به شرکت خدماتی موج نو خوش آمدید

تجربه 1+10 ساله موج نو، در سامانه هوشمند ارائه خدمات (سرویک)

با موج نو حال خوب را تجربه کنید

توصیه ما به مشتریان

شرکت خدماتی پندار موج نو در جهت کسب حداکثر رضایت‌مندی شما مشتریان عزیز نیروهای آقا و خانم خود را براساس مهارت، سبک کاری طبق نظر سنجی که از مشتریان بعمل می‌آید، طبقه بندی می‌نماید.

ادامه مطلب

سوابق کاری ما

شرکت موج نو دارای بیش از یک دهه تجربه کاری ارزشمند است که این نشان دهنده کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان به ماست که هر ساله با رشد کمی و کیفی خدمات، این روند رو به رشد نیز ادامه دارد.

ادامه مطلب

تفاوت ما با سایر رقبا

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان انتخاب نیروی خدماتی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو برای رفع این دغدغه مهم برای استخدام نیروهای خود اقدامات ذیل انجام می دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های بارز متخصصین موج نو

نیروهای قابل اطمینان

نیروهای قابل اطمینان

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان، انتخاب نیروی قابل اطمینان است که شرکت خدماتی موج نو به منظور رفع این دغدغه مهم، نظافت منزل برای جذب نیروهای خود مراحل مختلفی را طی می‌نماید.

نیروهای با اخلاق

نیروهای با اخلاق

یکی از فاکتورهای مهم برای استخدام نیروی خدماتی در شرکت خدماتی موج نو اخلاق و انضباط کاری نیرو است. برای بهبود این امر آموزش‌های لازم در زمینه مشتری مداری به نیروهای خود داده می‌شود.

نیروهایی با ظاهر آراسته

نیروهایی با ظاهر آراسته

یکی از موارد مهم دیگر که شرکت خدماتی موج نو تاکید بسیاری دارد، داشتن نیرو با ظاهری آراسته و مناسب است، چرا که به اعتقاد این مجموعه داشتن ظاهر مناسب یکی از مهمترین ویژگی‌های نیروی خدماتی است.

نیروهای خدماتی وقت شناس

نیروهای خدماتی وقت شناس

یکی از خواسته‌های مشتریان، حضور به موقع نیروی خدماتی در محل کار می‌باشد. این مجموعه برای ارج نهادن به این خواسته مشتریان با تشریح اهمیت این موضوع برای نیروهای خود و تاکیدات فراوانی که در این رابطه برای پرسنل خود دارد، این مهم را برقرار کرده است.

شرکت خدماتی پندار موج نو اولین شرکت خدماتی آنلاین بدون واسطه گری در ایران می باشد که با تکیه بر علم و تجربه خود، در زمینه ارائه انواع خدمات منزل به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد. دست اندرکاران این شرکت بر این باورند که در راستای تعهد به مشتری، نیاز به مدیران و نیروهای متخصص و بدون واسطه است تا بتوان با آموزش ها و پیگیری های مداوم، برای بهبود کیفیت کار و ارائه خدمات منزل به مشتریان، گام های مثبتی برداشت.

خدمات قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که مدیران با تجربه و نیروهای متخصص، نقشی محوری و مستقیم در این طیف ایفا می نمایند. شرکت خدماتی موج نو در حال حاضر در زمینه های خدمات نظافت منزل، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، اعزام مهماندار، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات مبل موکت شویی، خدمات جابجایی اثاثیه و خدمات تامین نیروی انسانی به صورت تخصصی به ارائه  سرویس می پردازد.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت، شامل نظافت منزل مبله، نظافت منزل تخلیه، نظافت محل کار و شرکت ها و نظافت مشاعات (راه پله)، به صورت یک حرفه درآمده است. در حقیقت، ارائه خدمات نظافت مورد نیاز مردم جامعه، نیازمند مهارت و تخصص می باشد. مجموعه خدماتی موج نو در راستای ارائه خدمات نظافت، با استخدام و آموزش تخصصی نیروهای نظافتی حرفه ای و قابل اطمینان، اقدام به سرویس دهی به مشتریان خود در زمینه خدمات نظافت نموده است. شرکت خدماتی موج نو همچنین، در زمینه خدمات نظافت صنعتی و پیمانکاری از جمله کفسابی، ارتفاع کاری و نماشویی، حفظ و نگهداری شهرک ها و مجتمع های مسکونی، اقدام به انجام فعالیت های چشمگیر و تخصصی نموده است.

