نو قابل ارائه توسط نیروهای متخصص و حرفه ای به صورت شبانه روزی به مشتریان می باشد .

خدمات مبل و موکت شویی شرکت خدماتی موج نو به صورت کاملا مکانیزه به وسیله دستگاه های مدرن به مشتریان ارائه می گردد. اگر نیاز به خدمات مبل و موکت شویی داشته باشید، پرسنل شرکت خدماتی موج نو در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و اقدام به ارائه خدمات مورد نظر شما خواهند نمود.

در بخش خدمات تامین نیروی انسانی، شرکت خدماتی موج نو فعالیت های چشم گیری انجام داده است. در حال حاضر، به دلیل منع استخدام در سازمان های دولتی و همچنین مقرون به صرفه نبودن استخدام در شرکت های خصوصی، شرکت خدماتی موج نو با اخذ مجوزهای لازم از وزارت کار و امور اجتماعی و با بهره جستن از بخش آموزشی خبره مستقر در شرکت، نیروهایی متخصص تربیت نموده و به خدمت شرکت ها و ارگان ها در می آورد. کلیه مسئولیت نیروی انسانی مزبور، بر عهده شرکت  تامین کننده این نیرو می باشد. خدمات تامین نیروی انسانی قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل گزینش نیروی متناسب با نیازهای ارگان مربوطه و سپس آموزش این نیرو در جهت فرصت شغلی مورد نظر می باشد. تمامی ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی در هر زمینه شغلی، به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود می توانند از خدمات شرکت موج نو بهره ببرند.

در بخش خدمات تاسیساتی و تعمیرات ساختمان از انجام لوله کشی و تاسیسات برقی ساختمان تا سرویس و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تخریب و نوسازی ساختمان، همه و همه قابل ارائه توسط متخصصین شرکت خدماتی موج نو می باشد.

شرکت خدماتی موج نو از طریق سامانه آنلاین و تماس تلفنی قادر به ثبت سفارشات شما عزیزان در خصوص تمامی خدمات مزبور می باشد. بخش پشتیبانی شرکت خدماتی موج نو به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان این شرکت می باشد.

به زودی در اپلکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (serviQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی

آخرین مقالات

اعزام خدمتکار منزل و انجام خدمات منزل

اعزام خدمتکار منزل به منظور انجام خدمات منزل ، از جمله خدمات نظافت شرکت های خدماتی نظافتی است که مشتريان بسياری در ميان مردم جامعه دارد. خدمتکار منزل دارای دانش و تجربه کافی در خصوص نظافت منزل مبله ، نظافت منزل تخليه و انجام ساير خدمات منزل می باشد.

کاشت نهال و مراحل آن

مراحل کاشت نهال می بايست در فرايند درخت کاری مورد توجه باغبانان قرار گيرد تا ارائه خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز به بهترين نحو ممکن به مشتری صورت پذيرد.

شرکت نظافت منزل

شرکت نظافت منزل از جمله شرکت های خدماتی تهران می باشد که تامين کننده خدمات نظافت و به ويژه نظافت منزل به مشتريان خود می باشد. انتخاب کارگر نظافت منزل، دستمزد کارگر نظافت منزل، قيمت نظافت منزل و مواردی از اين دست، همه و همه در جلب رضايت مشتريان موثر می باشند.

شرکت خدمات نظافتی

شرکت خدمات نظافتی قادر به ارائه خدمات نظافتی متعددی به مشتريان خود می باشد. خدمات نظافتی قابل ارائه از سوی شرکت های خدمات نظافتی، طيف وسيعی از سرويس های نظافتی را در بر می گيرد که برخی از اين سرويس ها عبارتند از : خدمات نظافت منزل، خدمات نظافت محل کار و شرکت ها، خدمات نظافت مشاعات (راه پله)، خدمات کفسابی، خدمات ارتفاع کاری و نماشويی، پيمانکاری.

قیمت نیروی مراقب سالمند در منزل

قيمت نيروی مراقب سالمند در منزل و هزينه نگهداری سالمند در منزل تابع عواملی است که مشتريان به هنگام ثبت سفارش در شرکت های خدماتی می بايست اين عوامل را مورد توجه خود قرار دهند.

نظافت شرکت و عوامل اثرگذار در این فرایند

نظافت شرکت و نظافت محل کار از جمله خدمات نظافتی شرکت های خدماتی نظافتی می باشد. به هنگام نظافت شرکت، می بايست از نيروهای نظافتی آموزش ديده در خصوص نظافت محل کار و شرکت ها استفاده نمود.

درخت کاری و کاشت انواع نهال

درخت کاری علم مطالعه، کاشت و نگهداری از درختان و انواع گياهان می باشد.درخت کاری از مهمترين سرويس ها در حوزه خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز می باشد. درخت کاری می تواند به منظور کاشت درختان ميوه و يا به منظور کاشت درختانی که چوب آنها به مصارف صنعتی می رسد، صورت پذيرد.

شرکت های خدماتی تهران

شرکت های خدماتی تهران قادر به ارائه خدمات نظافت و انجام امور منزل برای مشتريان تهرانی خود می باشند. خدمات نظافت دارای ابعاد گسترده ای می باشد. در ادامه به بيان و بررسی برخی از ابعاد خدمات نظافت قابل ارائه از سوی شرکت های خدماتی تهران خواهيم پرداخت.