خدمات مراقبت از سالمند و کودک، از جمله دغدغه های روزمره بسیاری از افراد جامعه می باشد. با در نظر گرفتن نیازهای سالمندان و کودکان، شرکت خدماتی موج نو تیم نگهداری از سالمند، نگهداری از کودک و امور منزل خود متشکل از نیروهای باتجربه و متعهد را به صورت روزانه و یا شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در این راستا، نیروهای علاقه مند به این حرفه، دوره های لازم را از طریق نماینده فعال هلال احمر در شرکت خدماتی موج نو گذرانده و در پایان دوره مدرک معتبر دریافت می نمایند.این دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح کیفی نیروهای نگهداری از سالمند و کودک به صورت دوره ای و پیوسته برگزار می گردد.

شرکت خدماتی موج نو با برعهده گرفتن خدمات تشریفات و پذیرایی مجالس شما عزیزان، خاطراتی به یاد ماندنی برایتان رقم خواهد زد. شرکت خدماتی موج نو با تکیه بر تجربیات مدیران و نیروهای آموزش دیده و متخصص خود، برگزاری از صفر تا صد تشریفات و پذیرایی مجالس مشتریان خود را با شیوه ای نوین و اصولی تقبل می نماید. خدمات تشریفات و پذیرایی شرکت خدماتی موج نو شامل اعزام مهماندار، برگزاری تشریفات مجالس عقد و عروسی، برگزاری تشریفات کنفرانس ها و همایش ها، آموزش مهمانداران حرفه ای، تامین مهماندار برای رستوران ها و تالارها، برگزاری تشریفات مجالس ارگانی و سازمانی و سایر مجالس می باشد. ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی در این شرکت، بر طبق آخرین متدهای روز دنیا صورت می گیرد.

در بخش خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، شرکت خدماتی موج نو با بهره جستن از مهندسان کشاورزی خبره در بخش هایی چون درخت کاری و گل کاری، طراحی و اجرای فضای سبز، محوطه سازی، هرس درختان، سم پاشی، کود دهی و اجرای انواع سیستم آبرسانی و حفظ و نگهداری فضای سبز، به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت خدماتی موج نو قابل ارائه توسط نیروهای متخصص و حرفه ای به صورت شبانه روزی به مشتریان می باشد .

خدمات مبل و موکت شویی شرکت خدماتی موج نو به صورت کاملا مکانیزه به وسیله دستگاه های مدرن به مشتریان ارائه می گردد. اگر نیاز به خدمات مبل و موکت شویی داشته باشید، پرسنل شرکت خدماتی موج نو در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کرده و اقدام به ارائه خدمات مورد نظر شما خواهند نمود.

در بخش خدمات تامین نیروی انسانی، شرکت خدماتی موج نو فعالیت های چشم گیری انجام داده است. در حال حاضر، به دلیل منع استخدام در سازمان های دولتی و همچنین مقرون به صرفه نبودن استخدام در شرکت های خصوصی، شرکت خدماتی موج نو با اخذ مجوزهای لازم از وزارت کار و امور اجتماعی و با بهره جستن از بخش آموزشی خبره مستقر در شرکت، نیروهایی متخصص تربیت نموده و به خدمت شرکت ها و ارگان ها در می آورد. کلیه مسئولیت نیروی انسانی مزبور، بر عهده شرکت  تامین کننده این نیرو می باشد. خدمات تامین نیروی انسانی قابل ارائه از سوی شرکت خدماتی موج نو شامل گزینش نیروی متناسب با نیازهای ارگان مربوطه و سپس آموزش این نیرو در جهت فرصت شغلی مورد نظر می باشد. تمامی ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی در هر زمینه شغلی، به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود می توانند از خدمات شرکت موج نو بهره ببرند.

در بخش خدمات تاسیساتی و تعمیرات ساختمان از انجام لوله کشی و تاسیسات برقی ساختمان تا سرویس و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تخریب و نوسازی ساختمان، همه و همه قابل ارائه توسط متخصصین شرکت خدماتی موج نو می باشد.

شرکت خدماتی موج نو از طریق سامانه آنلاین و تماس تلفنی قادر به ثبت سفارشات شما عزیزان در خصوص تمامی خدمات مزبور می باشد. بخش پشتیبانی شرکت خدماتی موج نو به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان این شرکت می باشد.

به زودی در اپلکیشن ثبت خدمات سرویک

تجربه 1+10 ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (serviQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی

آخرین مقالات

متصدی پذیرش هتل

متصدی پذیرش هتل

متصدی پذیرش هتل نقش مهمی در جذب مسافرین و مشتریان به هتل مربوطه ایفا می نماید. چگونگی صحبت کردن با مشتری ها، نحوه معرفی سابقه هتل مربوطه و سرویس ها و امکانات آن، چگونگی توضیح در خصوص برنامه های
نظافت اجاق گاز

نظافت اجاق گاز

نظافت اجاق گاز از مهم ترین بخش های نظافت آشپزخانه و نیز نظافت منزل می باشد. خدمات نظافت مورد نیاز مردم طیف وسیعی از خدمات مربوط به نظافت فضای داخلی منزل، نظافت مشاعات ، نظافت راه پله
کار نظافت منزل

کار نظافت منزل

کار نظافت منزل در حیطه سرویس های موسسات نظافتی بوده و شامل نظافت تمامی قسمت ها و اشیاء و وسایل موجود در خانه می باشد. کارگر نظافت منزل متناسب با کارهای محول شده، از سوی شرکت انتخاب و اعزام می گردد.
مشخصات مهماندار هتل (بخش دوم)

مشخصات مهماندار هتل (بخش دوم)

مهماندار هتل نقش بسزایی در دیدگاه میهمانان و همچنین مشتریان در خصوص کیفیت هتل مورد نظر و نحوه سرویس دهی پرسنل آن ایفا می نماید. در مقاله گذشته با عنوان " مشخصات مهماندار هتل (بخش اول) "
کارگر منزل خانم

کارگر منزل خانم

کارگر منزل خانم عنوان شغلی یکی از نیروهای نظافت منزل متعلق به موسسات نظافتی می باشد. کارگر منزل خانم ممکن است به منظور نظافت منزل شرق تهران، نظافت منزل شمال تهران، نظافت منزل غرب تهران و ... به نقاط
مشخصات مهماندار هتل (بخش اول)

مشخصات مهماندار هتل (بخش اول)

مشخصات مهماندار هتل شامل موارد متعددی در خصوص مشخصات ظاهری و رفتاری مهمانداران شده و هتل داران می بایست مهمانداران خود را در این خصوص کاملا توجیه نمایند.
خدمات نگهداری از سالمند

خدمات نگهداری از سالمند

خدمات نگهداری از سالمند از جمله سرویس های شرکت خدماتی موج نو در حوزه مراقبت از سالمند و کودک بوده و این مجموعه با اعزام نیروی مراقب سالمند و نیروی مراقب کودک به منازل مشتریان خود قادر به تامین نیازهای مراقبتی آنها می باشد.
شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی موج نو به صورت 74402 بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ارائه سرویس نظافت منزل ، نظافت محل کارو شرکت ها، نظافت مشاعات (راه پله)، نظافت صنعتی